What's new

Co si? Sta?o?

Status
Not open for further replies.

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Witam. Tibia ca?kowicie upad?a (oczywi?cie dla normalnych graczy) Jeszcze tibia 8.0 byla wporz?dku chocia? ju? zacz??o sie jeba?. od 8.1 ju? by?y spekulacje ?e tibia schodzi na pasy. Co si? sta?o? czysta komercja , Metin2 2d zamiast tibi.
To co drodzy koledzy nazywacie tibi? to TYLKO NAZWA i nie ma z n? nic wsp?lnego.
Zacz??a si? nowa era , nowi gracze. Starzy odeszli. Legendami s? tacy gracze 500 lvle +. (chocia? do legendy im du?o brakuje)
Szkoda mi tylko takich graczy co nigdy nie grali na RL od 6.5 do 7.81.

To co nazywacie tibi? to jest Metin 2d. hEhE.
Co b?dzie za kolejny rok ? 2 lata? Ci co zaczynaj? teraz odejd?.
Tibia 3D cooming soon.

Tomurka? itp? hahahah. To s? legendy?

Eternal Oblivion , Sunrise , Mateusz Dragon Wielki, Seromontis , Sorcerer of the dark Age , Utimated Warrior, To s? Legendy.

CIPSOFT ZJEBALISCIE TIBIE I dalej j? zjebiecie.

ZAPAMI?TAJCIE TEN TEMAT I NAJLEPIEJ ZAGRAJCe Na ALTARON.PL
Polska gra oparta na tibi. Exp 1 ofc:)

ODEJDZCI JUZ TERAZ BO ZA DWA LATA ZOBACZYCIE TIBIE W 3D

<HAIL OLD SCHOOL , HAIL OLD TIBIA STYLE!!>
 

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Co si? Sta?o?

POST POD POSTEM CZYTA? !! HAIL OLD STYLE!! JU? PO ?WI?TACH BO?EGO NARODZENIA DRODZY GRACZE PRZYPOMNIMY WAM!!! CO TO PRAWDZIWA TIBIA!!
STARRT NA TIBI 6.5 I BEDZIE UPDATOWANA DO 7.81 !!!

HAIL OLD STYLE JEBA? METIN 2d (czyt tibia 9.0 i t p )
 

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Co si? Sta?o?

OLD STYLE ROX! !! !! !! !! !! !! !! !! !! tibia 9.0 SYF!
 

kokoks123

Active User
Joined
Feb 19, 2011
Messages
75
Reaction score
2
Odp: Co si? Sta?o?

No ?eczywi?cie troche zesz?a na psy ale mo?na gra? a dla mnie najwi?ksz? legend? jest Mateusz Dragon Wielki kt?ry nadal gra ale nie wiem czy to on mo?e ty wiesz ?
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Co si? Sta?o?

Mateusz to ju? nie jest raczej ten sam...

A co do kolegi co zrobi? ten temant zgodze si? w 100%, tibia mia?a by? przyjemno?ci?, a nie jakie? misje i ma?a wyspeka dla graczy i wielki swiat dla tych co wydaja pieni?dze to jest troche nie fair, dlatego te? mamy OTSY :))

Moja ulubiona wersja to 8.0-8.1 - Reszta to chujstwo (?adniej m?wi?c)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Co si? Sta?o?

Klyyto, masz ostatni? szans? na zmian? swojego zachowania, nie da?em Ci "nagminnego spamu" tylko ze wzgl?du na to, ?e masz ma?o post?w i jest dla Ciebie jeszcze nadzieja. Nie musisz, ba - nie mo?esz wg regulaminu pisa? 50 post?w pod rz?d.

Co do tematu to wed?ug mnie Tibia faktycznie straci?a klimat, dla mnie najlepiej by?o za 7.9, gdy 80 level wzbudza? respekt u graczy a itemy takie jak MPA to by?y rarytasy, teraz to... na tle tych nowych po prostu ?mie?, miliardy bot?w i tak dalej, kiedy? by?o inaczej, ale c??...
 

God Parall

User
Joined
Sep 18, 2010
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Co si? Sta?o?

No ?eczywi?cie troche zesz?a na psy.Bo teraz nie mo?na wsadza? potion?w,liny lub czego? innego w miejsce od strza? ;/
 
Last edited:

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Co si? Sta?o?

Polska RL tibia. Zapraszamy
* W?asna Mapa
*Innowacyjny System Misji
* Serwer Spolszczony
*Nowe Grafy , Potwory, Nowe skille takie jak Alchemia,
* Subprofesje: Alchemik , Elementalista, Nekromanta , Duchowny do wybrania oprocz g?ownej profesj,
* Ciekawa Fabu?a.

ZAPRASZAM.

Ju? Dzi? Odkryj Mroczne Tajemnice Altaronu...

Altaron.pl
 

albandix

Active User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
70
Reaction score
5
Odp: Co si? Sta?o?

Klyyto. Przesadzas troch?. Metina nie por?wnuj nawet bo to dwie inne gry. (Metin2 to o wiele gorsza gra) W tibii chodzi o co innego. Gra si? musi rozwija?. Gdyby ca?y czas by?a tibia 7.9 to by nikt w?a?nie nie gra? bo by by?o ju? nudno. Tibia to normalna gra. Jedyne co mi w niej przeszkadza to du?a ilo?? noob?w.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Co si? Sta?o?

Altaron forever ale to te? otsik na kt?rym s? same boty szczeg?lnie na goblinach. Jedyne co jest w nim dobre to to ?e Slythia niszczy boty i pacc jest tylko dla tych co chc? nowe expowiska bez bot?w.
 

Thronis

User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
17
Reaction score
0
Age
28
Odp: Co si? Sta?o?

Zgadzam si? z niekt?rymi Tibia zesz?a na psy. Najlepsza by?a wersja 7.6 bez tych durnych hotkey?w (chodzi mi o ustawianie sobie SD, pot?w i innych badziew). Gram teraz tylko dlatego, ?eby pogada? z kumplami, czasami jak si? nudz? to p?jd? ubi? kilka paj?czk?w i to wszystko...
 

Ravegon2

User
Joined
Apr 22, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Co si? Sta?o?

Jak ju? kiedy? wspomnia?em - Tibia ju? dawno straci?a sw?j urok, przeradza si? teraz w bardzo nieciekaw? gierk? z du?? ilo?ci neokid?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top