What's new

Co by si? przyda?o w internecie??

Status
Not open for further replies.

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
Witam, usiad?em sobie i zacz??em si? zastanawia? co jeszcze by si? przyda?o w necie a czego jeszcze niema. Mo?e by? to jaka? strona a mo?e by? to jaki? program internetowy np dziennik internetowy. My?l? i nie daje mi to spokoju bo nie jestem pewny czy co? da si? wymy?li?. Prosz? was bardzo zastan?wcie si? i powiedzcie je?li macie jaki? pomys?.

To mi jest potrzebne, inaczej nie zasn?.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Co by si? przyda?o w internecie??

Moim zdaniem przyda?aby si? telewizja internetowa, kt?ra nadawa?a by w dobrej jako?ci jakie? ciekawe filmy i programy. Mi?o jest usi??? i obejrze? mecz, kt?rego np. nie transmituj? w telewizji. Co wi?cej mogliby wprowadzi? wypo?yczalnie film?w (tylko za darmo). Wiem, ?e dzia?a?o by to wszystko bezprawnie, ale tak to ju? jest w dzisiejszych czasach ;)

@down:

napisa?e? og?lnie temat - "Co by si? przyda?o w internecie??"

wi?c nie wiem o co ci tak na prawd? chodzi ju? :D

Jaki masz na my?li dziennik? :|

@2 x down:

Aaaa no to od razu trzeba by?o tak pisa?. Co do stron internet jest obl??ony. Jest to po prostu masakra a w dodatku ci??ko si? wybi? z czym? niez?ym. Polecam mo?e za?o?enie jakiego? radia internetowego kt?re mog?oby wzbogaca? si? na reklamach jednak potrzebny do tego jest w?asny wk?ad pieni?dzy. Strony popularne r?wnie? zarabiaj? nie?le na reklamach umieszczonych na stronach jednak trzeba znale?? jak?? tematyk? kt?ra zainteresuje du?o os?b i konieczne jest dobre wykonanie takiej strony. Mo?esz prowadzi? jakie? serwisy informacyjne ale prace zamieszczone nie mog? by? plagiatami. Pomy?l? jeszcze i ew. podsun? jakie? inne pomys?y.
 
Last edited:

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
Odp: Co by si? przyda?o w internecie??

ale mi chodzi o cos legalnego i o nie tv ^^
@edit
:) nobo my?la?em ze wiecie oco chodzi^^ cos naczym mozna zarobic tak jak koles na naszej klasie :D
@edit2
By?o by dobrze jak by? cos wymy?li?. niemusi by? to portal, moze by? cos co przydalo by si? szkolom np. dziennik internetowy, dzieki ktoremu rodzice moga ogladac oceny swojich dzieci, tylko ze to juz jest, a ja chce cos nowego.
 
Last edited:

ald890

Active User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
73
Reaction score
6
Odp: Co by si? przyda?o w internecie??

Hehe prawie "umar?em ze ?miechu", zacnie mam pomys?, pewnie chcia? by? co?
al'a interfej google po??czony z popularno?ci? firefoxa kt?ry b?dzie dzia?a? na ka?dym systemie. Hehe pozdro, lepiej przegl?daj internet i sam co? wymy?l leniu, zreszt? hehe, mam dobry pomys? zr?b 4chan- polsk? edycje napewno zrobisz ?wiatow? furrore obiecuje Ci to ^^ bez ?adnej ironi.
 

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
Odp: Co by si? przyda?o w internecie??

nie leniu poprostu mi nic nieprzychodzi do glowy. I dlatego was si? pytam o pomys?y,
 
Status
Not open for further replies.
Top