What's new

-Tibia 10.31 DarkOTS.pl - RPG

Status
Not open for further replies.

giddy

New User
Joined
Aug 4, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Witam.
Chcia?bym wam przedstawi? nasz? now? ods?on? DarkOTS.pl
OTS wystartowa? troche ponad miesi?c temu.
Przez ten czas OTS przechodzi? ostr? metamorfoz?!
Powoli wraz z graczami tworzyli?my nowe expowiska, questy.
Aktualnie gra jest w fazie "rozbudowy" b?dziemy dodawa? nowe miejsca na bie??co.


Troch? spraw technicznych.
OTS wystartowa? na silniku innego OTS'a. Ale starali?my si? pozby? jego pozosta?o?ci. Dlatego powsta?o nowe miasto i nowe tereny.
Jest to OTS RPG. Dlatego mamy system statk?w, zamiast "miejsca z teleportami"
- W tym miesi?cu zosta? zakupiony serwer dedykowany. Dlatego p?ki co ?aden gracz nie odczul lag?w.
- Mamy ju? troch? sta?ych graczy. Serwer by? dodany jedynie na otliste.
- Wieczorami jest oko?o 30 osob. Oczywi?cie troche skilluje, ale wiele osob te? po prostu sobie gra.


Serwer jest tworzony z pasj?, i ch?ci? "nauki". Dlatego b?dzie prowadzony na prawd? d?ugo...

Kilka screen?w z ostatniego update:
aekconyRX8cf.jpg
jaokotgVj6Ph.jpg
lqtafroMelaK.jpg
rwqnijlMpheA.jpg
tbwenxozB08M.jpg
vtdbjgr6D8Ma.jpg




Zapraszamy wszystkich do grania :)
 

Egzo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
80
Reaction score
6
Odp: DarkOTS.pl - RPG

Serwer jest tworzony z pasj?, i ch?ci? "nauki". Dlatego b?dzie prowadzony na prawd? d?ugo...
Wszystko fajnie podoba mi si? ?e nie jest to nast?pny klon, mo?e jakie? nowe podej?cie, tylko ta zapowiedz czy te? prezentacja tego ots nic nie przedstawia, jak nic o tym ots nie wiedzia?em tak nic nie wiem w dalszym ci?gu. Po pierwsze aby z?apa? jakiegokolwiek gracza musisz cokolwiek zaprezentowa?, skoro uczysz si? i rozwijasz z pasj? to mo?e jakie? nowe innowatorskie systemy by? zaprezentowa?, a ja tu nawet expa nie widz? i czy jest to w?asna czy te? mo?e jaka? inna mapa.
 
Status
Not open for further replies.
Top