What's new

Darmowy Pacc

Status
Not open for further replies.

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Witam!

Dzi? tj. 27.05.2009 Cipsoft postanowi? obdarowa? wszystkich graczy kt?rzy wcze?niej nie mieli pacc. Darmowy Pacc b?dzie trwa? r?wne 7dni i zosta? przyznany automatycznie wi?c nie trzeba si? logowa? ani nic podobnego aby go aktywowa? !

23336939.jpg
Przez ten czas mo?na zwiedzi? wszystkie tereny dla pacc'a i wszystkie mo?liwe czary wi?c nie zmarnujcie tego czasu i logujcie si? do gry.

Po siedmiu dniach powracasz do darmowego konta chyba, ?e go przed?u?ysz w swoim profilu na Tibia.com klikaj?c "Dodaj Czas Premium" :)


Pozdrawiam,
Faith.​
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Darmowy Pacc

My?l?, ?e CipSoft chce zach?ci? do kupna Pacca by Ci kt?rzy wcze?niej go nie posiadali zobaczyli jakie s? wysepki dla pacc itd.
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: Darmowy Pacc

Wow darmowy pacc dla wszystkich tych co go nie mieli to na prawd? dobry pomys?. Ju? zabieram si? do gry :D

Ale tak jak kolega up Cipsoft zach?ca do kupna pacca by zobaczy? jaka jest frajda z kontem premium :D

Pozdrawiam i ?ycz? mi?ego grania :D

P.S nie wspomnia?e? nic o podw?jnym expie :D
 
Last edited:

Biteq

Active User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
119
Reaction score
3
Odp: Darmowy Pacc

Hehh :) normalnie posowam na pacc dobrze ze poczekalem z kupnem pacc. 7 dni do przodu.
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Darmowy Pacc

Kolejny raj dla bot?w, w tydzie? z paccem na spokojnie mo?na wbi? 30 lvl -.-
Ale z drugiej dobrze, ?e daj? taki "okres testowy", w ko?cu zarobi? na tym.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Darmowy Pacc

Fajna niespodzianka jednak z niej nie skorzystam. Nie logowa?em si? od dawna i dupcia a ch?tnie bym po?miga? na p?atnych wyspach. Boty b?d? cisn?? dzie? i noc, nie?le si? dorobi? po 7 dniach ;) chyba, ?e to kolejna sztuczka, aby wy?apa? wszystkich nieuczciwie graj?cych graczy. Osoby z pacciem wkurz? si?, ?e im jakie? nooby za free zape?ni? expowiska.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Darmowy Pacc

Cipsoft pewnie traci klient?w. Musi co? zrobi?, ?eby przyci?gn?? nowych nabywc?w PACCa. W ko?cu pewnie jeszcze odczuwaj? kryzys. ;] C??, tak czy inaczej jest to mi?a niespodzianka. ;]

Pozdrawiam.
 

xemix

Advanced User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
258
Reaction score
22
Odp: Darmowy Pacc

Witam,
No fajn? niespodzianke CipSoft zrobi? graczom. Napewno to zach?ci graczy do kupowania Pacc'a. Ja niestety nie skorzystam. Zosta?em Zhakowany;:)curse:
 

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Odp: Darmowy Pacc

@Up
Kto pierwszy ten lepszy :) Je?li chcesz dodam twoj? cz??? cytatu do tematu z podpiskiem.
@Topic
Sam obecnie rozgl?dam si? po wyspach chocia? nic nowego na nich nie widz? :D
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Darmowy Pacc

Kolejny raj dla bot?w, w tydzie? z paccem na spokojnie mo?na wbi? 30 lvl -.-
Ale z drugiej dobrze, ?e daj? taki "okres testowy", w ko?cu zarobi? na tym.

Na faccu mo?na wbi? 30 lvl w tydzie?,z paccem to szkoda gada?.Mam nadziej?,?e nikt nie b?dzie ryzykowa? i raczej nie b?dzie boci?.Super sprawa,co prawda mia?em par? razy pacc'a,ale na szcz??cie na mojej obecnej postaci nie.Im to si? tym bardziej op?aci,co najmiej 10 % tych os?b zakupi pacca :).

Pozdrawiam,
Xinx.
 
N

Napster

Guest
Odp: Darmowy Pacc

Ciekawa sprawa, bo niekt?rzy na tym zyskaj?, inni strac?. Bot?w znowu b?dzie wi?cej, posypi? si? kolejne banany. Extra niespodzianka dla graczy z pacc :rolleyes:.
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: Darmowy Pacc

To jest najgorszy pomys? jaki cipsoft kiedykolwiek wymy?li?...Ci co kupili pacca du?o wcze?niej, strac? 7 dni pacca.

Jest ju? ponad 200 os?b kt?re si? podpisa?y na tibia.com ?eby KA?DEMU da? pacca, bo tak to wszystkie nooby z FACC wbijaj? si? na respa.

Np. hunce sobie dworce, nagle przybija 4 osoby kt?re nie mia?y pacca nigdy, i mi calego respa wybijaj?.

#down
Taa na cele gram, jaki masz nick?

14:25 Albercik Pall [21]: e czaruw dla pacc sie kupic nie da zal 14:26 Albercik Pall [21]: w carlin:)
EIPIC FAIL.
 
Last edited:

Senemi

Active User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
53
Reaction score
0
Odp: Darmowy Pacc

Jazz kumam twoj bol ;]( nie grasz przypadkiem na Celescie? bo chyba gadalismy dzisiaj o tym na game-chat)

Pomysl moze i git, przynajmniej moj bracholek sie cieszy xD. Ja nie korzystam z tego, chcialem tylko Yalahar zwiedzic ale noob charem zrobionym w 5 min nie da sie :D a szkoda

Powodzenia w exploracji ;]:up:
 

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Odp: Darmowy Pacc

Ciekawa sprawa, bo niekt?rzy na tym zyskaj?, inni strac?. Bot?w znowu b?dzie wi?cej, posypi? si? kolejne banany. Extra niespodzianka dla graczy z pacc :rolleyes:.

No baa, ciekawa sprawa ^^ Wystarczy popatrze? na help

14:23 Aras Gnidox [21]: zgubilem sie w edron ;/ i nie mam na powrot plis help

to si? nazywa free pacc effect xDD
 

Xoyoch

Banned
Joined
Jan 18, 2009
Messages
170
Reaction score
35
Age
28
Odp: Darmowy Pacc

Witam.
Tibia powoli schodzi na psy, poniewa?:
1. Rare lec? z potwor?w
2. Miejsce non-pvp na ?wiatach pvp.
3. Czarne czaszki
4. I ten darmowy pacc.

Niby czadersko, ale popatrzymy to z innej strony. Cipsoft chce znowu zarobi? pieni?dze. Wiadom? rzecz? jest, ?e teraz Ci co zakupili premium account za pieni?dze na 30-90 dni lub wi?cej b?d? narzeka?, poniewa? b?d? zapchane expowiska. Cipsoft psuj? gr? od paru dobrych uptad?w, dodaj? tu to, tam to i tak si? wszystko jebie. Pomys? jako pomys? jest bardzo dobry, sam oczywi?cie bym skorzysta?. (Ale nie gram na globalu).

Mam nadziej?, ?e wy jako gracze nie przyjmiecie tego posta, kt?ry was w jaki? spos?b obra?a.

Pozdrawiam,
Xoyoch
 

yzzy92

Advanced User
Joined
May 14, 2009
Messages
308
Reaction score
32
Odp: Darmowy Pacc

Pss ten pomys? z paccem jest do kitu ... ledwo wszed?em to zobaczy?em 3/4 dzieci ciesz?cych si? z nowego wygl?du :D:D a po za tym to ju? nie maj? co wymy?la? powiem wam jedno ?e tibia si? stacza.


Pozdrawiam
 
Last edited:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Darmowy Pacc

Widz?,?e bud?et Cipsoftu spada i pr?buj? zwerbowa? nowe osoby z premium.

Cipsoft sam sobie kopie gr?b...tak trzyma? !
Ju? Niemcy nie ogarniaj? ;d

Rada:
Jak najszybciej zr?bcie postmana.
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: Darmowy Pacc

Jak ju? wszyscy si? wypowaidaj?, to ja te?. Wed?ug mnie, posuni?cie CipSoftu jest dobre dla low-lvl, kt?rzy nigdy nie widzieli np. Ankrahmun. Z drugiej strony, levele 40+, kt?rzy maj? pacca, nie b?d? mogli sobie poexpi?.
Pomy?lcie logicznie- prawie ca?y mainland pusty, wszyscy ruszaj? na edron itd. Exp na takim amazon camp mo?e wynie?? 9k/h, dzieci posz?y ju? na pacc area. Na rooku to samo. Wszystko wolne, kiedy na pacc area a? ciasno. Goblin hell puste.

@edit.
16:19 Helixx Knight [24]: kto wyczysci kilka questow dla pacc?
 
Last edited:

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Darmowy Pacc

Pomys? zajebisty, ?e tak napisze. Na pewno sporo nowych os?b kupi premium, a ponadto osoby kt?rych nie by?o sta? na p.a mog? si? nim cieszy? przez ca?y tydzie?.
Moj? rada to: Zr?bcie jak najwi?cej qst?w przydatnych, a nie r?bcie addon?w :D
 
Status
Not open for further replies.
Top