What's new

Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Status
Not open for further replies.

bartek9182

Active User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Jak my?licie, czym zajmuje si? rookstayer na co dzie?? Ja swoim rookstayerem i z kolegami zbierali?my do bag?w mi?sko, chleb, jag?dki i sprzedawali na zestawy kt?re dzieli?y si? na ma?e, ?rednie i du?e. Bawili?my si? w takiego ,,Mac'Donalda"
Fajna zabawa bo w 4 h zarabia?o si? oko?o 400 gp. Jakie by?y wasze zaj?cia na rooku?
Notka moderatorska:
Temat zaczyna nieco przypomina? fabryk? do nabijania post?w, wi?c informuj?, ?e kolejne posty typu "puszczam bota", "zbieram loota" bez ?adnych warto?ciowych dopisek b?d? karane jako "powtarzanie wypowiedzi poprzednik?w"
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Teraz by? tego nie zrobi? na N -PVP bo przechodz? przez ciebie i lipa .
Ja jak gra?em na rooku to te?"bawili?my si? w sklep " , g??wnie chodzi?em na paj?ki , waspy ,trapowalismy bot?w , pomagali?my w questach itp .
Ci??kie jest ?ycie rookstayera : (
Pozdrawiam - Nivek
 

HonoluluGM

New User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Jak ja zobaczy?em (do 8 lvla) 5 os?b na rooku, jeden to by? 80 lvl ;o.
Teraz ludzie szybko 8 lvl i id? na Majna ;/
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Ja ca?y dzie? sta?em w bear room quest i zbiera?em brass helmety i carlin swordy i mace na katana roomie
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Ja jak si? zalogowa?em od razu szed?em na minohell'a i hunci?em mino pomaga?em w questach lub zostawia?em kolesi solo z minosami ?eby padli.
 

Smukly

New User
Joined
Jul 8, 2011
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

teraz to g??wnie expienie ;/

ale s? r??ne zabawy typu w chowanego robimy zaklady od ka?dej osoby kt?ra chce zagra? po 10 gp kryjemy si? gdzie? na rooku po czym czekamy ;) zwyci?zca bierze wszystko fajna zabawa ;]

Mc Donald ; tez cos takiego robilem ale teraz za duzo nob?w jest ;/

Szukanie bos?w , czyszczenie quest?w to chyba na tyle ;D
 
Joined
Jan 6, 2011
Messages
552
Reaction score
65
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

. Od siebie dodam, ?e raz dziennie szukam boss?w ;).
 

DeckTone

User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
23
Reaction score
3
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Ja jak mi si? ju? bardzo nudzi?o, to chodzi?em gdzie? na minosy bi?em z 20 minut i zbiera?em rzeczy kt?re z nich lecia?y. Potem si? to wyrzuca?o w mie?cie i patrzy?o jak ludzie ganiaj?. Dla mnie zabawa, a dla nich mo?liwo?? zdobycia lepszych itemk?w
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

moim ulubionym zaj?ciem z koleg? by?o blokowanie noob?w na ratach i pobieranie op?at, by? ?miech z nich, zwodzony mostek, druga wajcha zasypana tysi?cami ?mieci i czasami zbiera? si? t?um zablokowanych po 30 + wi?c by?a zabawa, szczeg?lnie jak kt?rego? szczury zagryz?y .


pozdrawiam hiroh
 

kremator65

User
Joined
Jul 19, 2011
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Ja opisz? sw?j dzie? :) wstaje rano bot,po po?udniu sprawdam czy ?miga dalej jak jest ok to si? oddalam i wieczorem grzecznie wylogowywuje :)
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Moja gra na roku z kibaskiem ; *

Od p??nocy do 5 rano bot, potem sprawdzam czy s? bossy, potem nooboje (ide z kim? na questa i daje mu pa??) a potem piecze ciastka i sprzedaje, to jest dopiero op?acalne, wypiecze 50 ciach i sprzedaje za 100gp ;)

Jak wbijaj? kumple to ew. gramy w nog? o/
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

a ja si? wbijam na rooka na paccu ;] pomagam w questach , po expie troche ;] ide na pacc arene na kurczaki ha :D i zbieram pi?rka :D i tak co jaki? czas :D bocenie jest na rooku jest bezsensu :D moim zdaniem tam powinno si? gra? jak ju? w?a?nie ma si? do?? bocenie na mainie ;p pozdro :D
 

jaco890

Active User
Joined
May 6, 2008
Messages
102
Reaction score
5
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

ja moim 53 czyszcz? for fun jakie questy jak katana itd
 

Daygoro

User
Joined
Mar 18, 2010
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

ja mysle, ze oni tylko boc? :D
 

Belliar

User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Codzienne zaj?cia rookstayer?w.

Ja za czas?w tibi 7.6 jak dobrze pamientam mialem cos kolo 20lvl na rooku i zawsze pr?bowalem zrobic, rozwiazac zagadke tego spiek sworda... wprawdzie nigdy mi sie nie udalo noo ale :p Lubialem tez trapowac noobk?w na minotaurach i kazac im placic :D haha :p
 
Status
Not open for further replies.
Top