What's new

Czy wszyscy u?ywaj? Bota do Tibii?

Status
Not open for further replies.

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Nie widzia?em takiego tematu tutaj, wi?c postanowi?em doda?.

Witajcie,

postanowi?em podyskutowa? i pozna? Wasze opinie na temat 'Czy wszyscy u?ywaj? Bota do Tibii?' w ?wiecie tibijskim. Generalnie my?l ta mnie natkn??a po ostatnim masowym banowaniu przez CipSoft. (2010 rok jak dobrze pami?tam).

Czy wszyscy u?ywaj? Bota do Tibii?

Wydaje mi si?, ?e nie. S? jeszcze ludzie, kt?rzy umiej? gra? uczciwie. Na pewno wi?kszo?? os?b zrazi?a si? masowymi banami, jak CipSoft wynalaz? ten system antybotowy. Na pewno wi?kszo?? spo?ecze?stwa dalej u?ywa nielegalnego oprogramowania by pom?c sobie i oszuka? innych. Lecz zadaj? sobie jest jedno pytanie, czy to ma sens?

Co Wy o tym s?dzicie? Jaka jest Wasza opinia na temat bot?w w Tibii?
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Czy wszyscy u?ywaj? Bota do Tibii?

To mo?e ja si? wypowiem. Owszem u?ywa?em bota, lecz nie zawsze. Mia?em kilka postaci, moj? jedyn? postaci? na, kt?rej u?ywa?em zawsze bota by? Knight, by? mi on potrzebny do zbierania kasy, tzw. cashmaker. Na innych postaciach, bota u?ywa?em, lecz nie zawsze:) Jakby nie patrze? to wi?kszo?? graczy z topki to 3/4 boty, nie obra?aj?c tutaj nikogo:) I ?adne systemy antybotowe, czy jak to si? zwie, nie zwalcz? tego do ko?ca. Boty by?y i b?d?. Dajmy takim przyk?adem Lord'Paulistinha, kt?ry otrzyma? bana na swojego g??wnego chara.. M?wi? g??wny, bo by?a to jego jedna z wielu postaci, kt?re mia? i ma, kt?rymi boci. Nie zrazi?o go to, ?e dosta? delete.. Teraz tylko ukrywa si? pod innymi nickami:)
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Czy wszyscy u?ywaj? Bota do Tibii?

Znam osobi?cie takie osoby, kt?re nigdy bota nie widzia?y na oczy, chodzi mi tutaj przede wszystkim o tibie 8.60 czyli o elfa, kt?ry za ludzi prawd? m?wi?c robi wszystko.Ta osoba mo?e wolniej expi ale w pvp naprawd? jest zadziwiaj?ca, radzi sobie lepiej ni? niejeden z elfem i dashem i wszystkimi skryptami.Dla takich os?b mam wielki szacunek, bo naprawd? gra znakomicie.:D Tylko ?e takich os?b jest ma?o i to jest najgorsze bo wi?kszo?? woli pobra? bota i mie? zg?owy 1/2 rzeczy.
 
Status
Not open for further replies.
Top