What's new

cs mod

Status
Not open for further replies.

KakashiPL

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
399
Reaction score
20
otos zrobilem server pokemod zgodnie z ta isntrukcja
Autor pluginu napisa? ?eby plugin kompilowa? lokalnie na komputerze ale to p??niej.
Najpierw ?ci?gamy plik pokemod_123rc.zip albo 1.2.3rc2test.zip (w tym przypadku nale?y skompilowa? mod lokalnie, czyli u siebie na kompie)
Otwieramy i plik pokemod.amxx kopiujemy do addons/amxmodx/plugins
Nast?pnie dopisujemy pokemod.amxx do plugins.ini
Teraz nale?y ?ci?gn?? plik pokemod_files.zip, otworzy? i foldery models, sound, sprites wypakowa? do cstrike
z tej strony
i niemoge wejsc w ten folder configs/pokemon/ otwieram configs i mam ten folder i niemoge go otworzyc ani przenisc na swoj dysk uzywam total commandera
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: cs mod

Ty robisz HLDS czy przez hosting ??
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: cs mod

Rozpakuj to normalnie, WinRarem, bo Total Commander ssie ;x Funkcja rozpakowywania archiw?w jest w nim nie do ko?ca w 100% dzia?aj?ca, mo?e te? by? tak, ?e wpisa?e? z?e has?o i masz tylko podgl?d plik?w.
 

KakashiPL

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
399
Reaction score
20
Odp: cs mod

przez proserver.pl i dobrze wpislem all moge wysylac itp all dobobrze tylko tego folderu pokemon niemoge otworzyc co jest grane?? i jak zrobic zeby pokemony zapisywaly sie na nick a nie na ip bo na google niemoge znalesc zadnego sposobu ktory dziala :/
 
Last edited:

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: cs mod

Rozpakuj to normalnie, WinRarem, bo Total Commander ssie ;x Funkcja rozpakowywania archiw?w jest w nim nie do ko?ca w 100% dzia?aj?ca, mo?e te? by? tak, ?e wpisa?e? z?e has?o i masz tylko podgl?d plik?w.


-.- Mia?em swojego serva r??ne na nim mody by?y i mia?em Total Commander'a - jest bardzo dobry... Do zgrywania plik?w ;) na srv. Pewnie si? nie zgodzisz , ale jak chcesz to daj mi na PRIVIE passy do FTP i bym Ci wgra? diablomoda , przy okazji daj GG
 

KakashiPL

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
399
Reaction score
20
Odp: cs mod

nie potrzeba mi diablo bo juz mam potrzboje pokemod ale nei wiem dlaczego nie moge wejsc do confings/pokemod czy tam pokemon zeby ustawic poki na nick a nie na ip i zeby wogole tam poustawiac :/
potem wziolem stad zeby na nick sie zapisywalo ale nazwy sa jakies ML_pokemod cos tam costam niz normalnie pokemon itp i po jakims czasie wylancza sie sam mod ze idzie server ale pokemoda nie ma :/
 
Last edited:

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: cs mod

?eby sie zapisywa?o na nicki to w Bazie Danych , Dam Ci link do instalacji



A po 2 to Diablo Mod robi si? tak samo jak PokeMod z tym Xp te? na bazie danych :)
 
Status
Not open for further replies.
Top