What's new

Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Status
Not open for further replies.

Vun

Active User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
62
Reaction score
0
Op?aca si? jeszcze gra? w tibie od 0 na swiecie non pvp
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

To moze zaczne od tego, ze nie ma czegos takiego jak "oplaca sie" czy "nie oplaca sie".
Gry sa do grania i gra sie dla przyjemnosci.
Jesli sprawia ci przyjemnosc granie w gre to w nia graj. Taka powinna byc zasada.
A nie to, ze na forach pisza, ze gra umiera, ze jest duzo botow, ze cos tam...
To na jakim swiecie, czy na otsie, czy na real tibii nie ma kompletnie znaczenia. Znajdziesz miejsce gdzie gra ci sie przyjemnie to tam zostan i nie sluchaj pierdolenia na forach, ze gra upada. Nawet jak upadnie calkiem i bedziesz ostatnim graczem, a bedzie to dla ciebie frajda, to nie widze powodu zebys przestawal grac.
Oczywiscie wszystko z umiarem, nie musisz siedziec 24/7 w grze bo sie dobrze bawisz xD

Chcesz grac, bo gra ci sie podoba, chcesz dalej w niej siedziec i sprawia ci to przyjemnosc? Graj.


Wyjatkiem jest to, jak np chcesz grac dla zarabiania, sprzedawac ccki, pacce czy inne duperele. W takim wypadku zadajesz zle pytanie. Powinienes spytac czy da sie jeszcze zarobic grajac w tibie. Bo to calkiem zmienia postac rzeczy ;P
Ale jak chcesz grac dla zabawy a nie w jakims konkretnym celu, to nie ma problemu. Chyba, ze na stronie glownej walna newsa, ze za tydzien wylacza wszystkie serwery na zawsze i to koniec tibii. Wtedy nie ma sensu. Ale taka sytuacja jest raczej nie mozliwa.

Jednym slowem odpowiadajac na pytanie z tematu:
Tak.
 
Last edited:

Vun

Active User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
62
Reaction score
0
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

A ile polak?w teraz gra w tibie? Bo na ?wiatach dla europy to tyle brazoli biega.

---------- Tre?? dodana o 23:08 ----------

Na 30 lvl kupi? pacca?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Pacca im wczesniej kupisz tym lepiej.
Na faccu dla przykladu na expach masz na 25 lvlu max 30k/h w dobrych miejscach i momentach.
Na paccu bez wastowania po 80k/h wyciagniesz a z waste to i do 160k/h miejscami...
Takze jak powiedzmy w ciagu 2 dni wbijesz ten 30 od zera to chyba sie oplaca miec ten pacc juz. Niz tydzien sie meczyc na faccu i dopiero kupic pacc.
I od poczatku masz na paccu dostep do off treningu. A to tez duzy plus przez jakis czas.
Ale to tylko moje zdanie ;P
Jedyna opcja zeby sie wstrzymywac z paccem to jesli nei wiesz czy bedziesz gral tydzien czy pol roku. Jak po tygodniu mial bys odejsc od gry to szkoda kasy na pacc. Chyba, ze cie kasa nie obchodzi, bo to nie sa wielkie pieniadze w sumie, wtedy nie ma problemu, po prostu brac pacc. No i jak wiesz, ze bedziesz grac chociaz ten miesiac, to lepiej od razu pacc miec.
 

Caaz

Active User
Joined
Apr 11, 2013
Messages
91
Reaction score
4
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Op?aca sie grac tylko na bocie a p??niej posta? sprzeda? i tak dalej. Sam tak robie na NO-PVP, malo tego na lewo mam pr?d xD
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Op?aca sie grac tylko na bocie a p??niej posta? sprzeda? i tak dalej. Sam tak robie na NO-PVP, malo tego na lewo mam pr?d xD

Botowanie po to by to sprzeda? to nie gra tylko taka jakby praca : )
A granie jest dla przyjemno?ci /
 

Vun

Active User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
62
Reaction score
0
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

gra? na bocie.


wi?kszego debilstwa jeszcze nie s?ysza?em.
chce mie? frajde z gry a nie zostawi? na bota i patrze? jak ci? ludzie oceniaj?.

Kupi? pacca.
Tylko gdzie expic i dobrze zarobi??
Minosy w yalahar czy ma?py na banucie?
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Ja bym proponowa? zabra? taska na minosy i ciupa? minosy ;)
 

Caaz

Active User
Joined
Apr 11, 2013
Messages
91
Reaction score
4
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Sa ambitniejsze gry, Tibia to zarobek ;]

@edit

Jak nie widzia?e? wiekszego debilstwa look post 1
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Oczywi?cie, ?e si? op?aca, ale je?li masz zagra? i zrezygnowa? po kliku dniach albo co gorsza gra? na bocie to nie graj, bo to nie gra.
 

dyzio99

User
Joined
Dec 5, 2012
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Op?aca sie grac tylko na bocie a p??niej posta? sprzeda? i tak dalej. Sam tak robie na NO-PVP, malo tego na lewo mam pr?d xD
Wtf jak to na lewo prad ? ;d
 

Efema2

User
Joined
Feb 1, 2014
Messages
42
Reaction score
8
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Op?aca. Ja np. zacz??em dwa tygodnie temu i teraz mam ju? 12 lvl. Ci??k? prac? mo?na doj?? do pierdolonych cud?w.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

gra? na bocie.


wi?kszego debilstwa jeszcze nie s?ysza?em.
chce mie? frajde z gry a nie zostawi? na bota i patrze? jak ci? ludzie oceniaj?.

Kupi? pacca.
Tylko gdzie expic i dobrze zarobi??
Minosy w yalahar czy ma?py na banucie?

Gdzie expic? Glownie taski. A ktore respy to juz malo wazne.
Polowa yalahar sie nadaje do expienia od 8 do 50~ lvl.
Jesli chodzi o zarobek to moze byc dosc ciezko. Bo niby mozna zarabiac i oszczedzac, ale przez to gra jest nudniejsza, bo zamiast isc na mutated raty na 30 pojdziesz dopiero na 60 zeby nie miec waste. A do tego 60 musisz bic godzinami slabsze moby. Wiec oplaca sie kupic troche grosza i chodzic na lepsze hunty nawet kosztem tego, ze troche sie straci.
Kupic z 500k, to jest kosz ok 15 zl, czyli grosze jednym slowem. A spokojnie ci na fajne hunty starczy do nawet 100 albo wiekszego poziomu.

Brac pacc od poczatku, ogarnac troche cc, biegac po roznych respach z roznymi potworami wszedzie na mapie, robic co ciekawsze questy i wykonywac taski. Odwiedzasz kazde miejsce raz czy dwa, a nie siedzisz po 5 godzin na kazdym respie. Respow na mapie jest na prawde duzo. Przy tym poziom dosc szybko leci i nie trzeba sie meczyc. Jedyny sposob na gre. Kazdy inny dla mnie jest masakrycznie nudna rozgrywka, a wtedy gra nie ma sensu.
Jesli dla ciebie to nie jest nudne nawet po paru tygodniach to mozesz grac spokojniej bez kupowania kasy i oszczedzajac kazdy gp.
A jesli nawet jak bedziesz wyciagal maks z tego co sie da w tej grze bedziesz sie nudzil, to lepiej rzuc ta gre i idz grac w cos lepszego ;P Nie musisz grac na sile w tibie tylko dlatego, ze to tibia. Ja probowalem, to po 2 tygodniach odpuscilem bo po wbiciu tego 40 ktoregos tam poziomu, stwierdzilem, ze nie chce mi sie dalej grac. I sie przezucilem na wowa i lola.
Wow, lol, bf, diablo, dota, sc, dayz, gta... Nie mozna powiedziec, ze malo alternatyw masz ;P
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

imo oplaca, wbijaj na valorie to popykasz z nami :3
 

Kajlu

Advanced User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
250
Reaction score
10
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Oczywi?cie ze tak, ch?tnie te? zagram, lepiej si? gra oczyzwiscie ekip? :D
Podajcie jakis sewer na gg/pw
 

Kajlu

Advanced User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
250
Reaction score
10
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Ta twoja postac to akurat nic, no ale jak sie ma zasmmiecony komputer, oraz wchodzi sie na jakies stronki to tak jest. ;)
Cytat ?ami?cy regulamin usuni?ty // ~Flitter
 
Last edited by a moderator:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

A co maj? obywatele Brazylii do hackowania? Jak nie umiesz si? zabezpieczysz i ?ci?gasz syf to potem tak si? dzieje.
Cytat ?ami?cy regulamin usuni?ty // ~Flitter
 
Last edited by a moderator:

Visuum

User
Joined
Jan 23, 2014
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Przepraszam, ale do??cz? si? do tematu z troszk? innym tematem.
Czy op?aca si? gra? w Tibi? pod k?tem RPG ? Nie chce "expi?", zbiera? kasy i "bic mobuf", bo to nie jest RPG.
To znaczy: chodzi mi o questy/zadania, czy mo?na obej?? te ?mudne "expienie"?

Dzi?kuje
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Czy jeszcze op?aca si? gra? w tibie?

Przepraszam, ale do??cz? si? do tematu z troszk? innym tematem.
Czy op?aca si? gra? w Tibi? pod k?tem RPG ? Nie chce "expi?", zbiera? kasy i "bic mobuf", bo to nie jest RPG.
To znaczy: chodzi mi o questy/zadania, czy mo?na obej?? te ?mudne "expienie"?

Dzi?kuje

Generalnie op?aca si? p?ki nie sko?cz? si? zadania do wykonania.
Ja najd?u?ej gra?em 5 lat jedn? postaci?, potem ju? nie by?o co robi? to i sko?czy?em bo biega? i bi? po respach potwory jak bot czekaj?c na updaty nie by?o sensu.
Op?aca si? gra? o ile nie zrobi?e? wcze?niej wszystkich ciekawych quest?w.
Ludzie narzekaj? na rl tibie a prawda jest taka, ?e maj? do?? fajnie zrobione questy, tylko ma?o kto je robi bo albo nie ma ch?ci/mo?liwo?ci kupi? pacca albo s?aba nagroda.
 
Status
Not open for further replies.
Top