What's new

Co to za miejsce ?

Status
Not open for further replies.

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Witam, ogl?da?em sobie kogo? na "Tibia Cast" i zaciekawi?o mnie jedno miejsce. Nie wiem gdzie to jest, pyta?em si? go ale nie chcia? mi powiedzie?, jedyne co wiem to on mi pisa?, ?e gdzie? w ostatniej kopalni w kazordoon. Chodzi mi o miejsce gdzie s? bog raidery. To jest chyba Robson Isle ale chodzi mi tylko o doj?cie(ja w kazordoon kompletnie nie czaje tych kopalni itp. wi?c mile widziane screeny lub filmik :p ) Z g?ry dzi?ki za pomoc.
Notka moderatorska:
Na przysz?o?? u?ywaj przyklejonego tematu "jak doj?? do". Wyja?nione, zamykam
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Co to za miejsce ?

Deepling scouty masz po drodze. Jest to to samo zej?cie co na cruss helmet. Dodali tam tory do wagonik?w, wi?c powiniene? trafi?.
awash.png

Ze statku pisz hi>robsons isle(albo jako? tak)>yes
 

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Co to za miejsce ?

A jeszcze jedna uwaga. Na niekt?rych stronach jest napisane, ?e trzeba wykona? postman quest, aby i?? na t? wysp?. Postman quest jest dla PACC, a na innych stronach jest napisane, ?e ta wyspa jest dla FACC.
Mo?e mi kto? wyja?ni? czy ta wyspa jest dla PACC czy dla FACC czy jaki? trick jest czy co bo nie wiem :p
Z g?ry dzi?ki
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Co to za miejsce ?

ta wyspa jest dla facc. Postman quest jest przydatny tylko w celu wysy?ania loota do depo. W domku Robsona jest skrzynka przeznaczona do tego celu.
 
Status
Not open for further replies.
Top