What's new

Daxflame - Prawda, czy fa?sz? o_o

Status
Not open for further replies.

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Witam :3
Jaki? czas temu mia?em do czynienia z dziwnymi filmikami pewnego ch?opaka na YouTube... Ma on na imi? Dax i kr?ci "Video Pami?tnik" na YT. Poniewa? jego filmiki i on sam oddaj? idealny obraz tzw. "nerda", sta? si? on legend? internetu. Wed?ug mnie jednak nie jest to mo?liwe, aby taka osoba istnia?a. Po prostu nie ma takich os?b, s? tylko w ?artach, w bajkach, w filmach i w ksi??kach. Jednak ca?y ten Dax wygl?da na prawdziwego... Bardzo dobry aktor, czy "nerd idealny"?
Na YT jest jeden filmik kt?ry przyci?gn?? moj? uwag?, i ujawnia prawd?(?) o Daxie. Podobno ma na imi? Madison Patrello, gra w baseball a jego siostr? jest kolejna znana (ja tam nigdy nie s?ysza?em) osobowo?? z YouTube: Dylan Patrello... Tak na marginesie, to chyba rodzice pomylili p?ci ._. A teraz, pokazuj? wam filmik! Po filmiku wyra?ajcie swoje opinie na jego temat, poogl?dajcie par? jego filmik?w i w og?le. Dzi?ki za uwag? ^^




Dodaj? tak?e filmik autorstwa Daxflame'a, kt?ry sprawi? wr?cz ?e ciarki przesz?y mi po plecach. CO ZA ZAJEBISTY AKTOR! o_o

 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Daxflame - Prawda, czy fa?sz? o_o

Ja tu tylko od?wie?am...
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Daxflame - Prawda, czy fa?sz? o_o

Rifreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesz
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Daxflame - Prawda, czy fa?sz? o_o

Patrz?c na ten filmiki r??nica jest jaka? mi?dzy nimi.Z pocz?tku te? my?la?em kim on w rzeczywisto?ci jest.Po obejrzeniu tego filmiku sam stwierdzi?em, ?e to co autor tego tematu napisa? jest prawdziwym faktem autentycznym.Brawo dla takiego aktora :)
Pozdrawiam,
Arts
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Daxflame - Prawda, czy fa?sz? o_o

@up
nareszcie kto? odpowiedzia? xD
ale wyobra? sobie, ?e on gra na pewno lepiej od ludzi kt?rzy od lat ju? s? w Hollywood, a mo?e chocia? na tym samym poziomie. Te koszule, to zachowanie... Fascynuj?ce o.o M?g?by zamiast kr?tkich filmik?w gra? w wi?kszych filmach i zarabia? przy tym. I to sporo.
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Daxflame - Prawda, czy fa?sz? o_o

rifresz ZNAKI ZNAKZN KNADIZN DIAZNDK N KADK :hah:
 
Status
Not open for further replies.
Top