What's new

Inne Crashe TFS 0.4

Status
Not open for further replies.

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Witam,
Posiadam bardzo powa?ny problem, kt?ry trwa ju? do?? d?ugo wi?c postanowi?em opisa? go tutaj, licz? na wasz? pomoc!
Mianowicie posiadam silnik TFS 0.4 DEV by MartyX z datapackiem MoonOTS'a, stoi na serwerze dedykowanym o parametrach:
> Procesor: AMD FX4100 4x3.6GHz
> System Operacyjny: Windows Server 2012 R2
> Zainstalowana pami?? (RAM): 8 GB
Patrzy?em zgodno?? aplikacji uruchomiaj?cej silnik i jest ustawiona na Windows 7.

Wcze?niej widnia?y r??ne b??dy w konsoli ale s? ju? naprawione, niestety crashe s? dalej...
Silnik ga?nie raz za 5h, raz za 14h a czasami nawet 30 minut po w??czeniu (raczej randomowo)
Na pocz?tku aplikacja silnika wy??czaj?c si? zostawia?a po sobie komunikat braku odpowiedzi, wy??czy?em to okno aby m?j restarter m?g? pracowa?.
Jak my?licie w czym mo?e by? problem? mapa? skrypty? dedyk? Nie mam poj?cia. Odpowiedzi szukam ju? miesi?c.
Prosz? o pomoc, gdy? bardzo mi na tym zale?y i nie mog? wy??czy? serwera a gracze ju? powoli przestaj? by? wyrozumiali i wcale im si? nie dziwi?, chyba jest to ostatnia szansa. Je?li b?d? potrzebne wi?ksze informacje to oczywi?cie je udziel?.
Pozdrawiam wszystkich, oczywi?cie za pomoc bardzo du?y REPUT
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Crashe TFS 0.4

Pokaz logi z konsoli.

---------- Tre?? dodana o 14:38 ----------

Pokaz logi z konsoli.
 

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Odp: Crashe TFS 0.4

Logi z konsoli, chodzi Ci o komunikaty, kt?re wyst?puj? podczas crashy? Nic nie zauwa?y?em, silnik po prostu ga?nie jakby "brak odpowiedzi" bez okna bo je wy??czy?em. Zauwa?am w konsoli jedynie b??dy takie jak zaraz podam na screenie, ale wyst?puj? - silnik dzia?a, nic si? nie dzieje. C?? nie b?d? si? wypowiada? bo jestem w temacie crashy zielony i zostawiam to Tobie:
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Crashe TFS 0.4

gdb moze ci pomoze xP
 

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Odp: Crashe TFS 0.4

Gdb? mo?esz bardziej rozwin??? :D

---------- Tre?? dodana o 14:49 ----------

Gdb? mo?esz bardziej rozwin??? :D
 

Oskar1415

Advanced User
Joined
Feb 25, 2009
Messages
381
Reaction score
22
Odp: Crashe TFS 0.4

To jest b??d kt?rego? z czar?w wi?c ma?o prawdopodobne ?eby wywalal serwer. Sprawd? kiedy si? do dzieje mo?e startuje jaki? event w tym momencie a mo?e kto? uzywa buga z vip lista czy co? innego
 

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Odp: Crashe TFS 0.4

Dzieje si? to r??nie, jakbym wiedzia? jak zrobi? crash loga to by mi to u?atwi?o analiz? problemu, tak jak pisa?em: raz wywali za 14 godzin, raz za 4 godziny.. Nie posiadam Event?w na czas, wszystkie s? usuni?te wi?c ma?o prawdopodobne, skrypty raczej nie bo nie mam b??d?w w konsoli a sprawdzam j? na bie??co, chocia? zauwa?y?em co? z questem DemonOak i Shovel, ale czy to mo?e powodowa? crashe?

---------- Tre?? dodana o 14:59 ----------


Nie posiadam serwera na Linuxie, jest to Windows Server 2012 R2

---------- Tre?? dodana o 15:24 ----------

refresh
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Crashe TFS 0.4

Czy crashe s?, gdy masz graczy online? Bo je?li nie to problem ?atwo wy?apa?. Ja sobie miesi?c temu ?ata?em swojego TFSa i znalaz?em w nim ko?o setki luk, kt?re mog?y scrashowa? serwer, Tobie te? polecam to zrobi?.

---------- Tre?? dodana o 21:33 ----------

Czy crashe s?, gdy masz graczy online? Bo je?li nie to problem ?atwo wy?apa?. Ja sobie miesi?c temu ?ata?em swojego TFSa i znalaz?em w nim ko?o setki luk, kt?re mog?y scrashowa? serwer, Tobie te? polecam to zrobi?.
 

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Odp: Crashe TFS 0.4

Tak, gdy s? gracze Online. Wcze?niej jak jeszcze serwer by? dost?pny tylko dla administracji to 4 dni chodzi? normalnie bez crasha.. Dopiero jak wystartowali?my to przy 130+ graczach s? crashe. Na dodatek jako? 10 minut temu wyskoczy? mi na spam komunikat w stylu [Error: Cannot connection to MySQL database] efektem czego nie mog?em ani wej?? do bazy ani zalogowa? si? na serwer, po prostu jakby jej nie by?o. Prosz? o pomoc jest to bardzo wa?ne, jestem w stanie zap?aci?..

---------- Tre?? dodana o 17:11 ----------

Refresh
 

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Odp: Crashe TFS 0.4

Dalej s? crashe, prosz? o kontakt kogo? kto m?g?by mi w tym pom?c, odpowiednio zap?ac? !
 
Status
Not open for further replies.
Top