What's new

Account Maker czy istnieje mozliwosc zobaczenia kompletnego wygladu strony bez wgrywania?

Status
Not open for further replies.

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
tak jak w temacie, interesuje mnie prostsza mo?liwo?? edycji strony kt?ra od razu pokazywa?aby mi sw?j wygl?d, dajmy na to mamy takiego g?siorka, to da?oby rad? wsadzi? go w co? aby pokaza? sw?j wygl?d? pr?cz wgrywania, szukam jakiej? alternatywy kt?ra umo?liwi?aby mi prostsz? edycj?. no dobra istnieje xampp, ale xampp te? jako? otwiera t? stron? a ja potrzebowa?bym jakiego? narz?dzia kt?re te? by to potrafi?o przy mniejszym wysi?ku, jaki? edytor stron cokolwiek.

bez zb?dnej wst?pnej konfiguracji z serwerem da rad??
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: czy istnieje mozliwosc zobaczenia kompletnego wygladu strony bez wgrywania?

 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: czy istnieje mozliwosc zobaczenia kompletnego wygladu strony bez wgrywania?

Jest post?p, ale nie wy?wietla obrazk?w, da rad? je wgra?? by? mo?e robi? to ?le, jaki? mini poradnik by mnie ucieszy? ;f
Przechwyt_seherwn.jpg

/edit natomiast w kodzie pokazuje, ?e nie znajduje obrazu, jak mu pom?c tak by znalaz? te obrazy?
42593876345716372448.jpg
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: czy istnieje mozliwosc zobaczenia kompletnego wygladu strony bez wgrywania?

a sprawdzi?e? czy s? tam te obrazy?
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: czy istnieje mozliwosc zobaczenia kompletnego wygladu strony bez wgrywania?

program sam w sobie pokazuje po prawej stronie list? tych obraz?w, ale nie znam si? na tyle by m?c stwierdzi?, ?e to wystarcza. ZAISTE nie skoro nie dzia?a xDD dobra pojecha?em, a tak serio to prosi?bym o wyt?umaczenie mi co zrobi? by dzia?a?o poprawnie.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: czy istnieje mozliwosc zobaczenia kompletnego wygladu strony bez wgrywania?

Nie ma takiej mo?liwo?ci bo pliki php nie za?aduj? sie bez obs?ugi po??czenia i tak dalej w miejsca layouta wywali b??dy i popsuje uk?ad. mo?esz spr?bowa? tego: a jak chcesz podgl?d to mam wolny vps moge ci da? i na szybko zainstalowa?
 
Status
Not open for further replies.
Top