What's new

Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Status
Not open for further replies.

T O M E K

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
97
Reaction score
10
Age
31
Jestem ciekawy wi?c Zapraszam do g?osowania szczerze
Dlaczego takiepytanie??? obserw?je czasem koleg?w jak si? kryj? "Tibia dla nob?w" a graj? wi?c jestem ciekawy jak to u was
Po co powsta? taki g?upi temat
Nie jest g?upi dzi?ki niemu mo?na zobaczy? jaki charakter maj? ludzie.Napewno jak pujdziecie do nowej szko?y to ju? tyle os?b nie b?dzie gra?
 
Last edited:

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Tak, i nie wstydz? si? tego... Bo po co? Wiedz? tak?e, ?e ogl?dam Dragon Ball'e, niekt?rzy m?wi?, ?e to bajka, i si? z tego ?miej?, jednak nie za bardzo mnie to przejmuje, nie wiedz? co to jest, nigdy tego na oczy nie widzieli, a si? wypowiadaj?, niekt?rzy natomiast rozumiej? moj? "fascynacj?", nic nie m?wi?, albo sami zaczynaj? ogl?da? i rozmawiaj? ze mn? na ten temat.

Wiadomo, ?e nie wyskakuje nagle krzycz?c, "Tiiiiibiia", lub "Kaaa... Me.... Ha... Me.... Haaaaa!", tylko gdy kto? mnie zapyta/rozpocz?ty zostanie ten temat, to si? udzielam.
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Troch? g?upi temat,ale c?z jak jest to si? wypowiem.Tak,przyznaj? si?.Zreszt? to ?aden wstyd.W tibi? grali/a wi?kszo?? kumpli z mojej klasy.
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Ja si? przyznaj? bo tibia to dla mnie przede wszystkim interes, boty robi? hary 27 drut potem 15 kina skill do 65 i na allegro :) Wszyscy widz? co robi?, mam pe?ne kieszenie i nie raz mog? za to postawi? browara wi?c nawet mnie podziwiaj? ;d
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Ja w Tibie nie gram, ja j? tworze. Chodzi o to, ?e mappuje, granie jest nudne ju? troche. Ale zag?osowa?em na tak. Nie wstydze si? tego, u mnie w szkole jest tolerancja na wysoooooookim poziomie. Nie padaj? wyzwiska itd. Niema si? czego wstydzi?. Niekt?rzy graj? w Tibie inni ogl?daj? dragon bala a jeszcze inni ?piewaj? piosenki religijne ;)
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Up
U mnie to za wielkiej tolerancji nie ma xD


M?wi? ?e tibia zjeb*** itp. i si? wyzywaj? ;PP
Jeden ?piewa to te? co? maj? do niego ;D
Ale m?wi? wisi mi co gadaj? ;s
 

ospa

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
86
Reaction score
7
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Ja si? troche wstydze przyzna? znajomym ?e gram w Tibie bo to dziecinna gra ktora uzalerznia... No ale cu? : /
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Oczywi?cie, ?e si? nie wstydz?, bo nie mam czego... Poza tym ju? i tak nie gram, tylko tworz? mapy.
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

E tam, wszyscy wiedz?, ?e gram w tibi?, bo nawet kiedy? mia?em opisy na gg (ju? taki g?upi nie jestem ; P). Nie boj? si?. Mam ich zdanie na ten temat w powa?aniu.
 

Nicramos

Advanced User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
207
Reaction score
12
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Oczywi?cie!Wi?kszo?? moich koleg?w gra w Tibi? a tych kt?rzy nie graj? staram si? przekona? by zacz?li.A kiedy s?ysze tekst typu: "Jaki ?al oni graj? w t? g?upi? Tibi?!" to mnie taki wnerw :mad: bierze(obrazili Tibi?!) ?e nie wiem. :)

Ogl?dam te? r??ne anime chocia? niekt?rzy s?dz? ?e to bajki dla dzieci ale c??...Np Naruto nie uznaj? ?e bajk? lubi? go ogl?da?...Komu? si? nie podoba?-Jego sprawa!

Ja si? troche wstydze przyzna? znajomym ?e gram w Tibie bo to dziecinna gra ktora uzalerznia... No ale cu? : /
Dziecinna zdaniem koleg?w czy Twoim?Bo je?li Twoim to po co w ni? grasz a je?li koleg?w to co Ci? to obchodzi?Mo?e niekt?rzy my?la ?e Tibia jest dziecinna ale jako? ka?dy wie ?e to najpopularniejsza gra MMORPG na ?wiecie.Pr?bowa?e? kiedy? si? przyzna? ?e grasz?Spr?buj!Mo?e oka?e si? ?e nie jeste? jedyny...
 
Last edited:

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Przyznaj? si? wszystkim. Ja gram dla przyjemno?ci i ka?dy o tym mo?e wiedzie? /je?li zapyta/.
 

aWe

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Nie wiadomo po co powsta? temat skoro gramy w t? gr? to chyba mamy ?wiadomo?? i? zaczynaj?c w to gra? nie musimy si? przed nikim chowa? czy to jest karalne? Nikt tak nie powiedzia? chocia? czasami s? gro?ne przyczyny. Ja bynajmniej si? tego nie wstydz? po?owa ludzi twierdzi ?e to gra dla dzieci wci?ga a tylko po kryjomu jak tutaj to powiedzia?e? graj? a do innych si? doczepiaj?. Tak samo jak ju? kolega nam powiedzia? ogl?da dragon ball ja te? to ogl?dam oraz ogl?dam r??nego typu anime.
 

Vanix

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
54
Reaction score
4
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Tak, a niby dlaczego mam sie nie przyznawa?? Moja sprawa w co gram i sie tego nie wstydze :p

@Simivar
Ja sie nie smieje z DBZ bo te? ogl?dam :p
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

U mnie tibia jest na porz?dku dziennym czemu? wyjd? na dw?r od razu gadaj? a wiesz ?e jaki? noob mi sprzeda? ... za 1,5cc . Albo w szkole mog? si? pochwali? ?e do mojej klasy chodzi s?awny na OTS mazurek.no-ip.org Elneros wcze?niejszy nick Jaroo chyba ka?dy go zna jak tam gra? czyli w skzole to samo cz??? szko?y gra na Cost ots inna cz??? na polski ots (ten z RL map?) inna cz??? na mazurku. A i jeszcze jedno mam swojego WAR ots w wi?c troch? si? interesuj?. Powinny by? jeszcze opcje takie jak : - Tak i wszyscy to akceptuj? , - nikomu nie m?wi?. Odpowied? pierwsza ale tylko po cz??ci.
 

MarioSidzina

Active User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
56
Reaction score
2
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Tak niech se my?l? znajomi co chc?... Kumple sie z tej gry nasmiewaja uwazaja ze ma zla grafe i niema glosu tylko jednemu sie podoba xD... Uwazam ze grafika i glos to nie wszystko . Mysle
ze tibia jest fajna ma u mnie 1 miejsce... i nic tego nie zmieni :):D
Pozdro
 
Last edited:

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Tak, przyznaj? si?, bo ca?a klasa zna Tibie, i znaczna cz??? w ni? gra?a, tylko z kole?ankami czasem jest problem, bo one w por?wnaniu do ch?opak?w jej nie cierpi?, ale to na szcz??cie rzadko.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Przyznaj? si?, bo nigdy nie mia?em problem?w z d?u?sz? gr?, jak kumple m?wili ?eby i?? na dw?r to tibia wtedy by?a niewa?na ;)
 

klonX

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
207
Reaction score
13
Age
113
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Ja sie przyznaje oczywiscie chodziaz teraz mniej gram
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Nie mam znajomych - bo ca?y dzie? siedz? i gram w tibi? i na obiad czasem id?. A moi znajomi z tibi lubi?, jak gram...
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Odp: Czy przyznajesz si? znajomym ?e interesujesz si? tibi?

Oczywi?cie, ?e tak. Co mam do ukrycia? Przecie? Tibia nie jest gr? zakazan?, wi?c nie widz? powod?w do ukrywania jej.
 
Status
Not open for further replies.
Top