What's new

Czy lubicie FIRME??

Czy lubicie FIRME??

  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 37 40.2%
  • Nigdy nie s?ucha?em.

    Votes: 13 14.1%
  • a:3:{i:10027;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10027;s:6:"nodeid";s:7:"2442134";s:5:"title";s:4:"Tak.";s:5:

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:12535;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12535;s:6:"nodeid";s:7:"2442134";s:5:"title";s:4:"Tak.";s:5:

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:14373;a:5:{s:12:"polloptionid";i:14373;s:6:"nodeid";s:7:"2442134";s:5:"title";s:4:"Tak.";s:5:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:23624;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23624;s:6:"nodeid";s:7:"2442134";s:5:"title";s:2036:"a:3:{i:

    Votes: 42 45.7%

  • Total voters
    92
Status
Not open for further replies.

Casimi

User
Joined
Aug 5, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Age
32
Odp: Czy lubicie FIRME??

Wie?niaki do pot?gi. Jak ju? wy?ej m?wi? kolega, ?e ich jedynym przekazem jest jebanie policji, bardzo g??bokie...
+1:up: (Czyli, ?e mam takie same zdanie).
 

Terno

Active User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
55
Reaction score
4
Odp: Czy lubicie FIRME??

Kiedy? s?ucha?em, ale teraz ju? nie. Stwierdzi?em, ?e nie maj? ?adnego sensownego przekazu. Ucz? jedynie, JP JP JP JP JP 1000%.
 

Szud

Advanced User
Joined
May 17, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Age
30
Odp: Czy lubicie FIRME??

Nie, nie, i jeszcze raz NIE !!! Osobi?cie nie preferuj? ?adnego zespo?u raperskiego, a szczeg?lnie firmy. Ten typ muzyki jest moim zdaniem dla ludzi kt?rzy nie chc? osi?gn?? w ?yciu nic innego jak skr?t, ?awka, piwo itd. Kto? chyba pisa? o tym wcze?niej. Osobi?cie preferuj? alternatyw? i troch? rocka. M?g?bym poleci? np. zesp?? Queen czy U2.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Czy lubicie FIRME??

Nie, nie, i jeszcze raz NIE !!! Osobi?cie nie preferuj? ?adnego zespo?u raperskiego, a szczeg?lnie firmy. Ten typ muzyki jest moim zdaniem dla ludzi kt?rzy nie chc? osi?gn?? w ?yciu nic innego jak skr?t, ?awka, piwo itd. Kto? chyba pisa? o tym wcze?niej. Osobi?cie preferuj? alternatyw? i troch? rocka. M?g?bym poleci? np. zesp?? Queen czy U2.

A wi?c na pocz?tek.













Jest jeszcze tego wiele, oj wiele. I co kurwa, nadal uwa?asz ?e ?aden utw?r "zesp??u raperskiego" ?/ nie posiada przekazu? Nie nawidze kogo?, kto bez jakiejkolwiek wiedzy, do?wiadczenia, przes?uchania pierdoli jaki to hip-hop/rap jest z?y i nie dobry. Masz racje machaj g?ow? w rytm jaki? gitar, pierdoli mnie to ale chocia? nie wyra?aj si? w ten spos?b o tym gatunku muzyki kt?ry dla niekt?rych tak wiele znaczy a inni go zreszt? nierozumiej?. "To dla wielu zrozumiane przez niewielu.."


topic.
Co do firmy, nie polecam :)

Jedena z nielicznej bandy raper?w kt?rej nie cierpie, 0 sensu.
 
Last edited:

Szud

Advanced User
Joined
May 17, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Age
30
Odp: Czy lubicie FIRME??

Ja w og?le nie trawi? ?adnego rapu czy hip hopu. Po prostu ani mi to w ucho nie wpada ani tekst mnie nie zachwyca.x) Wi?c nie przekonuj mnie bo i tak ci si? nei uda.:) Przes?ucha?em wszystko jednak?e to po prostu NIE JEST m?j typ muzyki. Aha, i wyra?aj si? kulturalniej. Z kolei ja nie lubi? os?b kt?re w k??ko tylko "ku*wa, pie*doli mnie to" itd itp. Tak wi?c to m?j pogl?d i nie mam zamiaru dr??y? dalej tej rozmowy.:mad:

//rozmawiamy na temat Firmy a nie to co kto lubi.
 
Last edited by a moderator:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Czy lubicie FIRME??

heh


b66oo2.jpg
 

Kuba9965

Active User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
115
Reaction score
12
Odp: Czy lubicie FIRME??

Ja lubie firme :p

Firma - Reprezentuje JP
Firma - JP na 100%
Firma - Tylko Jeden Buch
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Czy lubicie FIRME??

jak mnie wkurwiaj? takie tematy o rapie. Ci?gle JP JP JP JP... Mo?e nie wszyscy ale wi?kszo?? raper?w tylko to potrafi. Z jednej strony nie lubi? s?ucha? ci?g?ego przeklinania ale gdy s?ucham takiego rapu w muzyce popowej to mi a? niedobrze. Kto? tam powiedzia?

"nie wychowa?e? si? tak jak oni, czy wiele innych os?b, kt?rym policja utrudnia ?ycie.. "

A z k?d wy wiecie jak oni si? wychowali?? byli?cie tam? Jakby nie ?amali zasad to i policja by im nie "utrudnia?a ?ycia". Przyjdzie taki g?wniarz do sklepu i b?dzie kra?? przy?api? go na tym i tak tworzy si? n?dzny rap JP JP... Pu?niej p?acz? ?e policja im "utrudnia ?ycie". To tyle z mojej strony.
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Czy lubicie FIRME??

Przes?uchajcie wszystkie ich p?yty zaczynaj?c "Z Dedykacj? Dla Ulicy" a ko?cz?c na "Nielegalne rytmy kontynuacja". A teraz odpowiedzcie sami sobie ile tak naprawd? tam jest piosenek o JP? Mi wysz?o naprawd? bardzo ma?o. A za to z mocnym przekazem jak np. "powiedz" czy "s?owo na ulicy"- z 2000 roku.

Ci wszyscy idioci, kt?rzy napisali, ?e to komercyjny rap czy ich przekazem jest jedynie "g??bokie jebanie policji" s? w bardzo g??bokim b??dzie. I dam sobie r?k? uci??, ?e nigdy nie przes?uchali jakiej? jednej ca?ej p?yty.

btw. gadacie jak moj? mama. Gdy tylko w??cz? winampa, moja starsza "zamknij drzwi od pokoju albo to przycisz!" XD

P.S Brak mi jednej p?yty, jak wida? ; )
firmad.png
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Czy lubicie FIRME??

Hawks dobra, pomi?my te JP.
S? bardzo monotematyczni,s?aba technika,liryka co raz gorsza,a flow-dno.
 

Skex

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Czy lubicie FIRME??

Ku@@a ludzie opamietajcie sie jak mozecie sluchac przez caly utwor pieprzenia Jp JP JP JP JP HWDP NA 100%
TO JEST GLUPIE I BEZSENSOWNE WIECIE JAK WYGLADALBY SWiaT BEZ POLICJI???

58284_1120382988_medium.jpg


A TAK WOGULE TO POLICJA JEBIE DRE?OW NA 200%
WIEM ZE TO WASZ GUST I WOGULE ALE POMYSLCIE O TYM OPAMIETAJCIE SIE.

dziekuje o tyle o demnie
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Czy lubicie FIRME??

Ja tam ich lubi? , s?ucham ich wszystkie piosenki ;););)
Dla mnie to dobry Hip-Hop
 

DaViDeQ24

Advanced User
Joined
Jul 13, 2008
Messages
274
Reaction score
6
Odp: Czy lubicie FIRME??

Nie lubi? Firmy maj? beznadziejne piosenki... Teksty piosenek s? banalne 24/7 "JPJPJPJP 100%"... -.-

@edit
Nawet jak nie te JP JP to i tak ich piosenki s? beznadziejne ...
 
Last edited:

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Czy lubicie FIRME??

Nie widz? sensu zak?adania takich temat?w, bo to zawsze wywo?uj? kontrowersje. Co do tematu. W?a?nie przes?ucha?em kilka kawa?k?w tej "firmy" i wed?ug mnie s? ?a?o?ni. Nie chodzi tu ju? o jebanie policji, ale o samo ?piewanie, ich teksty s? strasznie p?ytkie i ?piewaj? o B?g wie czym. Pos?uchajcie sobie O.S.T.R lub troch? zagranicznego rapu, np. Eminema, a znajdziecie definicj? s?owa Hip-Hop.
 

Burning Eye

Active User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
122
Reaction score
11
Odp: Czy lubicie FIRME??

Nie. Firma ?mierdzi ;/ Tylko JP JP JP i CHWDP ;/ ?al tego s?ucha? muzyka dla niedorozwini?tych 11 latk?w, kt?rzy siedz? i tego s?uchaj? jak jad? psy to uciekaj? i my?l? ?e s? dobrzy bo psom uciekli ;/
 

Adronix

Active User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Czy lubicie FIRME??

S?ucham,to ?e Wam si? nie podoba mnie nie interesuje.....
 

Vatari

New User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Czy lubicie FIRME??

NIeeeeeeee. To s? typowi pseudo-raperzy..

Typowi pseudo raperzy zaczynali w 2000roku? O^o?

F.I.R.M.A, Hm... progres jest, flow i bity bez zarzut?w, a je?eli chodzi o popraw? w przekazie, to wida? ja dopiero na najnowszej p?ycie, jak na 9 lat to na prawd?, nie wiele, ale teraz wszystko idzie w dobr? stron?, mam nadzieje, ?e b?dzie warto czekac na now? p?yt?, w ka?dym razie i tak jej nie kupi?, bo to nie ten poziom co FokusSmok, czy SumaStyli ;]
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Czy lubicie FIRME??

Ja nie lubie firmy ani tego co zrobi?a z polskimi dziecmi :< S?uchaj? tego g?wna krzycz? wsz?dzie JP JP ale jak Pan Policjant podejdzie to sraj? w gacie.
A najgorsze jest to ?e wszyscy puszczj? to ?eby by? fajny (?a?osne)
 

Qwertyr

User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Czy lubicie FIRME??

jedna piosenka tylko fajna jest "Firma - fa?szywe dziwki" reszta do bani moim zdaniem

Tak, s?ucham firmy ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top