What's new

Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 0 0.0%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia 8.4 ROX!

    Votes: 0 0.0%
  • Ee, wole 8.4 ale tibia 7.6 te? fajna...

    Votes: 50 15.6%
  • 7.6 Rox! ;>

    Votes: 203 63.2%
  • Ee, niewiem, nie wypowiadam si?...

    Votes: 24 7.5%
  • a:4:{i:15607;a:5:{s:12:"polloptionid";i:15607;s:6:"nodeid";s:7:"2442315";s:5:"title";s:14:"Tibia 8.4

    Votes: 0 0.0%
  • a:4:{i:23643;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23643;s:6:"nodeid";s:7:"2442315";s:5:"title";s:14:"Tibia 8.4

    Votes: 44 13.7%

  • Total voters
    321
Status
Not open for further replies.

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Witam!
Za?o?y?em ten temat z prostego powodu, kt?ry mo?na zobaczy? golym okiem w 100%. Mianowicie - Tibia 7.6 wymiera. Coraz wi?cej NEWBIE, zostaje przekonywanych, ?e tibia 8.4 jest lepsza, fajniej na niej si? gra, pro?ciej, wygodniej.... A to jest nieprawda! Tibia 7.6 to by? najlepszy rodzaj tibi jaki istnial. Wtedy gra by?a inna. Ludzie byli inni. Wszystko by?o inne. Kieruje do WAS te s?owa, poniewa? jestem jestem jedn? osob? z ma?o licz?cej ju? grupy fan?w OTS'?w 7.6.....


Je?eli macie czas to prosz? Was. ?ci?gnijcie Tibi? 7.6 (LINK PODANY NA SAMYM DOLE TEMAT'u) i spr?bujcie sobie na niej zagra?. Zobaczcie to, ?e gra jest lepsza). Wielu z Was zapewne powie "Na tibi 7.6 jest wi?cej noobk?w", "Na tibi 7.6 gra jest dupna"... A w?a?nie, ?e nie! Najwi?cej takich noobk?w gra w?a?nie na 8.42 a najwi?cej z nich takie servery hostuje. Gra na 8.42 jest powalona, za du?o tego, to wszystko jest poje*****. Starsi gracze wychowywali si? na tibi 7.6 a 99% z nich odeszlo tylko z powodu nalega? qmpli i coraz wi?cej licz?cej grupy Newbie-noobk?w, co powodowalo, ?e servery 7.6 wymiera?y i wymieraj? a? do teraz.
Je?eli jeste?cie tacy jak ja, wolicie tibie 7.6 to polcajcie j? innym, poniewa? teraz tibia staje si? coraz gorsza (m.in : Poje**ny system boss?w wprowadony na 8.5 - ?al kompletny).
Je?eli jeste?cie tw?rcami OTS'?w 7.6 to powiem Wam jedno, Tibia 7.6 mo?e przetrwa? a wr?cz nawet swoj? liczb? fan?w si? powi?szy?, je?eli teraz tw?cy OTS'?w 7.6 dadz? wi?ksz? list? OTserv'?w (7.6) na OTlist'y, Newbie spr?buj? zagra? na 7.6 a inni popostu wejd? by zobaczy?. Je?eli macie OTS'y 7.6 na komputerze, dawajcie je do DOWNLOANDU, je?eli macie jakie? ciekawe info na ich temat, prosz? piszcie posty.
Jakby kto? nie wierzy? mi w s?owa... Zauwa?cie, ?e wyszstkie d?ugo stoj?ce, lepsze serery wywodz? si? z tego "7.6"... Taki Dragon Ball Legend, to czysty YurOTS 0.9.4f z letk? przer?bk? klienta, potwor?w, item?w i spell?w. Taki APO to czysta przer?bka YurOTS'a r?wnie? z spell?w' itemk?w i mapki. Wiele ExTrA server?w wywodzi si? z tej wersji tibi, a p?ki co gra dalej cieszy setki os?b. Jakbym w?r?d Was przeprowadzi? teraz antykiete zapewne jaka tibia jest najlepsza, ranking OTS'?w wywodzi? by si? (Najmniejsza liczba g?os?w od najstarszych wersji tibi, po Najwi?ksze liczby g?os?w na najnowsze...) Dlaczego tak si? dzieje? 50% z was nawet czuj?, ?e od niedawna gra w tibi?, gra?a tylko na 1 kliencie tibi w OTS'y a powie stanowczo, ?e ten rodzaj jest lepszy... A mo?e zamiast traci? czas na badziewn? gr? (2 godziny na jednym otsie i zmiana) lepiej ?ci?gn?? sobie Tibie 7.6 i spr?bowa? zagrac? Nielepiej? Szkoda ci 10 minut? Spr?buj! Wiele Newbie odchodzi od Tibi, dlaczego? Wiele koleg?w przekonuje, ?e gra na RL Tibi jest za trudna, i polecaj? im OTS'y 8.4 bo s? niby "fajniejsze, prostsze, lepsze, wygodniejsze i przyjemniejsze"... Wchodzi tak wi?c NEWBIE na ots'y, i patrzy i przera?enie. Co ja tu mam robi?? Co to za inny ludzie? Czemu mi kradn? rzeczy? Czemu mnie za BYLE co wyzywaj?? Co to jest?! I logout i id? na inn? gr?. Tibia 7.6 taka niejest, bo zostali ju? prawie na niej sami lepsi gracze, starsi i badziej do?wiadczni. Tibia by?a fajna tylko do 7.92, potem si? badziewie zrobi?o. Odpowiedzi wasze zapewne b?d? takie, OTS'y 8.42 s? trudne wi?c fajne.. A zaraz ta osoba wejdzie na OTS'liste wybierze server, wejdzie na server RPG na kt?rym nie b?dzie umia?a zdoby? EQ, LvL'a itp, nooby zaczn? ja wyzywa?... I co zrobi? Ma 2 mo?liwo?ci... Albo odejdzie i poszuka innego server'a albo zrobi to o co prosz? tw?rcy tej gry robi?c wszystko trudne by zarobi?... Ukradnie mamie z portfela 100z?, zakupi do?adowania, za?aduje konto GM'owi.. A on co zrobi? Da im te rzeczy a zaraz ta osoba p?jdzie i je straci na Milion mo?liwych sposob?w... Czy nielepiej zamiast wydawa? forse, p?j?? se na 7.6 WAR'a albo jakiego? server'a 7.6 100x prowadzonego przez jak?? lepsz? osob? i zagra?? Zobaczy?? Czy? ta grafika 7.6 niejest ?mieszniejsza i lepsza? Czy na niej si? nie gra lepiej? Zobacz, spr?b?j! Wejd? na OTS'liste, wybierz servery 7.6 i po?wi?? chwil? czasu na 7.6.....

Jakby komu? si? nie chcia?o szuka? to tutaj macie pare link?w :
Tibia 7.6 :


Ip Changer :
"Taki nowszy, jak masz jakiego? badziewia to ten ?ci?gnij, do ko?ca Tibijskiego-?ycia ci mo?e pos?u?y ;>"


OTS'y domowe do pobrania :




 

peloneczek

Advanced User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
163
Reaction score
6
Age
29
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Moim Zdanem Tibi 7.6 Jest Naj Od Innych Takie Mam Zdane czekam na inne odpowiedzi:D
 

Mroz3k

Active User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
85
Reaction score
3
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Zgadzam si? z poprzednikami.
Tibia 7.6 ma sw?j klimat.
Zawsze uwielbia?em takie ots pod Tibie 7.6. Tam si? liczy?o Twoje pvp, a nie wszystko ustawione na hotkeye.
Grafika od tibi 8.0+ og?lnie nie podoba mi si? ( do 8.42 jeszcze troszk?, ale 8.5 to ju? masakra...)
W?a?nie owa Tibia 7.6 ma co? takiego, ?e jak raz zobaczysz to nie chcesz przesta? ogl?da?, przyci?ga jak magnes.
 

nestjerom

User
Joined
May 20, 2009
Messages
43
Reaction score
3
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Prawda jest taka ze 7.6 jest chujowa jak dla mnie
Pozdro
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

tibia 7.6 to najlepsza tibia jaka kiedykolwiek wyszlai gram tylko na tych otsach naprawde fjny temat juz 3 kolegow zaczelo grac na otsach 7.6 a 1 z nich postawil takiego otsa
PzDr kaacpi
 

stasiak876

New User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Age
31
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

moim zdanie ta tibia byla najlepsza i cipsoft moglby zrobic specjalny serwer pod ten protokol...
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Tibia 7.6 jest rox gram tylko na 7.6 i mam nawet wlasnego ots'a wiec grajcie pod 7.6 ZYCZE MILEJ ZABAWY
Pozdrawiam Varm
 

Koozaczek

User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Ja tez sadze ze tibia 7.6 byla najlepsza wersja.
Szkoda ze juz tak malo jest serverow 7.6 ;/
 

norbert099

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Oczywi?cie ?e coraz wi?cej noobkow gra na 8.42, no ale zobaczcie np. Mazurski ots w tym momencie ma 113 players online.. ja gra?em na starym mazurskim i mia?em 750 lvl... lecz tibia 8.5 to nie to samo co to stare kolorowe t?o xD Panowie/Panie, po??czmy si? i stw?rzmy otsa pod partnerstwem tnp! Ale taki ots ?eby dor?wnywa? mazurskiemu albo takiemu APO.


Albo zacznijmy gra? na mazurskim i stw?rzmy gildie xD

Pozdrowienia
Norbert
 

Muszy

User
Joined
Jul 24, 2009
Messages
42
Reaction score
2
Age
27
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

7,6 ROX !!!!!!!!!!!!!!!!
Mazurek wymiata ;)
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Po pierwsze ots'y pod tibi? 7.6 s? ca?kowicie inne od rl tibii jaka wtedy by?a, wi?c to tylko wersja. 7.6 ma beznadziejn? grafik?, ma?o addon?w, gra jest bardzo ograniczona, wi?c dlaczego mam wybra? wed?ug mnie gorsz? wersj? skoro mog? gra? na bardzo dobrym otsie pod 8.4-5, jest to wygodne, poniewa? je?li grasz na realu i ots pod 8.5 to nie tracisz hot?w, ustawie?.

2 spraw? s? boty, o wiele lepsze s? pod nowe wersje tibii ;*


Ja widz? same plusy grania na otsach pod klienta (aktualnego) tibii, a 7.6 co ma? :) Wszyscy wiemy.
 

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Gra?em na realu 7.6 i powiem, ?e gra?o si? o wiele przyjemniej ni? teraz. By?o mniej noob?w, ludzie mieli wi?kszego skilla pvp, byli bardziej ogarni?ci. Jak si? wbi?o 30lvl to taki respekt by?... A teraz bij? 100'ne lvl w pare dni...
Tego nie mo?na zrozumie? po przeczytaniu tekstu, trzeba to poczu? na w?asnej sk?rze.
 

Cwirek

Active User
Joined
May 5, 2008
Messages
79
Reaction score
3
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

ja uwa?am ?e tibia 7.6 ju? by?a lekko zbiedzona, najlepsza by?a 7.4 to by?y czasy... wielu ludzi m?wi te? ze 7.1 by?a dobra ale jeszcze wtedy w tibie nie gra?em wi?c nie wiem. Je?li chodzi o tibie 8.4/8.5 to wed?ug mnie oczywi?cie (ka?demu mo?e si? inaczej podoba?) dobre by?o aby wprowadzenie addon?w a tak to lipa
Og??em mam ju? projekt pod tibie 7.6, nied?ugo napisze w dziale zespo?y.

Pozdrawiam
 
Last edited:

Worms305

User
Joined
Apr 27, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Tibia 7.6 jest fajna ale pod du?y exp.... Lubie otsy typu mazurek albo cafe ^^

Nie trzeba ustawia? 100 hotkei, w tibi 7.6 ustawiasz czary i jedziesz... A tibia 8,4 ma za du?o napchane w siebie wed?ug mnie...
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Mysle w 100% jak ty "Tibia byla dobra do 7.92" a 7.6 to byla najlepsza (gralem od 7.5)

Polecam wam APO i dla mniej zaawansowanych Tibiafun (nie jest to polski serv lecz gra na nim duuzo polakow)

lecz ni lubie otsow takich jak teraz sa tzn mazurski lub inne pod exp 9999999
 
Last edited:

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Tibia by?a najlepsza w okolicach 7.9-8.0.
7.6 dla mnie by?a taka ... no trudno to wyja?ni?, ale pod t? tibi? to mi le?? tylko ots i to nie zwyk?e, tylko enfo.

Kto? pisa?, ?e by?o inne wszystko, ludzie, itp. ale to nie nasza wina? To przecie? my gramy w t? gr? i my w niej tworzymy klimat. W sumie nie wiem czemu u?y?em s?owa my, bo na forum (pewnie) jest wi?kszo?? dobrych graczy, dobrych czyli takich co nie lataj? po depo i pisz? "plax free itenz". W?a?nie ci inni psuj? klimat, ale c?? mo?na poradzi?.;(
 

TapeMapper

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
416
Reaction score
22
Age
30
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Tibia 7.6 jest najj lepsza!
Na 7.6 zaczalem moj? przygod? z Tibia:D
I dlatego najfajniejsza jest;>
Fajne wojny byly:)
Liczyl sie refleks!
Pozdrawiam
 

Yeenn

User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Dawniej uwielbia?am gra? na OTSach pod Tibie 7.6 :) Fajnie by?o, mili ludzie itd. Potem przerzuci?am si? z OTS?w pod 7.6 na real 8.0 i stworzy?am 60 rp'ka. Jednak teraz nie mam ochoty wr?ci? pod tibie 7.6, bo bardzo przypad?y mi OTSy pod 8.42.
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

Widz?, ?e temacik si? rozkr?ca. Za?o?y?em go tylko po to, by luzdie sobie przypominali to - co by?o, jest i b?dzie leszpe i by do tego powracali.

----------------------->Od?wie?aM ;* !<-----------------------
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: Czy tibia 7.6 wymiera? Przemy?lmy to i pom??my jej przetrwa?.

--->.:*_-Od?wIe?aM-_*:.<---
--->.:*_-ZaPraSzAM-_*:.<---
--->.:*_-(__)DO(__)-_*:.<---
--->.:*_-WyPoWiAdAnIa-_*:.<--
--->.:*_-[]*!!Si?!!*[]-_*:.<--
 
Status
Not open for further replies.
Top