What's new

Co mam robi?!

Status
Not open for further replies.

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Gram na rl'u, aktualnie skilluje a chyba ka?dy wie ?e to nic ciekawego...

Podajcie jakie? ciekawe propozycj? zaj??, kt?re cho? na chwil? mnie wci?gn? i pozwol? zapomnie? o nudzie =D

I prosz? bez g?upich post?w...
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Co mam robi?!

Ja zawsze ?cia?em kilka film?w albo bra?em od kumpli i ogl?da?em :D.Czasem te? ustawia?em bota ?eby bra? kamienie do r?ki i gdzie? wychodzi?em
 

tollaks

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
231
Reaction score
9
Age
30
Odp: Co mam robi?!

Ja jak skiluje to zawsze gram w cs;]
Ale jak mi sie znudzi cs to ogladam filmiki na youtube.pl albo pomagam tu ludziom na tibi.net.pl ;]
Pozdro
 

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Co mam robi?!

Ja jak skiluj? to siedz? na tibia.net, na plemionach (gra kto??). Lub ogl?dam dr. housa. Lipa bo ju? prawie ca?ego obejrza?em, wi?c nie mam co robi?. Chyba jaki? inny serial b?d? ogl?da?. Ty tez tak r?b. Jak nie to wejd? na jak?? stronk? z grami on line i se pograj.
Uwierz mi mam wpraw?, mia?em ponad 10 char?w i ka?dy skile 70~. Teraz trenie do 80, wi?c wiesz ....
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Co mam robi?!

Ja zawsz? jak skilluje to si?dze na Tibia.net.plu, ogl?dam na youtube filmiki (np. kabarety, polecam ;) ), ogl?dam anime, b?d? gram w jak?? gierk? . A tak przy okazji, to chyba z?y dzia? :p
 

Sandi

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
69
Reaction score
6
Age
29
Odp: Co mam robi?!

Anime @ Manga,CS,Filmiki (youtube.pl,kreskowka.pl czy te? inne), pomoc tibia net ;)

Nie wiem co by ci tu doradzi? :] najlepiej siadaj do ksi??ek i czytaj! xd
 

lioko123

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
53
Reaction score
4
Age
28
Odp: Co mam robi?!

Ja tam jak mi si? nudzi to przewa?nie na kompie ogl?dam filmiki na youtube albo wrzucie lub sprawdzam plemiona albo zielone imperium
 

Minigun

Active User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
72
Reaction score
4
Age
30
Odp: Co mam robi?!

Mo?esz tak?e w trakcie skillowania robi? co? tw?rczego jak np. mapy/expowiska, kt?re potem b?dziesz m?g? wrzuci? na tibia.net.pl :D
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Co mam robi?!

Ja jak skillowa?em to obejrza?em wszystkie "straszne filmy" na youtube :)

Polecam ten kana?:

Jest du?o ?miesznych komedii.
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Co mam robi?!

@Vendeto
Dobry dzia?.
@ludzie up
Z tego co przeczyta?em to mu nie chodzi o to co ma robi? podczas skillowania... tylko co ma robi? gdy mu si? nudzi i nie ma co robi?... btw. z te posty up powinny by? warny po powtarzacie po sobie, ?e szok.
@Topic
Fakt faktem ?e aby si? nie nudzi? musisz mie? jakie? hobby. Lubisz gra? w pi?k? no?n?? id? potrenuj strza?y. Og?lnie jest du?o zaj?? ale to te? zale?y od wieku. Maj?c 13~ lat mo?na i?? z kolegami na piwko i pogada? ale je?eli tego nie lubisz to np. wyj?? na rower przejecha? si? po lesie, i?? do kina z przyjaci??mi, pojecha? nad jezioro, odwiedzi? babci?, pom?c w czym? koledze (zawsze zwi?kszy do ciebie zaufanie, a ty nic na tym nie tracisz, a sam fakt ?e spr?bujesz on zapewne doceni), pogra? w jak?? gr? na dworze np. pi?ka no?na, koszyk?wka itd. mo?esz i?? na si?ownie i troch? po?wiczy?, mo?esz poprawi? swoj? kondycj? i i?? troch? pobiega?, jak widzisz zaj?? jest w chuj wystarczy tylko odrobin? pomy?le? co si? lubi i czy mog? to w danym momencie zrobi?.

@edit
Zapomnia? bym jak zobaczy?em nazw? tematu mia?em ochot? napisa? 'powie? si?' ale tre?? by?a inna ni? przypuszcza?em.

Pozdrawiam Bolmex
 
Last edited:

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Co mam robi?!

@bolmex
Oni dobrze zrozumieli, chodzi?o mi o to co mam robi? pod czas skilowania :). Da?e? du?o fajnych pomys??w, tylko ?e ja nie mam mo?liwo?ci ?eby je wykona? poniewa? od nie dawna mieszkam w Danii i jeszcze nikogo nie znam... dlatego teez pytam was o rzeczy kt?re mo?na porobi? w iternecie :)

Podawa? dalej, spodoba? mi si? pomys? z ksi??k?. Nie wiecie mo?e czy jest co? takiego jak internetowa biblioteka, czy co? takiego? Bo par? ksi??ek z ch?ci? bym "se" przeczyta? :)

A i filmy to raczej z?y pomys? poniewa? mam internet bez przewodowy i niby jest dobry a tak naprawd? ledwo co hula i za chuja mi nie zbuforuje jakiego kolwiek filmu (tylko czasami ma lepsze dni).
 

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Co mam robi?!

Czytanie ci odradzam, bo nie b?dziesz si? m?g? skupi?. Lepiej pograj w gierki on-line. Wejd? na gg i porozmawiaj ze znajomymi.
 

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Co mam robi?!

@deby22
Jako? ja czytam i mog? si? skupi?. To w?a?nie polecam - czytanie.
Dodatkowo powiem, ?eby? nie czyta? np. lektur szkolnych, bo je?li czytasz co?, co jest niby obowi?zkowe, to wtedy w?a?nie ci??ko si? skupi?. Czytaj to, co lubisz.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Co mam robi?!

Czytanie ci odradzam, bo nie b?dziesz si? m?g? skupi?. Lepiej pograj w gierki on-line. Wejd? na gg i porozmawiaj ze znajomymi.
Wszystko zale?y od podzielno?ci uwagi. Przyk?adowo ja potrafi? jednocze?nie czyta? i robi? par? innych rzeczy.

Polecam czytanie. Nie lektur, a dla przyjemno?ci.
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Co mam robi?!

Ch?tnie, nawet ju? mam upatrzon? ksi??k?, tylko ?e tu raczej nie mam mo?liwo?ci jej wypo?yczy?... ;( Nie ma czego? takiego jak biblioteka w internecie?? o_O Bo ja znale?? nie mog? x)
 

Mateks1998

Active User
Joined
Jul 21, 2009
Messages
106
Reaction score
2
Age
26
Odp: Co mam robi?!

Ja ustawiam botka i gram w call of duty 2 plemiona i na youtube :p
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Co mam robi?!

Gram na rl'u, aktualnie skilluje a chyba ka?dy wie ?e to nic ciekawego...
Podajcie jakie? ciekawe propozycj? zaj??, kt?re cho? na chwil? mnie wci?gn? i pozwol? zapomnie? o nudzie =D
I prosz? bez g?upich post?w...


A wi?c drogi kolego .. Fakt, ka?dy wie, ?e skilowanie to podstawa, ale jest mozolne, nudne i ci?zkie. Dlatego proponuje aby? nie tak jak niekt?rzy wy?ej pisali, za??czy? bota i gdzie? wyszed? bo nie o to tutaj chodzi a mo?esz wej?? na te wspa?anie forum (hihi ;d) i pomaga? ludziom, mo?esz tak?e pogra? w inne gry, mo?esz poogl?da? filmiki na youtube albo ju? bardzo noobskie, pograc z dziecmi w ;d Nasza-klasa tez wchodzi we wszystkie opcje :D Popisz z kolezankami na gg (one zawsze s? chetny ?eby 'poklikac' haha ;d) ..
Albo po prostu, nie graj w Tibie, Tibia to jedne wielkie zuo kt?re 'po?era ludzi wraz z nimi ich rodziny (k??tnie itp) a co za tym idzie pieni?dze ;D wi?c nie graj ! :D A jak ju? musisz no to tak jak pisa?em wy?ej :)
Pozdrawiam.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Co mam robi?!

Je?eli masz dobrego kompa i procka, to mo?esz sobie na bocie postawi? skilla i automatycznie w??czy? jak?? gierk? i w ni? pogra?, ja tak ostatnio te? robi? i to skuteczna metoda, bardzo przyjemnie si? ''skilluje'' :D
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Co mam robi?!

Je?li masz zamiar czyta? forum czy ogl?da? jakie? inne strony w czasie skillowania, to polecam ten programik :
http://tibia.net.pl/oczekujace/161244-power-menu.html
100% pewno?ci, ?e nie padniesz.
Po drugie, je?li masz bota NG to ustaw alarm, przy odpowiedniej ilo?ci HP b?dzie ci krzycza?, wejd? na i ogl?daj filmy online.
Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top