What's new

Community Manager - kandydaci

Community Manager - kandydaci

  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 0 0.0%
  • DannyDarkness

    Votes: 0 0.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 0 0.0%
  • Miki

    Votes: 0 0.0%
  • Xinum

    Votes: 0 0.0%
  • Aramiszon

    Votes: 0 0.0%
  • Beoska

    Votes: 11 12.6%
  • DannyDarkness

    Votes: 27 31.0%
  • Dziki Johnson

    Votes: 6 6.9%
  • Miki

    Votes: 12 13.8%
  • Xinum

    Votes: 3 3.4%
  • Aramiszon

    Votes: 28 32.2%

  • Total voters
    87
Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Witajcie.
W zwi?zku z bardzo ?ywo poruszanym ostatnio tematem odno?cie CMa na forum oraz konkretnymi argumentami przemawiaj?cymi za jego wprowadzeniem postanowili?my zdecydowa? si? na utworzenie niniejszej rangi. Spo?r?d pojawiaj?cych si? najcz??ciej nick?w pod poprzednim tematem oraz z prywatnych wiadomo?ci wys?anych do administracji wybrali?my 4 kandydat?w, kt?rzy najlepiej dostosowani s? wymaganiami do potrzeb obu stron. S? to:

  • Beoska
  • DannyDarkness
  • Dziki Johnson
  • Miki
  • Xinum
Teraz s?owo stricte do u?ytkownik?w, kt?rzy przewa?aj? kolorowych liczebnie: to w Waszych r?kach jest to, kto b?dzie pe?ni? rol? Managera przez najbli?szy czas. Jest Was wi?cej, wi?c tak naprawd? to od Was zale?y, kim b?dzie zar?wno Wasz reprezentant jak i arbiter licznych spor?w, kt?rych wynik nie zawsze musi pa?? na Wasz? korzy??. Zastan?wcie si? dobrze, na kogo zag?osujecie, gdy? nie b?dziecie mogli zarzuca? p??niej nikomu innemu jak sobie, ?e dana osoba Wam jednak nie pasuje. Oczywi?cie nie pisz? tego z?o?liwie, bro? bo?e. Po prostu przemy?lcie dok?adnie sw?j wyb?r.

G?osowa? mo?na w ankiecie, jednak w po?cie pod tematem prosimy o wypisanie nicku swojego faworyta oraz konkretn?, warto?ciow? argumentacj? wyboru. Temat zostanie zamkni?ty za tydzie? w niedziel? o godzinie 0:00 i b?dzie to koniec czasu na oddawanie g?osy. TEMAT S?U?Y TYLKO DO ODDAWANIA G?OS?W.

Pozdrawiamy!
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Community Manager - kandydaci

Ja wiem swoje. Aramiszon, Zbizu ewentualnie Dacomos.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Community Manager - kandydaci

Sorki ale musz? si? wypowiedzie?.
Poleca? bym doda? te? Aramiszona.
Jak na razie wstrzymam si? od g?osu.

Pozdrawiam
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Community Manager - kandydaci

nie, poniewa? nie odpowiada on jednej ze stron.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Community Manager - kandydaci

Nie bardzo rozumiem jaki sens ma "Wasza" ingerencja w grono kandydat?w ju? na tym etapie. Nie logiczniej jest zorientowa? si? najpierw kto ze wszystkich ch?tnych mo?e liczy? na poparcie u?ytkownik?w, a dopiero potem dostosowa? managera do swoich wymaga?? Teraz to wygl?da tak, ?e bezstronny manager zostanie wybrany z grona przedstawionego nam przez kadr?, w dodatku po?owa kandydat?w to aktualni kadrowicze, kt?rzy dost?p do dzia?u odwo?a? maj? i tak, do tego dochodzi stosunek ich zale?no?ci wewn?trz kadry, co zupe?nie rozmija si? ju? z jakimkolwiek sensem tej rangi. Ani o Beo ani o Dzikim nie by?o mowy w poprzednim temacie, teraz pojawiaj? si? jak kr?liki z kapelusza. To jest paranoja, parodia demokracji (co? jak parodia republiki za Oktawiana Augusta).
Zawiod?em si? po raz kolejny na tym, co prezentujecie jako kadra. Niestety, tak nie nawi??ecie dialogu z nikim.

?eby nie by?o offtopu:
G?osuj? na Mikiego, bo jest jedynym sensownym kandydatem z wy?ej wymienionych kt?rego znam. By? mo?e Danny te? ma wiele do zaproponowania, nie mia?em okazji go pozna?, wi?c jednak wybieram Mikiego.

Rebuildzie, kt?rej ze stron nie odpowiadam? Pytanie by?o retoryczne, bo wiem, ?e Waszej. Powiedz mi jeszcze tylko, dlaczego? Od d?u?szego czasu wstrzymuj? si? z krytycznymi uwagami co do Waszej pracy, nie obra?am nikogo, trzymam si? z dala od tego. Uwa?am, ?e ka?dy zas?uguje na drug? szans? i nie ka?dy musi zyska? przy pierwszym spotkaniu.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Community Manager - kandydaci

A jaki? z zas?u?onych np. Ja? ;P
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Community Manager - kandydaci

Wszystkie nicki by?y wymienione w poprzednim temacie. Dlaczego nie pasujesz kadrze, Aramiszon? Z powodu Twojego zachowania z pierwszych dni stycznia - pokazuj? one jak bardzo jeste? stronniczy i ca?kowicie nieobiektywny. Potem jeszcze kilka razy udowodni?e? swoj? stronniczo?? w postach. Oczywi?cie, ?e nie chodzi mi o Twoje s?owa sprzeciwu...
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Community Manager - kandydaci

Super, tylko ?e stycze? by? ju? dobre 5 miesi?cy temu, a to jest blisko p?? roku. Od czasu za?atwienia kwestii powrotu do zas?u?onego nie napisa?em nawet jednego obra?liwego s?owa tak na Ciebie, jak i Twoich podw?adnych. Przez p?? roku wydarzy? si? mo?e wiele, a poparcie spo?eczne mam, jak pokazuj? powy?sze wpisy, wi?c dlaczego mam nie dosta? szansy? Sk?d pewno??, ?e nadal Ci? nie znosz? i jestem taki "be"? Sk?d pewno??, ?e jestem w dalszym ci?gu stronniczy? Nasz konflikt za?egnali?my, nie widz? powodu by wszczyna? nowy i jak dla mnie wszelkie te kwestie s? za?atwione, rachunek jest czysty.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Community Manager - kandydaci

G?os oddaje na gracza o nicku : Brzustek91
 

Krzkru

Advanced User
Joined
Jan 18, 2012
Messages
253
Reaction score
18
Age
31
Odp: Community Manager - kandydaci

G?os oddaje na gracza o nicku : Brzustek91

Nie, niestety tak nie mo?na. Jeste? zwyk?ym userem, nie li?esz nikomu z "wy?szej p??ki" dupy wi?c nie masz szans! o0 Ju? zosta? dodany Xinum. Wida?, ?e ranga zostaje tworzona dla picu. Tak trzymac tnp team!
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Community Manager - kandydaci

Super, tylko ?e stycze? by? ju? dobre 5 miesi?cy temu, a to jest blisko p?? roku. Od czasu za?atwienia kwestii powrotu do zas?u?onego nie napisa?em nawet jednego obra?liwego s?owa tak na Ciebie, jak i Twoich podw?adnych. Przez p?? roku wydarzy? si? mo?e wiele, a poparcie spo?eczne mam, jak pokazuj? powy?sze wpisy, wi?c dlaczego mam nie dosta? szansy? Sk?d pewno??, ?e nadal Ci? nie znosz? i jestem taki "be"? Sk?d pewno??, ?e jestem w dalszym ci?gu stronniczy? Nasz konflikt za?egnali?my, nie widz? powodu by wszczyna? nowy i jak dla mnie wszelkie te kwestie s? za?atwione, rachunek jest czysty.

tnet nie zapomina.

@top
Ja tam g?osuj? na Beosk?, chyba jedyna osoba ze starej kadry, kt?ra cokolwiek ogarnia.

btw

Nie bardzo rozumiem jaki sens ma "Wasza" ingerencja w grono kandydat?w ju? na tym etapie. Nie logiczniej jest zorientowa? si? najpierw kto ze wszystkich ch?tnych mo?e liczy? na poparcie u?ytkownik?w, a dopiero potem dostosowa? managera do swoich wymaga?? Teraz to wygl?da tak, ?e bezstronny manager zostanie wybrany z grona przedstawionego nam przez kadr?, w dodatku po?owa kandydat?w to aktualni kadrowicze, kt?rzy dost?p do dzia?u odwo?a? maj? i tak, do tego dochodzi stosunek ich zale?no?ci wewn?trz kadry, co zupe?nie rozmija si? ju? z jakimkolwiek sensem tej rangi. Ani o Beo ani o Dzikim nie by?o mowy w poprzednim temacie, teraz pojawiaj? si? jak kr?liki z kapelusza. To jest paranoja, parodia demokracji (co? jak parodia republiki za Oktawiana Augusta).

No skoro to ma by? ranga, to znaczy, ?e to b?dzie kadrowicz tak?e czemu nie ma by? to kto? z kadry? Jakby by?a osoba dobra na te stanowisko to pewnie ju? by by?a w kadrze, albo zosta?aby zaproponowana tutaj w ankiecie. Demokracji nie ma i oby nie by?o nigdy, bo to tylko wszystko rozpieprza.

Pomijaj?c fakt, ?e w og?le CM nie ma sensu na tym forum, to z kandydat?w da si? wybra? kogo?.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Community Manager - kandydaci

Dziki na prezydenta! My?l?, ?e on najwi?cej si? zas?u?y? z tej zacnej pi?tki. Cho? Beo te? jest spoko i uwa?am, ?e na stanowisku managera by?a by wprost idealna.

Dlaczego wybieram kadr?? Bo tu nie b?dzie walki o kolorek, bo i tak taki posiadamy. A zdziwiliby?cie si?, jak u?ytkownicy z ,,t?umu'' z wi?kszo?ci my?l? tylko o tym.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Community Manager - kandydaci

Kuzyn, ja to rozumiem, tylko popatrz na to z drugiej strony. Jakie uprawnienia ma CM? Przegl?danie odwo?a? i g?os w ich sprawie. Super, tylko czy Xinum, Beo i Dziki ju? tego przypadkiem nie maj?? No w?a?nie ; ) Paranoja tej sytuacji polega na tym, ?e nie nast?pi ?adne powi?kszenie uprawnie?, je?li funkcj? CM przejmie kto? z kadry, wi?c nie ma po co tego typu kandydat?w umieszcza? na li?cie. W gruncie rzeczy nic nie ulegnie zmianie.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Community Manager - kandydaci

a nie lepiej zamiast awansowac kogos do rangi CM to zdegradowac kogos do owej rangi? ;D np jakiegos admina ;] G?osuje na degradacje Eturla do Cma!! Eturl! Eturl! xDD
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Community Manager - kandydaci

Prosz?, nie tutaj. Skupmy si? tu prosz? na oddawaniu g?os?w, je?li mamy ch?? mie? cho? minimalny wp?yw na dalszy los tej rangi, a dyskutujmy gdzie indziej. Sama ch?tnie si? wyra?? na temat wyboru kandydat?w, ale nie w tym temacie. :)

Ja zag?osuj? na Mikiego. Znam go do?? dobrze prywatnie, wydoro?la? od czasu utarczek za czas?w swojego admina i widz? wyra?n? zmian? jego nastawienia do konflikt?w. Zawsze przedstawia konkretne argumenty i stara si? prowadzi? dyskusje, a nie prowadzi? ja?owe k??tnie.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Community Manager - kandydaci

A Xinuma nikt nie lubi i na niego nie g?osuj?, hehehehehhe.

Zag?osowa?em na kucykow? Beoske, wydaje mi si? ?e jest w?a?nie idealnie po ?rodku "kadra || userzy"

A jaki? z zas?u?onych np. Ja? ;P
Ty to nawet zas?u?onego nie powiniene? mie? ;p

Mistrzu, zobacz na siebie. Xin

#EHEHEHEHEHE
 
Last edited:

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Community Manager - kandydaci

Skis?am. O ile si? nie myl?, to managerem mia?a zosta? osoba wybrana spo?r?d: zas?u?onych, vip'ow i zwyk?ych u?ytkownik?w. Mia?a to by? osoba, kt?ra b?dzie odpowiada?a zar?wno kadrze, jak i userom. Dosz?o nawet do tego, ?e taka persona, z racji tego, ze mog?aby by? u?ytkownikiem, b?dzie mia?a dost?p tylko i wy??cznie do odwo?a?. Wykluczyli?my r?wnie? Rebuilda jako managera g??wnie z tego wzgl?du, ?e jest kadrowiczem, pad?y tak?e takie s?owa:
Osoba Managera musia?aby by? totalnie, totalnie odci?ta od obowi?zk?w typowego kadrowicza
A teraz dosajemy pi?ciu kandydat?w, z kt?rych tr?jka nale?y do ekipy forum? Z czym do ludzi...

#edit;
ke, skoro lista zostala uzupelniona, glos na aramiszona. Szkoda tylko, ze niektorzy juz zdazyli zaglosowac na innych kandydatow, a byc moze mieliby ochote zmienic swoje stanowisko po tych malych modyfikacjach w ankiecie, zatem mam nadzieje, ze beda liczyc sie glosy z postow, a nie ankiety
 
Last edited:

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Community Manager - kandydaci

Ca?a ta lista.
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif


Serio? Kazia idealnie to opisa?a, pierw dochodzimy do konsensusu i jest jasne, ?e osoba ta ma by? odci?ta od kadry, a Wy na 5-cio osobowej li?cie, dajecie 3 kadrowicz?w. Droga kadro, w?a?nie dlatego kontakt na linii kadra-u?ytkownicy NIE ISTNIEJE, nie potraficie si? nawet wywi?za? z tak banalnego zadania jakim jest wytypowanie kilku kandydat?w do wyboru. Rebuild my?la?em, ?e poszed?e? po rozum do g?owy i serio jeste? ogarni?ty ch?op, bo wiadomo, ?e ka?demu zdarzaj? si? pomy?ki, ale kurwa wypominanie czego? co sta?o si? 5 miesi?cy temu i by?o w 100% s?uszne (jak si? oczywi?cie p??niej okaza?o, c'nie Kabi?) to ?enada. Nie rozumiem dlaczego tak bardzo boicie si? u?ytkownik?w i chcecie wszystko podporz?dkowa? tylko i wy??cznie sobie, ale aktualnie odpierdalacie jakie? akcje niemieckie i tylko utwierdzacie wszystkich w przekonaniu, ?e serio nie mo?na doj?? do porozumienia.

//edit; g?os na Aramiszona
 
Last edited:

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Odp: Community Manager - kandydaci

Ja tam pierdziel? list? u?ytkownik?w i g?osuj? na Aramiszona. Z tego co z nim ostatnio rozmawia?em to jest w porz?dku u?ytkownikiem, nie chcia? si? ani razu z nikim k??ci?, mimo wszystko pozytywnie m?wi? o KA?DYM cz?onku kadry. Tak?e wydaje mi si?, ?e on dobrze spe?ni?by rol? cma.
Ale je?li mam by? fair to z tej listy u?ytkownik?w zag?osuj? na Xinuma, on te? spe?ni?by t? rol? bardzo dobrze. ; )

@Edit
Jednak zosta? dopisany do listy, g?os na Aramiszona.
 

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Community Manager - kandydaci

Aramiszon, po odbytej rozmowie na gg zostaje dodany do listy kandydat?w. Podzi?kuj swoim fanom :).
 
Status
Not open for further replies.
Top