What's new

Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

Status
Not open for further replies.

Radhez92

Advanced User
Joined
Oct 21, 2008
Messages
278
Reaction score
3
Tak wiec pytam was tybijczyk?w co s?dzicie o Ots z w?asn? mapka z teleportami na expowiska i questy ? Nie jest to ?adne evo prosto z neta czy tym podobne...

Exp Stages:
Exp od 0 do 50 lvl x150
od 50 do 100 lvl x100
od 100 do 150 lvl x75
od 150 do 200 lvl x 50
od 200 do 300 lvl x 25
od 300 x15
Exp rate player x 1
Loot x 3
Mlv x 10
Skill x 100

Czekam na komentarze!
Pozdrawiam Radhez92
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

Tp sa tylko dla serverow evo... To sie poprostu nie nadaje do normalnej gry...
Jak juz wlasna mapa to jeszcze mniejszy exp i bez tp wtedy jest jak grac a nie wlasna mapa moze nawet fajna i zepsuc to tpkami... Takie moje zdanie.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

Exp , lot , mlvl ?adny lecz skill mnie przerazi?.
Jestem na tak, chocia? w tej chwili bym na nim nie gra? ze wzgl?du na to, ?e przenios?em si? na cs.
 

Radhez92

Advanced User
Joined
Oct 21, 2008
Messages
278
Reaction score
3
Odp: Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

W?a?nie nie rozumiem dlaczego wszyscy kojarz? teleporty z jakimi? Evo... No w sumie skill troch? du?y. Dzi?ki za komentarze.

Komentowa? !!!!!
 

ArtekXDPL

User
Joined
Jan 21, 2011
Messages
27
Reaction score
3
Age
29
Odp: Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

Moim zdaniem jest to dobry pomys?.
Dlaczego? Nudz? mnie ci?gle ots'y z dwiema mapami na przemian (Real map i Evolution)
(Teraz "Tibia" jest taka nudna od "Tibii" 8.50-8.70 na ka?dym serwie teraz Real mapa z Gengi?, Oken i Pyre)
"Tibii" przyda?aby si? jaka? "mowa moda"! na np. jaka? prost? mapk? w stylu "Evolution" no ale ?eby nie by?a to mapa tak bardzo z ni? "spokrewniona"

PS To jest tylko moja opinia.
PS2 Przepraszam za wszystkie b??dy ortograficzne.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

Tp room? Tak. Ale niech b?dzie on taki jak na rl. Niech b?dzie wymagany jaki? quest i per?y "orichalcum" za ka?de teleportowanie si?. No i jak planujesz sklep za sms to mo?esz te? zrobi? jakie? mniejsze limity dla graczy z pacc'em/vip'em. Co do drogi powrotnej to powinna by? dost?pna tylko dla graczy z wykonanym questem, bez innych wymog?w. Tak pogodzisz tych, kt?rzy pragn? przynajmniej troch? RPG i tych, kt?rzy chc? wymiata? i tylko my?l? jak zrobi? pg, ?eby wbi? 1k level.

Je?li chodzi o stages to na pocz?tku s? za wysokie, a na ko?cu za niskie.
Pr?g rate powinien spada? ?agodnie i si?ga? wi?kszych leveli. Poza tym "od" musi mie? max level poprzedniego stage+1
od 1 do 50 lvl x100
od 51 do 100 lvl x75
od 101 do 150 lvl x50
od 151 do 200 lvl x 25
od 201 do 300 lvl x 20
od 301 do 350 lvl x15
od 351 do 500 lvl x10
od 501 do 750 lvl x5
od 751 do 800 lvl x 4
od 801 lvl x 3
Co do zda? napisanych wy?ej przez innych to nie chce robi? tu spamu i kopiowa? swoich poprzednich post?w. Wed?ug mnie ots, na kt?rym mo?na ob?adowa? si? pieni?dzmi i mie? zadowolonych graczy powinien wygl?da? tak jak w postach ze spoila:
I niech aj nastanie kres OpenTibii pe?nej Evo i Real Map z expem 999x i sklepami pe?nymi god set?w!
(TNP, dyskusja og?lna ot, rozdzia? 1222939, post 6)
Pozdrawiam
 
Last edited:

BacekxD

Advanced User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
324
Reaction score
8
Odp: Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

Albo zr?b evo z tp, albo w?asn? mapk? bez tp tylko normalne tereny! Inaczej nie op?acalne..
 

Watchyf

Active User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
63
Reaction score
7
Odp: Co s?dzicie wlasna mapa z tp?

Ja zbyt nie lubi? teleport?w one tak wszystko upraszczaj?. Stage bym zmniejszy?, ale mapka ?eby by?a pod oro co nie? ;)
Skill w por?wnaniu z mlvl? Zmniejsz to ch?opino ^^
Masz zamiar sam to robi?>?
 
Status
Not open for further replies.
Top