What's new

Dark Angel - Powraca

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

Odswiezam ... mapperzy oraz Osoby, ktore wspomoga server Pisac !
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

Odswiezam .. Prosze zlaszac sie
 

m4c

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
56
Reaction score
0
Odp: Dark Angel - Powraca

Ja dalem 20 zl na server teraz moge robic jako mapper powiedz co potrzbojesz a postaram sie wykonac zlecenie
 

Bizi159

Active User
Joined
May 20, 2008
Messages
139
Reaction score
6
Odp: Dark Angel - Powraca

e czemu sprzedales tego ots.... a teraz chcesz go odpalac to nei twoj ots... I nazwa ty to wszystko sprzedales.. nie ladnie :/ OsZuSt
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

Ots ktory sprzedalem znacznie rozni sie od tego co teraz robie.. i nie mow mi ze to nie moj ots bo jestes w bledzie...
Ots ktory sprzedalem byl pod tibie 8.4 obecny projekt bedzie pod 8.41 lub pod najnowsza tibie 8.42 mapa ktora jest w tym projekcie jest znacznie inna od tej ktora sprzedalem.. nazwa rowniez bedzie inna acc inny ..
 
Joined
Jan 9, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Dark Angel - Powraca

Ja mog? zacz?? reklamowa? w ka?dej chwili.
Reklamuj? w nast?puj?cy spos?b :
-W w?asnym otoczeniu (rl) w?r?d koleg?w
-W internecie r??ne fora
-Na innych otsach + rl
I wiele innych sposob?w

P.S
Mog? zosta? skrypterem - mam pewne doswiadczenie ;]
Mog? zosta? tak?e GM - Mam du?? do?wiadczenie na tym stanowisku - cz?sto jestem online i zawsze pomagam.

KONTAKT :
gg : 620098
albo tu napisz :D
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

Jesli chodzi o reklamowanie servera to juz mam wystarczajaco osob... ale co tu reklamowac jak ots off dlatego najbardziej potrzboje kogos kto zlozy sie ze mna na dedyka i mapperow... pisac najlepiej odrazu na GyGy lub tu ale prosze pokazac swoje prace.. bo z tego co ludzie do mnie pisza to kazdy jest po formacie i nie ma prac albo jego prace sa tak slabe poniewaz sa niedokaczone ... smiech poprostu jesli juz sie zglaszasz miej cos podreka a nie zachowujesz sie jak noob..
 

przemox5

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
293
Reaction score
28
Odp: Dark Angel - Powraca

Z przyjemno?ci? zg?aszam si? na mappera do projektu.
Robi? mapki ka?dego typu (np. przerabiam, od 0, typ:RPG, Typ:To Room)
Siedz? ju? w tym 2 lata, my?l?, ?e starczy ?eby powiedzie? ze jestem bardziej zaawansowany;p
Nie b?de si? dalej rozpisywa?;)
Moje Projekty:
http://tibia.net.pl/showroom/54720-zapowiedz-sakrum-update-2.html
http://tibia.net.pl/showroom/41914-8-31-mapa-sakrum-miasto.html

Je?eli zapadnie decyzja o przyj?cie mnie do Teamu, Prosz? wszelkie sugestie pisa? na PM.

Dzi?kuje i Pozdrawiam.:)
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

przemox5 zostal oficialnie przyjety na mappera jego prace spelniaja moje wymagania tak wiec 1 mappera mamy szukam jeszcze 1. pozatym szukam osoby, ktora zlozy sie ze mna na dedyka..
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Dark Angel - Powraca

MaaX to zwyk?y oszust!! nie wierzcie mu... na OTSie m?wi? do mnie "dawaj passy albo ban!"
a jak mu da?em passy to kaza? si? wylogowa? i wlogowa? za 5 min, po 5 min si? wlogowa?em i nie mia?em EQ!!
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

DanJ93 heh jestes zalosny tyle ci powiem i nie wypowiadaj sie w tym temacie bo naprawde jestes kretynem ^^ dawaj passy albo ban zastanow sie czy jak bym mial ots'a to robil bym wszystko aby ludzie grali na nim czy aby nie grali ... jak mozesz nie wchodz w ten temat bo to az zal patrzec na twoje posty...I po chuj mam prosic ciebie o passy jak mam dostep do bazy danych cieciu...
 
Last edited:

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

W ramach odswiezenia tematu dodaje zdjecie expowiska, ktore wlasnie powstalo przez nowego mappera Verti Zdjecie mozna zobaczyc w 1 poscie... Zapraszam dalej do tego teamu miejsca nadal sa wolne..
 

Dragonias

Active User
Joined
Sep 24, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Odp: Dark Angel - Powraca

Mo?e ci si? przydam xdd Pami?tasz mnie? xD Mog? zrobi? klienta oraz pom?c w reklamie. Nie z?o?? na dedyka bo nie mam kasy :/ Nie daje gg sam do ciebie napisz? [mam twoje gg od daaawna xd]
 

Emroo

Advanced User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
177
Reaction score
42
Odp: Dark Angel - Powraca

jezeli szukasz jeszte reklamatora to ja moge Reklamowac otsa.Na otsie tez gralem razem z Matrix'em i moge powiedziec ze byl nawet fajny tylko malo osob gralo
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

1 post zostal zedytowany .. Ad1- Do czasu gdy ots off na miejsce reklamatora prosze sie nie zglaszac.. Pare dni przed startem umozliwie ponowne zglaszanie sie do tego pkt.. Narazie nie potrzbojemy Reklamatorow.. zalezy nam na pkt2 i pkt3
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

Odswiezam.. W dniu dzisiejszym oswiadczam ze skaczylem Inq Quest :) nagrody sa nad dp :) mozna je obejzec z dolu ... skrzynki dzialaja poprawnie teleporty, bosy na swoim miejscu :)
 

Arek667

Active User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
114
Reaction score
2
Odp: Dark Angel - Powraca

ja moge rozreklamowac otsa robie to ciagle -reklamuje itp:D
 

MaaX

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
231
Reaction score
11
Odp: Dark Angel - Powraca

prosze najpierw przeczytac 1 post a potem pisac powtarzam do momentu gdy ots off osob od reklamy nie szukam...
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Dark Angel - Powraca

MaaX Jednym s?owem Po prostu nie moge si? doczeka? powrotu dark angel ;] na poprzednim mia?em 115 level i 67 mlvl (jeszcze pami?tam) no i na pewno b?dzie mi?a atmosfera taka jak kiedy?...Powinien by? rook ?eby mozna by?o zrobi? rookstayer'?w xd:up::up::up::up::up::up: pozdro
 

shan111

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
165
Reaction score
25
Odp: Dark Angel - Powraca

Odwiedzaj?c r??ne tematy, osoby kt?re ponawiaj? prac? servera pisz?, ?e wcze?niejsza populacja wynosi?a 30 os?b. Powiedz mi jedno, klamiesz? A mo?e liczba 30 wygl?da ?adnie? No c??, nie m?j interes.
Je?eli ju? oferujesz komu? tutora, za to, ?e wp?aci Ci 10z?, co uwierz mi, ?e jest nie wr?cz nie mo?liwe, oczekujesz ?e b?dzie on wype?nia? swoje obowi?zki? Odpowiem za Ciebie, nie! Gdyby kto? taki wp?aci? szpanowa?by tylko rang? i spamowa? na kanale HELP kolorem pomara?czowym, nic wi?cej.
Rozumiem, ?e zale?y Ci na tym, by postawi? ten server. Okej, ale popatrz na sw?j pierwszy post i pomy?l kto na takie co? si? skusi? Proponuje Ci bardziej wszystko opisa?. Opisz co masz, og?lnie napisz o wszystkim co zwi?zane z Twoim OTS, wtedy zapewniam Ci?, ?e zg?osi si? wiele os?b.
Ju? nic nie b?de pisa?, bo mi si? odechcia?o, ale s?dze, ?e tu co? wnios?em.
 
Top