What's new

Cos od zera ?? Real !

Status
Not open for further replies.

saw123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Po d?ugim okresie gry na ots'ach postanowi?em spr?bowa? czego?, nowego, Do?wiadczenie mniej wi?cej 'jakie? posiadam'. Od 7.5 zacz??em swoj? przygod?. Sporo czasu spedzi?em na ots(pvp) ponad rok .


Postanowi?em za?o?y? Team dla graczy, kt?rzy wiedz? co oznacza s?owo braterstwo, pomoc i zaufanie !. ?wiat jeszcze wybierzemy . R?wnie dobrze, b?dziemy wykonywa? wszelakie Questy oraz pomaga? sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach oraz Expieniu.
Rodzinka, ta b?dzie inna ni? wszystkie, gdy? osoby, kt?re b?d? si? w niej znajdowa?, b?d? dawali co? od siebie by poprawi? nie tylko klimat gry, ale r?wnie? wszystkie inne ( jak najbardziej ) istotne rzeczy.

Wszelkie informacje u mnie na PW lub
GG - 12962059
 

Lookisoo

User
Joined
Dec 4, 2008
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Cos od zera ?? Real !

Pomys? jest fajny ale to co piszesz to jest przesada...czasu nie da si? cofn??...teraz jest era bot?w i noob?w...zosta?a ma?a garstka ludzi kt?rzy wiedz? co to jest old sql.

M?g?bym do??czy? do teamu ; ]
 

saw123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Cos od zera ?? Real !

No niestety musze sie z Toba zgodzic

Isara Tu gramy
nick w grze : Chraszczu , Sueldeoth


jak ktos jest chetny zapraszam
 
Last edited:

Lookisoo

User
Joined
Dec 4, 2008
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Cos od zera ?? Real !

Isara m?wisz hmm po?niej mo?e zrobie chara ; p
 

saw123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Cos od zera ?? Real !

W ramach walki z nuda


Nasz pierwszy frag oby jak najwiecej ;p
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Cos od zera ?? Real !

Pomys? dobry, ale jak na dzisiejsze czasy nie wykonalny z takich powod?w:
du?o noob?w, brak klimatu rpg, odwieczna walka polska vs brazole (to akurat popieram, ale s?k w tym ?e znalaz?szy si? w wirze walki to ju? za p??no ?eby uciec), pe?no hacklink?w na trade i wciskanie keylogger?w na si??, brak jakiegokolwiek porozumienia co sprowadza si? do okradania z itemk?w, lub zb?dnego pkowanie, nadmierne wyst?powanie pkteam?w (sam jestem troch? temu winien co wyja?ni? p??niej). Mo?na by wyliczy? to w niesko?czono??, ale mam troszk? lepszy pomys?.
Sam zacz??em gra? za Tibii 7.8 (cho? kolega namawia? mnie jeszcze do zagrania za Tibii 7.6 ale zacz??em kilka dni p??niej po updacie). Czasu nie cofniemy to prawda (ale by?o bo to moje jedne z trzech ?ycze? od z?otej rybki ;p ) ale tu pojawiaj? si? moje 2 propozycje:
1. Mo?emy zrobi? jaki? pk-team i popekowa? ostro i nagra? to i wrzuci? na YT ?eby chocia? co? zosta?o dla potomno?ci. Ze swojej strony mog? zaoferowa? dwie postacie. Na aldorze i galanie mam 20+ paladyna ze starych czas?w pekowania. Mam te? na furorze 30 pala ale zapomnia?em pass?w i emaila ;p .



2. Mo?emy uruchomi? jaki? ots pod star? Tibie (na forum widzia?em otsa pod 7.5) z low exp rate i ?adnych ulepsze? typu komendy na aola i inne u?atwienia.
 

Lookisoo

User
Joined
Dec 4, 2008
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Cos od zera ?? Real !

@up
Ots to nie frajda bo wiesz ?e tam to i tak Ci wisi : P
@topic
W?a?nie nadmierne boty to jest problem gry i hacklink oraz je**ne allegro.
 

saw123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Cos od zera ?? Real !

Dzis powstala Gildia ;)
Night Riders
 
Last edited:

Piotrus155

User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Cos od zera ?? Real !

Ja Zapraszam na Arcanie zawsze bende sie stara? pomoc jak cos, Team mam oczywi?cie ale paru ludzi wiernych i zaufanych tez sie przyda, Moj Nik "Nifomanka"
 
Status
Not open for further replies.
Top