What's new

Chatka ninja - znajd? Vraela!

Status
Not open for further replies.

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co ty widzisz w Mesie? Przecie? on ma taki zamu? na majku, ?e a? niemi?o.
Sam jeste? zamu? na majku ; d Jego flow, teksty i ?wiatopogl?d tworz? dla mnie jedn?, zajebist? ca?o??. Typ si? nie pierdoli, cz?sto nawija o rzeczach stuprocentowo przyziemnych w przeciwie?stwie do niekt?rych raper?w, kt?rzy w ka?dym wersie musz? upchn?? kilogram sztucznego patosu, ale to w?a?nie mi si? podoba. Tak czy siak to kwestia gustu, ale dla mnie Piotrek to numer 2 w Polsce je?li chodzi o porz?dny rap.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

A numer 1? OSTR? Eldo?
 
Last edited by a moderator:

Areckii

Advanced User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
154
Reaction score
45
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. S?uchasz RR?
2. Co s?dzisz o Guralu
3.Wiesz co to Laidback i czy s?uchasz go ew.

RR Brygada(Rafi Degustator i RY23)
 
Last edited:

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

No dobra, napisz? nowego posta ;<

@Mephisto:
Tak, numer 1 to Eldo. Mo?e jego flow nie jest idealne, ale to bezkonkurencyjny liryczny geniusz. Chyba ka?dy zna kawa?ek "Granice" albo "Twarze", ale praktycznie ka?dy jego track niesie ze sob? co? zajebistego. W swojej lichej kolekcji p?yt mam w?a?nie 2 kr??ki Leszka - "Nie pytaj o ni?" no i hit roku 2010, czyli "Zapiski z 1001 nocy". Gdzie? kiedy? us?ysza?em okre?lenie "Mickiewicz XXI wieku" w stosunku do niego i jak na m?j gust jest bardzo trafne.

@Areckii:

1. S?uchasz RR?
2. Co s?dzisz o Guralu
3.Wiesz co to Laidback i czy s?uchasz go ew.
1. M?g?by? rozwin?? skr?t?
2. W?a?ciwie s?ysza?em tylko par? jego kawa?k?w i to przypadkiem. Przyda?by si? kto?, kto pode?le mi najlepsze tracki, "nauczy" mnie go s?ucha?, bo kr??y opinia, ?e ch?opak daje rad?.
3. Nie, nie s?ucham. Powinienem?;]
 
Last edited:

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Ostatnio edytowane przez Vrael; Dzisiaj o 23:47.
KURWA!!!! A by?o tak ?adnie. Trzeba by?o zostawi? t? wcink?.


no i hit roku 2010, czyli "Zapiski z 1001 nocy"
A co takiego ciekawego (czyt. kt?re tracki) jest w tym albumie?

RR Brygada = Rafi + Ramona23. Nic ciekawego, pomijaj?c dwa spoko kawa?ki.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

A co takiego ciekawego (czyt. kt?re tracki) jest w tym albumie?
Pierwszy, kt?ry mi si? spodoba? to "Podaj pilota", g??wnie dlatego, ?e tematyk? akurat trafi? w moje ?wczesne g??bokie rozkminy dotycz?ce szeroko poj?tej komercji. Dalej - "Kieliszki" - razem z "Jak to" Mesa i "Olejmy jutro" Bia?asa trafi? do ?wi?tej tr?jcy kawa?k?w, kt?re musia?em pu?ci? minimum 5 razy na ka?dym melan?u, na kt?rym mia?em doj?cie do sprz?tu muzycznego xd "Nigdy, zawsze, na pewno" te? niesie ze sob? ciekaw? tre??. Reszta jest zajebista, jak odpala si? ca?? p?yt? i lec? jeden po drugim. Jedyne, co mo?e irytowa? w tym albumie to spora ilo?? cut?w, ale s? na tyle dobrze dopasowane, ?e jestem w stanie je przebole?.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Gdyby? m?g? dokona? jednej rzeczy niemo?liwej, co by to by?o?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Jednej rzeczy niemo?liwej? Chyba wypleni? ca?kowicie swoje lenistwo. Jak to m?wi? - "?eby mi si? tak chcia?o, jak mi si? nie chce". Jasne, ?e fajnie by by?o sobie polata? czy co?, ale patrz?c na ?ycie z bardziej praktycznego punktu widzenia to w?a?nie jaka? nieziemska motywacja by mi si? przyda?a najbardziej.
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. My?lisz, ?e jak ci mama powiedzia?a jak za?o?y? konto na nk to jeste? cwaniak?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. My?lisz, ?e jak ci mama powiedzia?a jak za?o?y? konto na nk to jeste? cwaniak?
Tak, tak s?dz? ; <
M?g?by? powiedzie? co mia?a na celu na prowokacja na poziomie dwurocznego dziecka z zespo?em downa?
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Standardowe pytanie z 4chana.

Do twojego pokoju wpada zombie.
Mo?esz broni? si? tym, co le?y na biurku.

Co to?


@pic related

zombie.jpg


@edit
OP IS A FAG
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Dosta?e? kiedy? wpierdol ot tak?
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Co s?dzisz o Ostrym (O.S.T.R.)?
 

Areckii

Advanced User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
154
Reaction score
45
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. O co chodzi z tymi sanda?ami. Ka?dy gada co? o nich ale nikt nie chce mi wyt?umaczy? o co chodzi bo ban. M?wi?, ?e ty mi wyja?nisz. Dostan? odpowied??
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Wr?c? do poprzednich wpis?w tematu.

Tak, numer 1 to Eldo. Mo?e jego flow nie jest idealne, ale to bezkonkurencyjny liryczny geniusz.

Mes si? nie pierdoli, cz?sto nawija o rzeczach stuprocentowo przyziemnych w przeciwie?stwie do niekt?rych raper?w, kt?rzy w ka?dym wersie musz? upchn?? kilogram sztucznego patosu

Z jednej strony nie podobaj? ci si? w tekstach m?dre s?owa, kt?rych pewnie 90% spo?ecze?stwa nie zrozumie, a z drugiej najlepszym, twoim zdaniem, raperem w Polsce jest Eldoka, kt?ry przecie? s?ynie z takich patetycznych tekst?w. Jak to jest i czemu jedno nie wyklucza - wbrew pozorom - drugiego?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Dacomos said:
Do twojego pokoju wpada zombie.
Mo?esz broni? si? tym, co le?y na biurku.
Pa?ka teoretycznie le?y bli?ej, ale uzna?em, ?e du?o fajniej by?oby posieka? go katan? - te? jest na biurku ; d

Rybol said:
Dosta?e? kiedy? wpierdol ot tak?
Nie.

Kenxu said:
1. Co s?dzisz o Ostrym (O.S.T.R.)?
C??, odwali? kawa? dobrej roboty dla polskiego rapu. Ma do?? nietypowe flow, ale da si? w nie wczu?. Chyba mo?na go zaliczy? do czo??wki naszych raper?w, chocia? do pierwszego miejsca na mojej li?cie jeszcze mu sporo brakuje.

Areckii said:
1. O co chodzi z tymi sanda?ami. Ka?dy gada co? o nich ale nikt nie chce mi wyt?umaczy? o co chodzi bo ban. M?wi?, ?e ty mi wyja?nisz. Dostan? odpowied??
Paru idiot?w podjara?o si? tym, ?e widzieli moj? fotk? z wakacji 2008. Co do bana to nie kwestia ura?enia mnie, bo naprawd? mam szczerze wyjebane i niech sobie nawet wal? konia przed tym zdj?ciem, chodzi tutaj o sam? pr?b? obra?enia mojej osoby. Skoro kto? pluje mi w twarz to musi ponie?? tego konsekwencje, nawet je?li nie potrafi dobrze trafi? ;]

Mephisto said:
Z jednej strony nie podobaj? ci si? w tekstach m?dre s?owa, kt?rych pewnie 90% spo?ecze?stwa nie zrozumie, a z drugiej najlepszym, twoim zdaniem, raperem w Polsce jest Eldoka, kt?ry przecie? s?ynie z takich patetycznych tekst?w. Jak to jest i czemu jedno nie wyklucza - wbrew pozorom - drugiego?
Fakt, ?e Mes i Eldo reprezentuj? zupe?nie odmienne style. Gdzie tkwi r??nica? W tym, co jest kiczem, a co sztuk? i tutaj niestety mamy do czynienia z bardzo subiektywnymi odczuciami. Napisa?em, ?e nie lubi?, jak kto? pcha sztuczny patos do wers?w - u?ywa s??w, kt?rych znaczenia nie rozumie, za wszelka cen? stara si? poruszy? jak?? strun? w duszy s?uchacza pomimo, ?e nie potrafi wydoby? z niej w?a?ciwego d?wi?ku. Leszek natomiast jest - podkre?lam, moim zdaniem - prawdziwy w ka?dym kawa?ku, w ka?dej linijce. Patetyczny kawa?ek jest jak krem?wka - nie staje si? zajebista poprzez napierdolenie do niej 5 kilogram?w kremu, a przez odpowiednie zachowanie proporcji, a pod tym wzgl?dem Eldo m?g?by za?o?y? w?asn? cukierni?.
 
Last edited:

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!



Co powiesz o tym kawa?ku jako o intrze?

Jak odniesiesz osiem pierwszych wers?w (tych recytowanych) do tw?rczo?ci Eldoki? Widzisz podobie?stwa?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Bit przypomina mi troch? kawa?ek "Jednorazowo" z Mixtape Prosto, og?lnie po pierwszy przes?uchaniu wydaje si? dobry, no ale mnie potrzeba kilku-kilkunastu odtworze? ?eby doszuka? si? drugiego, trzeciego i czwartego dna w utworze ;]

Pierwsze osiem wers?w? Nadaj? si? na wst?p do p?yty. Nie s? zlepkiem wyszukanych s??w i oklepanych "z?otych my?li", opr?cz samej formy nios? te? ze sob? tre?? - opis odczu? i przemy?le? przed lustrem. Podobie?stwo do tw?rczo?ci Eldoki przez pryzmat mojej osoby jest takie, ?e rozumiem, czuj?, co autor chcia? przekaza?. Podobie?stw innego typu nie lubi? si? doszukiwa?, wr?cz przeciwnie - wol? wynajdywa? r??nice stylu, formy, przes?ania i na tej podstawie ich ocenia?. Sporym minusem jest tutaj to, ?e Pyskatego w swoim ?yciu si? wiele nie nas?ucha?em w przeciwie?stwie do Eldo.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Jak brzmi forma czasu przysz?ego dla "powiniene?"?
 
Status
Not open for further replies.
Top