What's new

Crash

Assesor

Active User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
105
Reaction score
5
Witam.
Gram na pewnym otsie na podstawie s?ynnego anime Naruto,od pewnego czasu pojawia si? kole? imieniem Erexo,kt?ry crashuje server,wszelkie pr?by banowania by?y na marne(pewnie ma zmienne ip),u?ywa jakiego? programu kt?ry crashuje ots,jednak napisa? ?e nie b?dzie crashowa? jak dostanie Gm,dosta?,pobawi? si?,a nast?pnie znowu crashowa?.Kole? imieniem Erexo niegdy? mia? ots r?wnie? na podstawie anime Naruto,ale ju? nie hostuje.Czy jest mo?liwo?? zabezpieczenia ots przed kolejnym crashem?Co dalej robi??Je?li to ma znaczenie to ots nie jest na dedyku.Prosz? o pomoc.
No i odpali?,ale idiota znowu zalogowa? si? i crash zrobi?,dorad?cie co?,ja ju? nie wytrzymuje,gra? si? nie da,je?li nie pomo?ecie to GoD w ko?cu nie b?dzie hostowa? gracze tego nie chc?,na pewno kt?ra? z os?b zna rozwi?zanie,tyle co jest u?ytkownik?w,na pewno kt?ry? z nich jest w stanie mi pom?c.Prosz? pom??cie,i je?li zrobi?em co? nie tak,to niech moderator mnie nie ka?e bo ja ju? nerwowo nie wytrzymuje.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Crash

Mo?liwe, ?e "crasher" zna has?o do bazy danych. Powiedz ?eby zmieni? has?o na jakie? nie do odgadni?cia (np. oknoabc) czy co? w tym stylu.
Pozdrawiam
 

Assesor

Active User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
105
Reaction score
5
Odp: Crash

Kolega Bubin pom?g?,zmienili?my has?o do bzy danych,lecz to nie poskutkowa?o,jak ju? wspomnia?em wy?ej kole? kt?ry crashuje imieniem Erexo wspomnia? o jakim? programie,pewnie nim si? pos?uguje i crashuje,na pewno jest na to spos?b,na pewno kt?ry? z u?ytkownik?w zna rozwi?zanie,tylko nie chce pom?c.Co mamy robi??Przesta? hostowa??Mo?e jakie? oprogramowanie by pomog?o?Licz? na wasz? pomoc.
 

Supermenell

Advanced User
Joined
Sep 16, 2008
Messages
193
Reaction score
17
Odp: Crash

Pewnie atakuje programem co wywo?uje atak DoS. Musisz mie? DoS protection, ale to prawdopodobne, ?e kosztuj?.

S? te? inne powody:

- B??d na mapie,
- B??d w skrypcie,
- W?amanie do bazy danych.

Zmieni?e? has?o w uprawnieniach? Usun??e? Pma?
 
Top