What's new

Co wy na to?

Status
Not open for further replies.

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Mam taki fajny pomys?, troch? wzi?ty z Margonem. Ot?? wsp??w?a?ciciel konta. Polega?o by to na tym i? by?o by dodatkowe has?o do konta na kt?rym mo?na by by?o si? zalogowa? lecz nie mo?na by by?o wyrzuca? item?w, nie mo?na by by?o wychodzi? z pz'u, a ni kupywa? w markecie i rozmawia? z npc. By?o by to po to ?eby np pokaza? kupuj?cemu konto b?d? pochwali? si? koledze. Co wy o tym my?licie bo dla mnie to by by?o bardzo po mocny przy np. jak wy?ej wspomnia?em sprzedawaniu konta.
Notka moderatorska:
Handel kontami jest zakazany, wi?c raczej nawet przy milionach g?os?w pomys? by?by odrzucony. Zamykam.
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: Co wy na to?

Tibia rules said:
Account trading:
You are not allowed to sell your own account or to give it away for free. Vice versa, you must not buy another players' account or accept their account data. This also includes not to accept or give away accounts as a present. Each account is assigned to one person only and this person may not pass on the account to somebody else. Statements like, e.g. "I'm selling a level 30 knight", "I trade my sorcerer on Antica for a sorcerer on Nova" or "I'm buying a paladin" - whether in the game or on a website - will lead to a punishment of your account. The same is true for a comment like "New Owner" on your account or character information.
Wynika z tego to, ?e Cipsoft nie zezwala na wymian?/sprzeda?/oddawanie kont. Tak?e propozycja ta nie mia?aby wi?kszego sensu...
 

Parabols

Banned
Joined
Oct 1, 2009
Messages
264
Reaction score
11
Odp: Co wy na to?

#Topic
Piszesz, ?e nie mo?na by by?o wychodzi? z depo, tak? A co by by?o, gdyby ten wsp??w?a?ciciel konta z tym pierwszym has?em wylogowa? si? ko?o jakiego? expowiska, gdzie nie ma pz?
Jak dla mnie, to z?y pomys? ;/
 

rafioza xD

Active User
Joined
Aug 8, 2009
Messages
142
Reaction score
2
Odp: Co wy na to?

Wed?ug mnie to bezsensu nie por?wnujmy Tibi z magronem poniewa? tutaj jest wiele rzeczy innych ni? tam wiec wed?ug mnie nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top