What's new

Ciekawe gry MMORPG.

Status
Not open for further replies.

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Jo, szukam jakiej? ciekawej gry MMORPG, odrzutni od monotonii Fify, Tibii i Heroes?w d;


Patrzy?em spisy gier, ale totalnie nie kojarz? tytu??w gier, co mam wybiera? ze screen?w? pff


Gra?em w gry takie jak, Metin, Silkroad, Flyff, Knight online, Hero online i kilka innych, kt?rych tytu??w nie pami?tam. Jakie? propozycje?


Za ka?d? wypowied? z sensem, reput - 25 punkt?w.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Hmmm mog? ci poleci? kilka gier mmorpg. Je?li szukasz czego? lekkiego, weso?ego to polecam NosTale (gra ma grafik? w stylu anime). Je?eli jednak wolisz co? powa?niejszego to mo?e Rappelz, gra ma do?? ?adn? grafik? i przyjemnie si? gra. Dalej Runes of Magic, je?eli przetrwasz ?ci?ganie wa??cego co? ko?o 7GB klienta to b?dziesz m?g? si? cieszy? na prawd? ?adn? grafik?, wspania?? muzyk? i bardzo du?? ilo?ci? przer??nych quest?w. No i na koniec 4Story, gra nazywana przez niekt?rych polskim WoW'em. Tak w?a?ciwie nie wiem czemu, nie licz?c grafiki i kilku drobiazg?w to wed?ug mnie ta gra ma na prawd? nie wiele wsp?lnego z WoW'em.

To chyba wszystko co mog? ci poleci? z darmowych gier mmorpg. A z gier, kt?re poda?e? odradzam ci gra? w Metina, nie do??, ?e szybko si? nudzi to w t? gr? gra na prawd? bardzo du?a ilo?? dzieci w wieku 10+.
 
G

Guzux

Guest
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Dziwie si? ?e w Wowa nie pr?bowa?e? :'> The Mana world, co? jak Tibia, je?li dobrze znasz angielski bardzo szybko zdob?dziesz dobre rzeczy na pocz?tek wtedy ju? z g?rki. Mo?e MapleStory? Full cukierek grafa, ale przyjemnie si? gra. A mo?e gra via www Battle Field : Heroes - tylko to nie podchodzi pod mmorpg, ale warte sprawdzenia.

Pytanie odemnie : Spodoba? Ci si? Flyff?
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Risk your life 2 - jedno z pierwszych i najlepszych mmo w kt?re gra?em. Ak'kani i Kartofle ( Kartefani ), bla bla bla, zaci?ty b?j mi?dzy tymi rasami, ble ble ble, nabijamy poziomy, wykonujemy questy, je?dzimy po dungach z ekip?. Do?? wolno leci lv, maksymalny jaki mo?na nabi? to 80, like WoW. Instalka: 680 mb.

Ruins of War - the same co wy?ej, z t? r??nic?, ?e mamy do dyspozycji inn? map?... I wolniej zdobywamy do?wiadczenie ;). Instalka 710 mb.

Dragonica - mo?e i jest to 2,5D, ale grafika jak i ?cie?ka d?wi?kowa gry wymiataj?, nie m?wi?c o fabule. No faktem jest, ?e troch? zrycie mie? w party max 3 osoby + Ty, ale w 100% wi?cej ich nie potrzeba. Instalka 1,1 gb.

Requiem: Momento Mori - gra od lat 18. Do wyboru 5 ras, nta ilo?? klas ;d! Nie wiele mog? Ci powiedzie? nt. tego mmo, ale pierwsze moje wra?enia wygl?da?y z ni? tak: ?adna, dopracowana grafika, wolno lec?ce do?wiadczenie... I jedna z najwi?kszych wad - klikanka. Instalka 2,8gb.

Co do wowa, stanowczo odradzam ;].
 

Protek

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
47
Reaction score
9
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Ja Ci xemciu bym poleci? World of Warcraft jaki? prywatny serwer np. sunwell gdzie gra Przemek, albo Magic-Wow gdzie gram ja i Ivelios. Wow jest na prawd? fajny, du?o jest do roboty, fajne questy, bg, wypady na bossy itp. Na pewno nie znudzi Ci si? kr?cej ni? po p?? roku ; d. Masz do wyboru wiele klas i ras, wiele dr?g rozwoju postaci, wi?c nudno nie jest. Co prawda pe?ny WoW z podstawk? i dwoma dodatkami zajmuje 14~ GB, no ale przecie? jest to najs?ynniejszy i najlepszy mmorpg na ?wiecie, wi?c jest taki zajebisty, ?e tyle zajmuje xd!
 
Last edited:

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Na pocz?tku odradz? ci Rappelza i RoM gdy? w tych grach nie robisz nic wi?cej ni? bijesz tysi?ce mob?w (questy s? typu zabij 60!! mob?w i id? po nagrod?).

Ja znalaz?em jedynie 2 ciekawe gry mmo. S? to Lunia i Sun.

Lunia ma ciekawy styl walk (nie jak w wi?kszo?ci mmo zaznaczasz cel i ci go bije, tylko masz do tego r??ne klawisze chyba 3 i mo?esz robi? ciekawe combosy.) Gra jest 2D. Waga oko?o 1gb

Sun (Soul of the ultimate nation). W grafice przypomina Aiona, skille s? bardzo widowiskowe, PvP jest przeci?tne i tylko na specjalnych terenach. Gra posiada system mount?w craftingu i innych syf?w. Pi?kna gra ko?czy si? niestety na 77lvlu z braku nowych quest?w lecz zostaje nam zawsze dungowanie na party coraz to nowych boss?w. Exp leci dosy? szybko.

By?y jeszcze 2 wspania?e gry, jednak czas sprawi?, ?e splajtowa?y ;[
 

Meksykan

Advanced User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
243
Reaction score
11
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Polceam Ci gr? Play4free w t? gre gra masakryczna ilo?? os?b i jest niez?a zabawa;) gram w to od 0,5 roku m?j poziom to 15;) Commando.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Ciekawe gry MMORPG.



Wed?ug mnie warto zagra? w Cabal, Archlord, Perfect World oraz Sword of the New World.
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Polecam Perfect World, na pewno jej wielkim atutem jest oprawa graficzna, kt?ra jest bardzo realistyczna oraz dopracowana w ka?dym calu. Jest to gra ca?kowicie za darmo. Pocz?tkuj?cy gracz mo?e wybiera? pomi?dzy trzema rasami: lud?mi, elfami oraz bestiami, z kt?rych ka?da dysponuje dwoma klasami postaci. Postacie s? bardzo "zbalansowane" wi?c jak? tylko nie wybierzesz, to b?dzie ci si? dobrze gra?o. Niew?tpliw? atrakcj? gry jest mo?liwo?? przemieszczania si? drog? powietrzn?, czyli latania. Jest sklepik z przedmiotami, w kt?rym za prawdziwe pieni?dze mo?esz kupi? jakie? ulepszenia/przedmioty. Rozgrywka i questy s? podobne jak w wi?kszo?ci gier z tego gatunku - pole?, znajd?, przynie?, wybij tyle a tyle sztuk tego stwora, a potem tyle a tyle tamtego. Cz?sto trzeba zabi? jakie? bossy, kt?re bez pomocy zgranej ekipy, nie zabijesz. W grze nie mo?na narzeka? na brak czar?w, poniewa? jest ich ca?e mn?stwo. Gra ci?gle ewoluuj? i dodawane s? nowe rzeczy, na pewno gra si? nie znudzi po paru dniach.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

W wow'a mia?em gra?, Ognisty przyni?s? mi p?ytki(5 p?yt dvd) ale co? tam by?o zepsute i ode chcia?o mi si? ?ci?ga? 20 gb xd A z moim netem, to zaj??o by chyba z miesi?c czasu.

Dalej, Runes of Magic - gra?em w to kilka miesi?cy temu nawet chyba z Ognistym i Przemkiem, pogra?em kilka godzin i jako? mi nie podesz?o.


Pytanie odemnie : Spodoba? Ci si? Flyff?

Zdecydowanie nie ;d

Cabal - te? to kiedy? testowa?em i r?wnie? mi nie podesz?o.


Ide pobiera? te gry od Kurtisa ;d
 

Timek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Hmm - mam dla ciebie dobr? gr? - w klimatach post apo - czyli Falloutach.

Jaki? Rosjanin napisa? od nowa silnik aby u?ycgo do zrobienia FOnline (pisa? go chyba z3 lata z 2 osobami) - jak narazie wygl?da to tak ?e jest grafika z Fallout 2 i mapa ?wiata jak w Fallout 1 & 2 (sklejona razem)

Gra jest dla true hardkore 18+ - nie ma tam miejsca na dzieci , kt?re po deadzi placz? ?e straci?y itanzy - jest tam zaimplemenrtowany system craftingu.
 

Y4rR0

User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

? Lineage II - polecam prywatny server - prowadzi w rankingach
? Aion - nowa gra NCsoftu, tworcow M.in Guildwarsa i Lineage - polaczenie l2, wowa, podobno troche metina, wlasnie zaczalem grac, bardzo mi sie spodobalo wiec polecam ;p ( gram na servie , na adenagate.com w l2 tez gram ;p )
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Ragnarok Online albo Rohan Online. Chyba nikt o nich jeszcze nie wspomina?, a s? do?? dobre.
 

Emroo

Advanced User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
177
Reaction score
42
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Ja osobi?cie polecam ci pom?czy? si? z ?ci?ganiem tego WoW'a bo na prawd? warto.
Polecam r?wnie? Ragnarok poniewa? sam w to gram i jest to ca?kiem ciekawa i mi?a gierka.
Tak dla relaksu polecam ci All Points Bulletin - bardzo ciekawa i ?adna grafika + bardzo rozbudowana. Gra jest w stylu Gta IV etc.
 

Sive

New User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Je?li szukasz dobrego mmoprg to poradzilbym Battle of the Immortals:Grafika cudowna,skille niczego sobie[s? do 85 lvla] i fabu?a,lecz je?li chodzi o tur?wki
to m?g?bym poleci? tak?e Atlantica Online...je?li ci by si? nie spodoba?y to tu masz portal o grach mmorpg :D

Pozdrawiam
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Ciekawe gry MMORPG.

Mog? Ci poleci? gr? mo?e nie mmo ,ale bardzo podobn? do tego typu gier. Podobna gra do Combat Arms tylko ,?e zamiast lobby jest miasto ,I mo?esz wybra? sobie jedn? z 4 ,lub 5 profesji <ju? nie pami?tam> Wyrabianie broni ,Szycie ubra? ,robienie dodatk?w ,i jeszcze jedna ,nie pamietam jaka. Ta gra to Crime Craft. Zabijasz ludzi dostajesz expa ,s? questy w kt?rych jest pvp i pve. Gra jest bardzo ciekawa ,jest bardzo du?o broni ,ubra? i dodatk?w.

Mog? poleci? Ci jeszcze Aika online ,gra jak gra mmo tylko ,?e ma ?adn? grafik? ,ciekawe questy i mo?na strzela? z broni palnych ,u?ywa? mieczy ,r??d?ek itp.

Tak?e TLBB jest ?wietn? gr? ,mo?e grafika nie jest zajebista ale gra jest godna uwagi. Jest baardzo du?o mount?w i pet?w. Oko?o 8 profesji i podklas ,t? gr? polecam Ci najbardziej.
 
Status
Not open for further replies.
Top