What's new

Dark Glory Ots (Dedyk)

Kucyk93

Active User
Joined
Nov 5, 2008
Messages
106
Reaction score
21
Witam postanowili?my ruszy? z nowym Ots Mapka co? poodobnego do Cafe v2 z saphire setem, silver wandem, golden boltem, itd. Wszystko ju? jest gotowe oprucz Sms Schop, kompletnie jestem w tym ciemny. Wiec szukamy osoby kt?ra b?dzie umia?a troche zmieni? itemy na acc makerze w sms schopie, a tak?e zna sie na us?udze DotPay.pl

Co w zamian?:
*Gm na Ots, (najpierw okres testowy jezeli kto? b?dzie dawa? itemy itd, itd napewno gm zostanie mu odebrany, a je?eli b?dzie w porz?dku to na sta?e),
*Dochody z Sms Schopu na pocz?tek 20 %, jak zostanie op?acony dedyk b?dzie 30 %,
*Jezeli SMS Schop zostanie bardzo ?adnie zrobiony, wszystko b?dzie dzia?a? dana osoba otrzyma r?wnie? 30 z? od Sponsora Ots.

Team:
*God *Hoster*-ja (Zajmuje sie dedykiem, map?, skryptami itd)
*Sponsor-Xauen
* ??? (i tutaj osoba ktur? poszukujemy)


Podania sk?adamy na forum @down, lub na gg :466519

Pozdrawiam.
 

Kucyk93

Active User
Joined
Nov 5, 2008
Messages
106
Reaction score
21
Odp: Dark Glory Ots (Dedyk)

......>>>Od?wie?am<<<......

Nadal poszukuje bardzo mi zale?y na czasie bo dedyk mija a ots nie odpalony...
 

Capral

Active User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
97
Reaction score
3
Odp: Dark Glory Ots (Dedyk)

Jak Xauen jest sponsorem je?li chodzi o tego z xauenots.pl to on si? na tym zna...


@Topic

W necie jest du?o skrypt?w na sms shop..
 

kumpelek93

User
Joined
May 12, 2009
Messages
43
Reaction score
1
Odp: Dark Glory Ots (Dedyk)

Witam,
moge bez problem?w zrobi? taki sms shop, pom?c przy obsludze dotpay.pl (troche z nimi zamieszania ;/), ale umiem te? zaja? si? OTS'em. Mapa skrypty itp. Jako przyklad: blindmaxots.no-ip.pl (to nie reklama tylko przyklad)
GG:16012295
 

Xauen

Active User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
67
Reaction score
3
Odp: Dark Glory Ots (Dedyk)

Siemka Kucyk93 to ja Xauen ;) Kiedy bedziesz wreszcie na tym gg dost?pny. I jakby co to ja nie jestem ten Xauen z XauenMaxOts :p
Napisz mi na gg Kucyk93 2522087. A i sory Kucyk ale gg musia?em zmieni? i teraz mam te 2522087 pisz fastem bo chce ju? tego Ots'a odpali? :)
 
Top