What's new

"?ci?ganie" z internetu

Status
Not open for further replies.

Marshal

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
299
Reaction score
21
Age
29
Wielk? plag? w krajach s?abo rozwini?tych jest "?ci?ganie" z internetu muzyki, gier lub film?w.
St?d te? moje pytanie; Czy ?ci?gasz z internetu?
Ja zag?osowa?em na Tak, ale tylko ?eby poszuka? fajnych kawa?k?w a potem kupi? w sklepie.
#Modkowie
Prosz? o poprawienie tego; Tak, ale niewiele. na Tak, ale niewiele. Wi?cej kupuj?
 
Last edited:

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Dziwny temat. Jak nie z neta to sk?d? ?ci?gam z neta ; P
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: "?ci?ganie" z internetu

no jasne, ze tak, ale moglbys dodac ankiete albo cus ;p
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Tak. Tylko i wy??cznie.
Po co mam traci? po 100 z? na gr? kt?ra mi si? za miesi?c znudzi? Wole zassysa? z neta i mie?, jak mi si? znudzi to na p?yt? i gdzie? rzuci? w k?t, p??niej si? przyda. Tak samo z muzyk?, nie mam swojego ulubionego zespo?u, i nie mam zamiaru wydawa? po 25 z? za jedn? p?yt? na kt?rej mam jeden sw?j ulubiony kawa?ek, a teraz pomy?le? jak bym mia? 15 ulubionych utwor?w, ka?dy z innego zespo?u, ile idzie kasy. To samo tyczy si? film?w, obejrz? raz i stracone 20 z?, a jak chc? obejrze? 20 film?w? To ju? 400 z?, i tak po 400 co miesi?c?
 

slawecki

New User
Joined
Jan 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "?ci?ganie" z internetu

zgadzam sie z Toba Vasudanin.kupowanie jakiegos filmu czy p?ytki z muza tylko po to zeby przes?uchac jeden kawa?ek lub obejrzed jeden film jest totalnie bez sensu!!!to strata czasu i pezede wszystkim kasy
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Ja jestem szcz??liwym posiadaczem darmowego systemu Linux Ubuntu :). Wi?kszo?? aplikacji jest darmowa, w gry specjalnie nie gram. Tak wi?c z internetu nic 'pirackiego' nie ?ci?gam, a jak mam ch?? pos?ucha? muzyki to w??czam sobie youtube.
 

Viktor

ch?opiec z kijem ரு
Joined
Apr 11, 2008
Messages
171
Reaction score
60
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Ohh M@rtin, gdybym ja tak potrafil. ;D (nic nie sciagac)..
Zdarzy mi sie cos sciagnac, ale nie sciagam gier.. Jakos mam opory. ;)
Tez mam Ubuntu.(na innej partycji). Chcialem inna dystrybucje, ale Ub.8.10 obsluguje mi wszystko.(programy niepotrzebne wyrzuce, zainstaluje jeszcze kilka sterownikow i bedzie Git Majonez :cool:)
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Nic nie ?ci?gam, chce pos?ucha? muzyki to wchodz? na youtuba, chocia? p?ytki swojego ukochanego zespo?u posiadam <3. Gier nie ?ci?gam bo w nie nie gram, a filmy ogl?dam w kinie.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Zdarza si? czasami co? ?ci?gn?? ;) - dysk 200gb jest pe?ny od film?w^^
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: "?ci?ganie" z internetu

W?a?nie w?a?nie, zgadzam si? z Martinem w kwestii muzyki - odpalamy youtube i z g?owy. W gry te? specjalnie nie gram. W?a?ciwie, to nie korzystam teraz z tych pirackich program?w - kiedy? ?ci?ga?am muzyk?, ?eby zgra? na mp3, ale mp3 mi wsi?k?o. Je?li za? chodzi o filmy, to moje kole?anki zasysaj? niemal na?ogowo i od nich sobie po?yczam. ^^
G?os na nie.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Tak. Tylko i wy??cznie.
Szybciej (chocia? nie zawsze), ale przede wszystkim taniej. Dlaczego mam kupowa? gr? za 100z?, jak pobieraj?c mog? mie? j? za darmo? Oczywi?cie, raz na jaki? czas co? kupi? (maksymalnie 2 razy na rok ;d), wi?cej ?ci?gam.

M?j kolega nie ma ani jednej pirackiej gry/p?yty z muzyk?/filmu, a ja to samo mog? mie? pobieraj?c z internetu...
 

mefiu94

User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
15
Reaction score
2
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Tak. Tylko i wy??cznie.

Jeden z plus?w sciagania takie gierki jak farcry 2 czy cal 5 mialem przed tym jak wystawili je na p??ki z 2 tygodnie wczesniej . Gor?co polecam UFS czyli moorhunt i ygow :D
 

Xoyoch

Banned
Joined
Jan 18, 2009
Messages
170
Reaction score
35
Age
28
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Witam.

Owszem, ?ci?gam tylko i wy??cznie z internetu, je?li nie, ma takowego filmu lub gry, id? do sklepu, i kupuj?. Ale wi?kszo??, i tak jest ?ci?gana, przeze mnie z internetu. Dla tego zaznaczy?em punkt pierwszy.

Pozdrawiam,
Xoyoch
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Tak. Tylko i wy??cznie.

no niestety ju? ze mnie taki dra? ;) Polacy za ma?o zarabiaj?, ?eby by?o mnie sta? na kupowanie 10-15 p?yt miesi?cznie po kilkana?cie z?oty 40x15 = 600 to cena w miesi?cu za sam? muzyk? nie m?wi?c o filmach kt?re s? o wiele dro?sze czy grach +100 z? :rolleyes: Po co kupowa? jak mo?na pobra? :)
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Nie ?ci?gam bo to piractwo...
Chocia? ostatnio ?ci?gn??em GTA SA z ciekawo?ci... Sam nie wiem co zrobi? z t? "kup?" co mi si? ?ci?gn??a ^^

Btw. Poczytajcie CD-Action, tam jest bardzo cz?sto poruszany temat piractwa.
 

devos

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
244
Reaction score
10
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Tak, ale niekt?re p?yty/filmy/gry kupuj?. Ja czasem kupowa?em gry... Ale z czasem to teraz wszystko ?ci?gam . Kamil i Vasudanin Zgodz? sie z wami, mefiu94 ja te? z UFS ?ci?gam :)
 

Befree

User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: "?ci?ganie" z internetu

?ci?gam tylko wtedy kiedy bardzo potrzebuj? danej rzeczy(filmu, muzyki w ostateczno?ci gry) Nie ka?dego sta?(nie dziwi? si? tej warstwie spo?ecznej), niekt?rym szkoda z?ot?wek...
Sam nale?? do tej drugiej grupy i wol? wyda? 15z? na kino czy 30z? na 1g staffu.
 

Elf

Sing blue silver
Joined
Apr 12, 2008
Messages
409
Reaction score
50
Age
33
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Ja przewa?nie ?ci?gam wszystko, do czego, jak wida?, przyznaje si? bez bicia. Potem natomiast, dla przyk?adu w przypadku muzyki, kupuje dan? p?yt? dla satysfakcji posiadania jej.
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: "?ci?ganie" z internetu

"Tak, ale niekt?re p?yty/filmy/gry kupuj?."

All co mam na kompa ?ci?gam, lecz na ps3 nie mog? ?ci?ga? gier, wi?c te kupuj?. ; )
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: "?ci?ganie" z internetu

Ja ?ci?gam wszystko co popadnie, no ale czasami boc? w nocy :)

Imo to jest nielegalne, ale i tak mog? nam naskoczy?.

Lepiej bra? za darmo ni? p?aci? kup? szmalu.
 
Status
Not open for further replies.
Top