What's new

CraZy maps

Status
Not open for further replies.

Maly3008

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
73
Reaction score
3
Witam wr?ci?em do mappowania po d?ugiej przerwie i chcia?bym pokaza? wam co dotychczas zrobi?em. Og?lnie wyspa jest jeszcze w trakcie pracy, ale chcia?em si? ju? teraz podzieli? moim dzie?em. Mia?em zamiar postawi? sobie na localhoscie serwer ale chyba za d?ugo tego nie robi?em, troch? si? zmieni?o i nie uda?o mi si? narazie tego zrobi?. Mapa pod 10.77, mamy tu temple, depo i ma?y park.
Beztytulu_srspaqr.png
 

Astareth

Active User
Joined
Oct 17, 2015
Messages
113
Reaction score
6
Odp: CraZy maps

Mia?e? chyba bardzo d?ug? przerw? :D
Dla mnie lipa troche, 10.77 daje wi?ksze mo?liwo?ci.
powodzonka
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: CraZy maps

Jak dla mnie to za du?o kwadrat?w wszystko takie proste Ale mo?e to dla tego: "wr?ci?em do mappowania po d?ugiej przerwie"
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: CraZy maps

Nie jestem mo?e wcale lepszym mapper'em ale ta mapa to same kwadraty praktycznie pokombinuj bardziej co? z drogami i te temple te? nie jest zbytnio zachwycaj?ca.
 

Maly3008

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
73
Reaction score
3
Odp: CraZy maps

Troch? zmienione, troch? dodane do poprzedniej mapki. Z czasem b?d? ulepsza? obecn? mapk? jak i b?d? tworzy? co? nowego.
Beztytulu_sraswre.png
 
Last edited:

GandziaOTS

User
Joined
May 13, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: CraZy maps

mapa to dalej jeden wielki kwadrat, poczytaj poradniki i pracuj z ich pomoc?, albo nie publikuj a najlepiej nie r?b w og?le map.
 

vexler222

Advanced User
Joined
Feb 12, 2012
Messages
337
Reaction score
11
Odp: CraZy maps

mapa to dalej jeden wielki kwadrat, poczytaj poradniki i pracuj z ich pomoc?, albo nie publikuj a najlepiej nie r?b w og?le map.



Zr?b co? lepszego ... I czytaj temat "Witam wr?ci?em do mappowania po d?ugiej przerwie"

Mi tam si? podoba ten drugi ss, na pierwszym by?o pusto i te kwadraty by?o wida? strasznie ale jak doda?e? wi?cej ju? wygl?da lepiej.
 

GandziaOTS

User
Joined
May 13, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: CraZy maps

@up, zapraszam do mojej galerii. Co prawda sa tylko dwa zdjecia, nie mam teraz zbytnio czasu. A co do tego co napisalem, to tylko prawda. Jak sie cos robi to powinno sie starac zrobic to porzadnie, jesli sie nie umie zrobic porzadnie to sie tego uczy. Tutaj poprawiona praca na identycznym poziomie jak pierwsza - praktycznie zerowym
 

Maly3008

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
73
Reaction score
3
Odp: CraZy maps

[MENTION=123938]GandziaOTS[/MENTION]
po pierwsze nie mam zamiaru czyta? poradnik?w i robi? wszystko tak jak inni, chce robi? sam i sam do wszystkiego doj??,
po drugie popatrz sobie miasta z RL tibii, ok jest tam wi?cej szczeg???w ale te? s? do?? kwadratowe, jaka? g??wna ulica, plac itp i zrobi?em tutaj tak jak chcia?em,
a je?li jest to dla Ciebie "jeden wielki kwadrat" to boj? si? o Twoj? edukacji z zakresu matematyki,

A odno?nie tematu pracuje obecnie nad podziemiami, kana?ami jak r?wnie? ulepszam wcze?niejsz? cz??? pracy a tak?e uda?o mi si? ju? odpali? silnik wi?c b?d? screeny prosto z serwera
 

GandziaOTS

User
Joined
May 13, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: CraZy maps

w?a?nie dlatego powiniene? czyta? poradniki, kolego. Nie chodzi?o mi o zdemotywowanie Ciebie, a w?a?nie danie przys?owiowego kopa, ?eby? zrozumia?, ?e to co robisz nie jest dobre. Poradnik?w przecie? kopiowa? krok w krok nie musisz, a po przeczytaniu ich zrozumiesz mniej wi?cej z czym to si? je. Mapy w real tibii s? okropne, praktycznie sam autoborder. Sp?jrz chocia? na prace innych w galerii, nie podobaj? Ci si? bardziej od Twoich? Wiadomo ka?dy od czego? zaczyna. Spr?buj zrobi? te podziemia z pomoc? (nie, nie kopiuj?c krok po kroku) poradnika i zobaczysz jakie pozytywne wra?enie zrobisz na innych u?ytkownikach. :)
 

Maly3008

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
73
Reaction score
3
Odp: CraZy maps

Jak pisa?em, tak zrobi?em. Wrzucam ss'y, piszcie co wam si? podoba co nie. Co Wy np by?cie dodali, co usun?li. I pytanie odno?nie #15# czy da si? co? wstawi? na kraw?d? ?eby nie by?o wida? szczeliny mi?dzy lej?cymi si? "?ciekami".

#1# temple:
10png_sxxqpqr.png


#2# depo:
12png_sxxqhps.png


#3# basen przy depo:
13png_sxxqhrn.png


inne:
#4#
14png_sxxqhrq.png


#5#
15png_sxxqhxe.png


#6#
16png_sxxqhnp.png


#7#
17png_sxxqhnw.png


#8#
18png_sxxqher.png


kana?y:
#9#
3png_sxxqhwa.png


#10#
2png_sxxqhwr.png


#11#
4png_sxxqhsx.png


#12#
5png_sxxqhsa.png


#13#
6png_sxxqhar.png


#14#
7png_sxxqhaa.png


#15#
8png_sxxqhqx.png


#16#
9png_sxxqrph.png


#17#
11png_sxxqrpx.png
 
Last edited:

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: CraZy maps

Nic mi si? nie podoba:
-s?abe dobranie i zestawienia sprit?w
-detale nie s? roz?o?one r?wnomiernie albo chocia? stopniowo ( w jednym miejscu nasrane, obok pusto )
-kwadraty i prostok?ty
-bez wyobra?ni to wszystko ;/
Polecam poczyta? poradniki i zacz?? mappowa? "od pocz?tku".
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: CraZy maps

Mi si? prace podobaj? :), cz?owiek ma prefiks amator, a wy zamiast co? pom?c i doradzi? to kurwa "poczytaj poradniki" no w chuj jeste?cie fajni.

Droga jest za prosta, ja osobi?cie autobordera u?ywam jedynie do g?r i czasem jak robi? du?e tereny to nie chce mi si? godziny po?wi?ca? na robienie border?w, dodaj troszke trawy na traw? :D wiesz te takie krzaczki xd, mo?esz te? wrzuci? troch? kwiatk?w, wyb?r masz spory, mieszaj troch? ?ciany, nie dodawaj tyle okie?, u?ywaj?c tych czarnych ?cian mo?esz doda? sporo innych kawa?k?w :)
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: CraZy maps

[MENTION=123938]GandziaOTS[/MENTION] fajnie ?e mapy z TibiiRL sa okropne :) wida? ?e nie zwiedziles mapy Tibii po za Thaisem :) Cya... mapy coraz lepsze zobacz jak poprawnie robi? screnny, podskilluj i b?dzie cacy, galancie:) trzymam kciuki :*
 

Maly3008

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
73
Reaction score
3
Odp: CraZy maps

U?ywam RME, a tutaj nie da si? nawet w raw wrzuci? traw? na traw?. Troch? zmian. Czy teraz lepiej?
#18#
1png_sxnwexp.png

#19#
2png_sxnwenq.png
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: CraZy maps

Wymie? ?ciany w tej ?wi?tyni oraz to wszystko co zwi?zane z czarnymi ?cianami i b?dzie cacy glanncy a co drugiego to gdyby nie by?o trawy na zwypplocie oraz te same kamienie itp to by?o by ?adnie :*
 

Maly3008

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
73
Reaction score
3
Odp: CraZy maps

#20#
1png_sxnqrhp.png


#21#
2png_sxnqrhq.png


#22#
5png_sxnqrrw.png


#23#
4png_sxnqrxh.png


#24#
3png_sxnqrxe.png
 
Last edited:

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: CraZy maps

Coraz lepiej :D pracuj, pracuj coraz lepiej ci to wychodzi :)

" U?ywam RME, a tutaj nie da si? nawet w raw wrzuci? traw? na traw?. Troch? zmian. Czy teraz lepiej?" da si? wrzuci? traw? na traw? xD
 
Status
Not open for further replies.
Top