What's new

Co robicie opr?cz expienia??

Status
Not open for further replies.

Wassupp

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
88
Reaction score
6
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja szukam roznych wiadomosci na tibia.pl .Czesto na tibia.com sprawdzam roznego rodzaju postacie;p,albo uprawiam sex obok ratow pod ziemia;>
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja w wolnym czasie lubie znale?? typa kt?ry przed kilkunastoma minutami wbija? mi si na respa i pisa? "wp**rdalaj mi stond n?pie bo ja rzem jest krulem i ja tu bende ekspi?" i waln?? mu jakiego? trapka :D
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Pomagam innym robic questy, trapuje ludzi, czasami robie 'wypady' na gobliny z kumplem ; )
 

Mwall hah

User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Chodze po mapie. Nowe expy zawsze si? przydadz?!
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Hmm, chodze po mapie, czasami pojde na "hunt" minotaurow i goblinow z kumplem.. Trapuje ludzi na mino hell, albo pomogam nowym robic questy.
 

adirexxx

User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
42
Reaction score
15
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja trapuj? w najlepszym miejscu :D Jak po lewej stronie mapki za mostem i u gory jest taka "wie?yczka", tzn +1 2 spidery, a na +2 poison spider, to ustawiasz na +2 skrzynki, ?eby ps nie m?gl sie ruszcza? i sta? na tej jednej kratce w d?? od zej?cia.
Wtedy ?ci?gasz na t? kratke wszystkie potwory z okolicy, wolfy, spidery, posion spidery, trolle itp. Naprawde du?o mo?na tego nazbiera?. Kilkadziesi?t potworow tam stoi, a z dolu to wygl?da jakby by? tylko wolf i poison spider. Ja tam wszed?em 1 raz i nie wiedzia?em co to, to dosta?em z dobrym eq na full attack 135hita ;D wi?c jak kto? si? nie spodziewa to szybki dead :)
 

Aeris

New User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
9
Reaction score
3
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Tibia nie ogranicza si? do expienia, to wie ka?dy gracz. Mo?na robi? wiele innych czynno?ci, cho?by trenienie mlvla, czy rozmowy ze znajomymi ;) Poza expieniem zwiedzam mapk? najcz??ciej.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

A to zale?y jaki mam humor -.^

Wkurwiony - niby wybijam im questy, a na ko?cu ich trapuje :x
Z nudzony - Gadam z innymi przed temple/przed npc kt?ry sprzedaje bronie.
Te? gdy nie mam co robi?, robi? chlebki etc -.^
 

rexsio0

User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
10
Reaction score
2
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Gadam ze znajomymi, biegam po mie?cie
 

kampo2

User
Joined
May 14, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Questy z kolegami,gadamy,idziemy sie pobawi? na cos :p
 

Skrzypas

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Nie rozumiem w ogole calego szalu na rookgard. Dla mnie zawsze bylo to po prostu wbicie 8 lvla jak najszybciej i ucieczka na maina.
 

RoberTecH

Active User
Joined
Sep 14, 2009
Messages
79
Reaction score
7
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Hmm wi?c tak.
-Questy
-Minohell
-Spearmany tylko ?e od 14 lvl s?abiutkie.
-Rotwormy :p
-Blokowanie nuubk?w (P.s czasem pomagam xd)
-Stanie godzinami przed Bankiem i gadanie z kumplami.
I w sumie to wszystko.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja tam id? i pr?buje si? dosta? bez pacca na pacc island a jak mi si? nie udaje to si? wkurzam i id? zabija? kurczaki i mam nadzieje ?e lotne pi?rko. A potem godzinami si? zastanawiam czy nie wyj?? na maina :D nie no serio to skille albo id? na mino hell i zbieram chine armor.
 

Miko Iseny

New User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

No to ja powiem kr?tko i zwi??le . Wbijam jak najszybciej 8 lvl, bo dla mnie ca?y Rookgard to z leksza lipa . Mo?e innych to kr?ci ale ja wole starego,dobrego Maina:)
A jak mi sie na rooku nie chce wbija? lvl'a to ide blokowa? noob?w na Minosach, Orc'ach. :)
 

Mefiks

Advanced User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
190
Reaction score
34
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Siedzia?em w depo i czyta?em trade ;p
Czasami jak si? nudz? to szed?em kogo? ubi?

( nie gram ju? w tibie )
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Opr?cz zdobywania do?wiadczenia preferuje pomoc w questach nowym, chodzenie w r??ne tajemnicze miejsca oraz zwiedzanie mapy. Nie lubi? bot?w, kt?rzy cisn? tylko expa na rooku ; <
 

maly69

User
Joined
Dec 24, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Jak dla mnie najlepszym pomyslem w tibi sa ciekawe questy, i to w?asnie je wykonuje w wolnym czasie.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Jak dla mnie najlepszym pomyslem w tibi sa ciekawe questy, i to w?asnie je wykonuje w wolnym czasie.
Przykro mi ale CIEKAWYCH quest?w do wykonania w pojedynk? raczej nie ma, chyba, ?e grasz na serwerach ots gdzie czo?giem jest knight, a druid takim marnym owadem do deptania. Opr?cz tego, ?e ci?gle m?cz? te niewinne stworzonka to chyba latam ze znajomymi na wary czy tam ob. No tak, gram na serwerach bo global tibia mnie cholernie nudzi i nie widz? sensu ?eby wci?? na niej przesiadywa?, co do "m?czenia niewinnych stworzonek" wszystkim kt?rzy bior? to na serio, gratulacje bo chyba nikt o zdrowych zmys?ach nie siedzi 5 godzin na tibii zamiast pu?ci? bota.
jo?.
 
Status
Not open for further replies.
Top