What's new

Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

Status
Not open for further replies.

Sloniasek

User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

Moim zdaniem Blind Orca o?lepi? Mino Mage gdy podczas czarnych interes?w Minotaur Mag si? wkurzy? za to ?e otrzyma? za ma?o pieni?dzy i w?o?y? 2 palce Orkowi w oczy, na koniec powiedzia?: "?ebym ci? tutaj wi?cej nie widzia?"
Minotaur Mag zletargowany postanowi? zamkn?? si? w podziemiach Rookgardu a kluczyk do pokoju po?kn??.
 

Spejder

User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
44
Reaction score
5
Odp: Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

@ te dwa palce to sobie m?g? w?o?y?, ale w inne miejsce.

Bez przesady, zamiast "glufkowad?" lepiej p?j?? do niego, i pr?bowa? zagada?. Mamy wypisane s??wka. Osobi?cie nie mam postaci na RG, ale my?l? ?e to obalony mit. Tyle rookslayer'?w, lat. I nikt by tego nie odkry? ?
 

fragles96

New User
Joined
May 7, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

Mi si? wogole wydaje ?e ten caly blind-orc ma cos powolane z jakims questem. np. jak napiszesz hi do niego to on po swojemu Bragh-Bragh.
Lol.. duzo rzeczy na rooku zostaly nie odkryte np. ogladal ktos Bear cave gdzie pelno niedzwiedzi lata? tam jest zejscie i sa fire fieldy i duzo potionow zuzyc by trzeba zeby to odkryc. np. na innych otsach tam jest dragon...

nie m?wi Bragh-Bragh tylko "Buta Humak" :D
 

Heth

User
Joined
May 12, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

Hehe jakie tutaj niektorzy bzdury pisza to normalnie sie w pale nie miesci.
 

Basa95

New User
Joined
Feb 2, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

Hmm mo?e jaki? quest ale w?tpi? to wszystko g?upota <jak dla mnie> Blind Orc jest po to ?eby skupywa? ?uki itp. Mo?e na serio by? kalek? i se wyr?ba? oko ;D Ale to ju? jego sprawa xD Ludzie nie zajmujcie si? takimi g?upotami po co niby CipSoft mia?by tym wszystkim sobie ass zawraca? ?? Rook jest po to ?eby go szybko przej?? Tibie przecie? t?pi rookslayer?w to po co mia?by im jeszcze tworzy? takie questy ;D
 

Drison

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
50
Reaction score
7
Odp: Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

Mam do was takie pytanko .. :D ju? wiecie jakie :D .... Czy blind orc niezosta? o?lepiony przez minomaga?? bo za wej?ciem sa te takie energy fieldy :eek: a zauwa?cie ze na dole niema ani jednego orca -..- mo?e trzeba zrobi? dziure i wrzucic orka ? tak jak chickeny na rooku wpadaj? w tak? dziure w mie?cie ;p ko?o pola :eek:
P.S Sry za b??dy ortograficzne itp :cool:
Dlatego ?e s? energy fieldy to ju? wszystko na biednego Mino Maga? Z jakiego powodu widzisz powi?zanie mi?dzy Blind Orcem a Mino Magiem? Chcia?e? by? fajniejszy i za?o?y?e?, Twoim zdaniem, inteligentny temat kt?ry nie prowadzi do niczego?

Po pierwsze napisa?em dobrze a po drugie chcem sie dowiedziec poco jest ten blindorc je?eli nic nie robi!
Po pierwsze napisa?e? z pytaniem czy Blind Orca o?lepi? Mino Mag, a nie co on robi, po drugie on sprzedaje ?uki i inne przedmioty niedost?pne na rookgardzie z innych miejsc. Je?li jeste? takim mistrzem w sprawach tibijskich to si? nie wypowiadaj. Poza tym, ile tym masz lat? Ju? nie chodzi o b??dy, chocia? jest ich sporo, ale o to jak si? wys?awiasz...



Ju? wiele os?b si? wypowiedzia?o, moim zdaniem temat rozstrzygni?ty.



Pozdrawiam,
Drison.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Czy Blindorca o?lepi? MinoMage? - Prawda czy Mit?

Nie wiem poco ludzie zak?adaj? takie tematy.
Amen.
Uwa?am, i? dalsza dyskusja jest: niepotrzebna, zb?dna, bezsensowna. Zaczyna robi? si? spam, powi?zujecie to ze Spike Swordem... Za nied?ugo wyjdzie, ?e Blind Orc to tak naprawd? Kendram Benson w przebraniu.
Do widzenia.
 
Status
Not open for further replies.
Top