What's new

Czwarta edycja konkursu raporterskiego - WYNIKI!

Status
Not open for further replies.

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Cze??. Min?? miesi?c, a konkurs raporterski dobieg? ko?ca - czas na wyniki! Mam nadziej?, ?e wybaczycie mi lekkie sp??nienie. Raport?w wp?yn??o ca?kiem sporo, chocia? spodziewa?em si? odrobink? wi?kszej frekwencji. Walka by?a zaci?ta, dopiero pod koniec miesi?ca okaza?o si?, kto ostatecznie stanie na podium. W ka?dym razie, bez dalszych wst?p?w:

1. miejsce - Kikimora - Po raz trzeci z rz?du u?ytkownik wygrywa konkurs i zdobywa medal oraz 65 punkt?w reputacji.
2. miejsce - Willams - U?ytkownik wykaza? si? spor? ilo?ci? poprawnych raport?w, otrzymuje on 65 punkt?w reputacji.
3. miejsce - DanJ93 - U?ytkownik uplasowa? si? na trzecim miejscu podium, a w nagrod? zdobywa 50 punkt?w reputacji.

Medal zostanie nadany, kiedy tylko b?dzie to mo?liwe.
Wszyscy u?ytkownicy na podium posiadaj? ju? rang? Aktywny+, tak wi?c nikt nie otrzymuje jej w nagrodzie.


Serdecznie gratuluj? wszystkim zwyci?zcom oraz dzi?kuj? wszystkim, kt?rzy wzi?li udzia? w konkursie! Chcia?bym r?wnie? podzi?kowa? moderatorom, kt?rzy pomogli mi w ocenianiu raport?w.

Nagrody zostan? rozdane wkr?tce. Zach?cam do raportowania tak?e poza konkursem! ; )

Pozdrawiam i ?ycz? dobrej nocy,
Marolz.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Czwarta edycja konkursu raporterskiego - WYNIKI!

Serdecznie gratuluj? zwyci?zcom oraz pozosta?ym osobom zaci?tej walki.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Czwarta edycja konkursu raporterskiego - WYNIKI!

@up
Zwyci?zcom to napiszesz dobrze, ale przy osobom, gdzie tez masz liczbe mnoga juz musisz napisac ??

@top
Hmm zbyt aktywny to w tym miesiacu nie bylem bo juz mnie denerwuje to forum i nic nie da rady tu naprawic. No ale w dzien czy dwa po starcie wystarczy przegladac kazdy dzial i raportowac zeby wygrac taki konkurs... I to niby ma byc dobra frekwencja na konkursie czy tez aktywnosc uzytkownikow? To jest jakies gowno jednym slowem.
Kilka raportow z jednego czy 2 dni zeby wygrac konkurs ktory trwa miesiac? Fajnie.
Teraz czas czekac na nagrody. Ile to potrwa? Reputacja ze 2 tygodnie bo nie ma sie tym kto zajac, a medale dopiero jak beda naprawione, czyli przed koncem 2012 roku nie ma co liczyc. No ale zobaczymy i tak bede tu wpadac bo czasem potrzebuje czegos :O
 
Last edited:

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Czwarta edycja konkursu raporterskiego - WYNIKI!

Dok?adnie, jakby ma?o by?o ?e Tibia spada na psy, to jeszcze te forum zacz??o : /
No ale co poradz?... kupi?o forum jakie? TRO Media i nawet im si? dupy nie chce ruszy?, aby co? poprawi?/doda? chocia? ?e wysy?acie im gotowce : x

Ja bym na waszym miejscu (moderat?w+) zacz?? co? z tym robi?, np. napisa? do TRO Media, ?e je?li nic nie zaczn? robi?,
to Wy te? przestaniecie, czy co? w tym kierunku.

Bez sensu jest te? troch? obiecywanie medalu, skoro go da? nie mo?ecie.
A je?li si? co? wygrywa, to Wam powinno zale?e?, ?eby nagrody zosta?y oddane w r?ce zwyci?zc?w od razu, tak aby pokaza?, ?e dzi?kujecie za pomoc.

Ja wiem jak jest z raportami na tym forum...
Najaktywniejsi zawsze s? Ci, kt?rzy maj? jak?? rang? + zdarzaj? si? wyj?tki, ?e raz na jaki? czas, zwyk?y u?ytkownik zg?osi jakiego? posta.
No szkoda troch?, ?e ludzie nie chc? pomaga? w utrzymaniu forum. Wol? pisa? "moderatorzy tutaj nic nie robi?", ale zawsze tak jest,
?e ten co nic nie robi, najwi?cej narzeka.
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: Czwarta edycja konkursu raporterskiego - WYNIKI!

Frekwencja (chyba) nie jest moj? win?, je?li ludzie nie lubi? raportowa?, to konkurs po prostu nie b?dzie kontynuowany i tyle. Rozdawanie nagr?d to nie moja rola, ale mam nadziej?, ?e dostaniecie je jak najszybciej. Medalu rzeczywi?cie mog?em nie obiecywa?, jednak?e nagrody zosta?y ustalone ponad miesi?c temu, kiedy jeszcze wydawa?o si? mo?liwe, ?e pluginy zostan? w??czone. Niestety wysz?o jak wysz?o, w??czyli zaledwie kilka, a dodania reszty chyba zbyt wcze?nie na planuj?.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Czwarta edycja konkursu raporterskiego - WYNIKI!

Dok?adnie, jakby ma?o by?o ?e Tibia spada na psy, to jeszcze te forum zacz??o : /
No ale co poradz?... kupi?o forum jakie? TRO Media i nawet im si? dupy nie chce ruszy?, aby co? poprawi?/doda? chocia? ?e wysy?acie im gotowce : x

Ja bym na waszym miejscu (moderat?w+) zacz?? co? z tym robi?, np. napisa? do TRO Media, ?e je?li nic nie zaczn? robi?,
to Wy te? przestaniecie, czy co? w tym kierunku.

Bez sensu jest te? troch? obiecywanie medalu, skoro go da? nie mo?ecie.
A je?li si? co? wygrywa, to Wam powinno zale?e?, ?eby nagrody zosta?y oddane w r?ce zwyci?zc?w od razu, tak aby pokaza?, ?e dzi?kujecie za pomoc.

Ja wiem jak jest z raportami na tym forum...
Najaktywniejsi zawsze s? Ci, kt?rzy maj? jak?? rang? + zdarzaj? si? wyj?tki, ?e raz na jaki? czas, zwyk?y u?ytkownik zg?osi jakiego? posta.
No szkoda troch?, ?e ludzie nie chc? pomaga? w utrzymaniu forum. Wol? pisa? "moderatorzy tutaj nic nie robi?", ale zawsze tak jest,
?e ten co nic nie robi, najwi?cej narzeka.

Alastor czy diamencik te? nic nie robili ale za to kadra jako? funkcjonowa?a. By?o surowo ale przynajmniej sprawiedliwie :D
A pisanie do TRO nie ma sensu jak 'administratorom' nie odpisuj?. Chocia? jakby szlag trafi? teraz kadr? i wszyscy sobie odeszli to mo?e by to jaki? noobek z tej firmy zauwa?y?.

Jak by? problem z wej?ciem na tnet i mycraft.pl (strony tej n?dznej firmy) to od maja do teraz nic nie zrobili aby strony dzia?a?y poprawnie. Ka?dy kto mia? hamachi mia? albo utrudniony dost?p albo w og?le nie m?g? wej?? na stron?. Jak to jest w og?le ku?wa mo?liwe...

@top
Gratulacje dla zwyci?zc?w
; d
 
Status
Not open for further replies.
Top