What's new

Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    45
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Witajcie moi drodzy!


Jak mo?na zauwa?y? pewne dwa dzia?y na naszym forum s? od dawna nieuzupe?niane przez naszych u?ytkownik?w no i te? kadr? forum.
Chodzi mi tutaj o takie dzia?y jak Wywiady i Opowiadania. Jako operator forum postanowi?em co? z tym zrobi?. W tym temacie chodzi? mi b?dzie g??wnie o dzia? Opowiadania, gdzie wszystkiego dowiecie si? ni?ej czytaj?c.

W dziale nie dzia?o si? ju? nic od d?u?szego czasu. Jest temat umieszczony 26.12.2012 roku lecz nast?pne s? ju? starsze. Uwierzcie mi, na forum posiadamy na pewno takich u?ytkownik?w, kt?rzy dobrze pos?uguj? si? j?zykiem polskim, ortografi?, nie pope?niaj? b??d?w itp.
Przejd?my do sedna sprawy, wi?c temat b?dzie odnosi? si? do zorganizowania konkursu. Jakiego?

Konkursu literackiego Tibia.net.pl 2013


Patrz?c na Wasz udzia? w konkursach, kt?re teraz posiadamy jest naprawd? marny. Kilku u?ytkownik?w, kt?rzy wezm? udzia? w jakim? konkursie i tyle. Sp?jrzmy przyk?adowo na konkurs na najlepszy fake. Prace odda?o tylko 2 u?ytkownik?w z czego jeden prawie nic w niej nie zrobi?.
Dobra przedstawi? Wam tutaj mniej wi?cej o co mi chodzi.

Konkurs literacki polega?by na wy?onieniu najlepszej pracy napisanej w?asnor?cznie, nie ?adnego plagiatu, w kt?rym pozmieniamy kilka s??w. Temat pracy wybra?aby kadra Tibia.net.pl i na ten wybrany temat u?ytkownik musia?by napisa? swoj? prace.
Do tematu do??czona jest ankieta i w niej pytanie, czy wzi??by? udzia? w takim konkursie.

Znaj?c ?ycie zaraz polecam komentarze, ?e nie op?aca si? robi? za jak?? reputacje czy medal. I tutaj dla Was moi drodzy niespodzianka!
Za najlepsz? prace, kt?re wybierze administracja s? przewidywalne takie oto nagrody:
  • Pami?? ram 2GB DDR3! (Cena takiej pami?ci wynosi ok. 30-40z?) i ja bym j? zafundowa?.
  • Medal pisarza.
  • 150 punkt?w reputacji.
  • W?asny, kolorowy podpis pod nickiem.
  • Do?ywotnia ranga VIP na forum




Tak, wi?c zapraszam do udzielania si? i g?osowania w temacie.

Pozdrawiam,
Forseti.​

PS. Dzi?kuje Ci Xinum za umieszczenie ankiety.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

A ja bardzo ch?tnie wezm? udzia?. Dawno nic nie pisa?em wi?c to mo?e by? ciekawy pomys?.

Jak najbardziej za.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Ch?tnie wezm? udzia?, jestem za!
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

plagiatu w, kt?rym
Poprawnie powinno by?
plagiatu, w kt?rym

Mo?e udzia? wzi??bym jak bym mia? czas i ch?ci :)
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Od?wie?am, zapraszam do g?osowania! :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Jesli temat by przypasowal to moze bym i wzial udzial. A najlepiej by bylo jak by temat byl dowolny, zeby wiecej osob moglo dzieki temu wziac udzial.
No a tak poza tym, to widzialem ostatnio konkurs na torgu. Tam troche lepiej to wygladalo. Tutaj jedyne co to jakis marny ram wart 30 zl. W sumie zawsze cos, ale nie o to chodzi.
Nagroda za miejsce pierwsze:
powie?? Andrzeja Andrysiaka pt. „Zasada nieoznaczono?ci” lub zbi?r opowiada? Sylwii Dro?d?yk pt. „Identyfikatory” ufundowana przez Wydawnictwo www.prozami.pl oraz TORGowy kubek
Nagroda za miejsce drugie:
ksi??ka, kt?rej nie wybierze laureat pierwszego miejsca
Nagroda za miejsce trzecie:
e-book(i) do wyboru w serwisie www.legimi.com.
Zdobywca trzeciego miejsca otrzymuje konto z 25 z?otowym do?adowaniem.

Nie mowie, ze ma ktos z kadry wydawac miliony na forum i na nagrody. Po prostu trzeba to jakos zorganizowac. Bo jak widac, chetni do takiego sponsorowania moga sie znalezc. Bo maja z tego tez reklame...
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

@up
je?eli nagroda ci? nie zadawala, wyci?gnij pieni?dze ze swojej kieszeni i postaraj si? o lepsze nagrody, nic przecie? nie stoi na przeszkodzie?! nie b?dzie nikt traci? tak jak to napisa?e? "miliony" na forum dlatego sumki w wysokosci 30-40 s? jak najbardziej przyzwoite jak na takiego typu forum.A prawda jest taka ?e je?eli kto? lubi naprawd? pisa? to zrobi? by to nawet za darmo.:)

A najlepiej by bylo jak by temat byl dowolny, zeby wiecej osob moglo dzieki temu wziac udzial.
I z tym w og?le si? nie zgodz? bo b?dzie miliard plagiat?w z internetu, ka?dy b?dzie szuka? co jest bardziej ukryte i to skopiuje, ewentualnie co? pozmienia a administracja mo?e si? nie kapn??.Lepiej niech oni zapodaj? temat wtedy jest mniejsze prawdopodobie?stwo o jakim kolwiek plagiacie, wtedy mog? si? sami wysili?!;D
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

@up
je?eli nagroda ci? nie zadawala, wyci?gnij pieni?dze ze swojej kieszeni i postaraj si? o lepsze nagrody, nic przecie? nie stoi na przeszkodzie?! nie b?dzie nikt traci? tak jak to napisa?e? "miliony" na forum dlatego sumki w wysokosci 30-40 s? jak najbardziej przyzwoite jak na takiego typu forum.A prawda jest taka ?e je?eli kto? lubi naprawd? pisa? to zrobi? by to nawet za darmo.:)


I z tym w og?le si? nie zgodz? bo b?dzie miliard plagiat?w z internetu, ka?dy b?dzie szuka? co jest bardziej ukryte i to skopiuje, ewentualnie co? pozmienia a administracja mo?e si? nie kapn??.Lepiej niech oni zapodaj? temat wtedy jest mniejsze prawdopodobie?stwo o jakim kolwiek plagiacie, wtedy mog? si? sami wysili?!;D

Czlowieku. Ty w ogole rozumiesz co ja napisalem?
Wlasnie o to mi chodzi, zeby nie wydawal nikt z wlasnej kieszeni, mozna to rozwiazac innym sposobem.
Poszukac jakiejs ksiegarni internetowej czy innego gowna gdzie znajdzie sie ktos kto moze zechce ocenic prace i dorzucic ze 2 ksiazki jako nagrody w zamian za reklame.
30-40 sa jak najbardziej przyzwoite tutaj? Zartujesz sobie? Jesli normalnie administrator by to organizowal to wydal by 5x wiecej i moze dopiero bylo by przyzwoicie jak na to forum. Poza tym, ja mowie o tym, zeby wydac 0 a nagrody zeby byly przy tym lepsze. Tylko trzeba troche pomyslec i poszukac...
I o to mi wlasnie chodzi. O czym zreszta napisalem w poprzednim poscie...
A ty mi tylko wyskakujesz z tym, ze chce lepszych nagrod... Przeczytal bys chociaz co ludzie pisza, a nie, pisal jakies brednie.

Co do plagiatow. Jesli bedzie jeden okreslony temat to plagiaty tez sie moga trafiac...
No ale jesli nie temat dowolny to albo kilka tematow do wyboru albo jakis temat bardziej ogolny. Ale to tez juz
 

Old Qulimax

Active User
Joined
Aug 10, 2012
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Za tak? nagrod? ch?tnie wezm? udzia? w tym konkursie :D
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Mo?e i nagroda nie jest za cenna lecz moi drodzy, od dawna nie by?o konkursu gdzie by?a nagroda pieni??na. Praktycznie w ka?dym konkursie mogli?my otrzyma? tylko medal, punkty reputacji czy rang? na forum. Teraz ja oferuj? od siebie w?a?nie t? ko?? ram, wi?c zapraszam do g?osowania i wypowiadania si?.
Do konkursu 3 tematy do pisania zostan? wybrane ?eby nie by?o ?adnych plagiat?w.

Zapraszam do g?osowania i udzielania si?.
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Od?wie?am temat!
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Pomys? dobry. Sam z mi?? ch?ci? wezm? udzia?. M?j g?os to: tak
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Zosta?o Wam 13 dni ?eby odda? sw?j g?os w ankiecie czy takowy konkurs ma powsta?. Licz?, ?e wi?kszo?? g?os?w b?dzie na tak i zrealizujemy ten konkurs.
 

Niet

User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
47
Reaction score
4
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Zasugerowa?bym co? co do nagrody. Nie lepszym rozwi?zaniem by?by pendrive? Nie s? drogie, a pojemne w dzisiejszych czasach (co prawda ciut wolne). RAM nie ka?dy umia?by sobie zamontowa?, m?g?by te? nie potrzebowa?, a chyba pendrive ka?demu si? przyda.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

No ale je?eli autor tematu ma na zbyciu takow? pami?? to nie b?dzie inwestowa? w inn? nagrod?, bo i po co.:D
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Pozdro xd. M?j shit komp ma tylko DDR1 xD.

Opowiadanko mog? napisa? :3. Tylko czy oby napewno ja dostan? nagrod? je?eli wygram? Przecie? m?j nick owiewa si? tu na blackliscie :C. Oczywi?cie, ?e wezm? udzia?.
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Z mi?? ch?ci? wzi??bym udzia?, nagroda te? fajna, w takich konkursach wida? sens.
 

DaViDeQ24

Advanced User
Joined
Jul 13, 2008
Messages
274
Reaction score
6
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Popieram Kikimora ksi??ki moim zdaniem by?yby bardziej odpowiedni? nagrod? za prace pisemne, a przecie? w tym kraju naprawd? mo?na za?atwi? takie rzeczy bez wyci?gania pieni?dzy ze swojej kieszeni :)
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Z przyjemno?ci? uczestniczy? bym w takim konkursie , trzymam kciuki i licz? na to , ?e konkurs wypali!
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Czy wzi??by? udzia? w konkursie literackim Tibia.net.pl 2013?

Mo?e i do??cz? jak?? ciekaw? ksi??k? dla zwyci?zcy :).
 
Status
Not open for further replies.
Top