What's new

-Inne DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

Status
Not open for further replies.

mlody2j

Active User
Joined
Jul 18, 2011
Messages
80
Reaction score
5
Odp: DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

Tak tak i kilkana?cie tysi?cy z?otych zysku codziennie jak na DBNS XDDDDDDDDDDD Najpierw wystartuj karmazynie... M?wi?e? ze start opozniony nie z waszej winy tylko z winy strony bo liga ps4 bla bla, dzisiaj piszesz ze musicie jeszcze dokonczyc serwer i w sumie to nie wiesz kiedy start. Ty myslisz ze ktos jest tak glupi jak ty zeby w to uwierzyc? Nie potrafisz zrobic sam serwera i tyle, dbnsa odpierdo*il swirus a ty tylko zgarniales jakies tam grosze na wojaki i czerwone nevady. Nie potrafisz tworzyc otsow, dlatego taka obsowka, elorap nie pozdrawiam klamcow.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

Spinam pizde bo arkam jest zarozumia?ym i nad?tym bufonem, kt?ry twierdzi ze wygral zycie bo postawi? jakie? g?wno na violencie, reklamuje swoj chlam w tematach innych i ogolem uwaza sie za boga tibii. Ot powod. Nie pozdrawiam
Skoro uwa?asz, ?e wygra?em ?ycie i jestem bogiem tibii to nic tylko powinienem si? cieszy?. Przez ponad dwa lata razem ze spiritem prowadzimy topowy serewer dragon ball wprowadzaj?c questy i systemy, na tyle rozbudowane, ?e nie posiada ich ?aden inny serwer. Z moich pomys??w, kt?re jako pierwszy zrealizowa?em korzysta?o ju? wiele os?b, Crypton z tron systemem, Oskar z kasynem i pewnie inni te?, tylko nie bardzo interesuje si? obecn? sytuacj? na rynku ots?w. Pomimo tego, ?e mamy op??nienia to gracze wiedz?, ?e produkt, kt?ry otrzymaj? da im ogrom zabawy i satysfakcji przez wiele miesi?cy, znajd? mi drugi serwer tego typu, kt?ry na startach gromadzi tylu graczy. DBNS Reve jest dla nas czym? o wiele wi?kszym od dbnsa, raz ?e dodali?my du?o nowego contentu, kt?ry zmienia rozgrywk?, dwa ?e zainwestowali?my w niego sporo pieni?dzy na grafiki czy konkursy, a trzy to ?e uda?o mi si? zorganizowa? prawdopodobnie jedn? z najwi?kszych kampanii reklamowych w ?wiecie OTS jaka kiedykolwiek powsta?a, o czym b?dziecie mogli si? nied?ugo przekona?. Mogliby?my odpali? dzi? serwer, w miesi?c zgarn?? 20-30 ty?, a p??niej z miesi?ca na miesi?c ludzie zacz?li by odchodzi?, nad obecnym serwerem pracuje kilkana?cie os?b, jest to bardzo du?y projekt i nie zaprzepa?cimy go przez niecierpliwo??. Nie podnosz? argument?w o ?yciu prywatnym, bo praca to praca i nikogo nie obchodzi nasze ?ycie prywatne, ostatnie dni siedz? po kilkana?cie godzin na zmian? koduj?c lay, organizuj?c prac? ca?emu zespo?owi, kt?remu dajemy zlecenia na poszczeg?lne elementy, oraz zajmuje si? organizowaniem reklamy. To nie jest takie hop siup jak serwer na 50 czy 100 os?b, mam nadzieje, ?e przestaniesz spamowa? swoimi nic nie wnosz?cymi do tematu postami, bo s? one ?a?osne, monotonne, nudne i uwypuklaj? Twoje braki w inteligencji.
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

[MENTION=68338]Arkam[/MENTION]
w ko?cu merytorycznie przygadane :D
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

Ta ca?a drama mi?dzy jedn? stron? barykady, a drug?, to jeden wielki rak na tibia.net.pl. Syfienie w temacie innych tylko po to, ?eby mie? okazj? do wyzywania, jest niestety bardzo polskie, ale przede wszystkim dziecinne.
Je?li kto? kogo? kiedy? oszuka?, od tego s? s?dy i inne metody. Je?li to nie pomo?e, bo np. nie mo?na si? s?dzi? lub kto? Ci? ignoruje, pisanie: "Ty chuju" w ka?dym mo?liwym miejscu jest jeszcze gorszym wyj?ciem z sytuacji. Dla mnie, jako zwyk?ego obserwatora, takie dzia?ania wp?ywaj? na z?? opini? nie tyle o kim?, a o narodzie jako ca?o?ci.

Niedawno nawet ta ca?a wojna domowa sk?oni?a moderatora do zmiany regulaminu dzia?u: "Zespo?y", zakazuj?c polecania ludzi w tematach... Czy Wy to rozumiecie? Wska?cie mi inny ogarni?ty kraj, w kt?rym zakazuje si? polecania/krytykowania os?b w tematach tylko dlatego, ?e nar?d wykorzystuje to do albo polecania siebie z multikont, albo krytykowania tylko po to, ?eby krytykowa? w ka?dym mo?liwym miejscu. Czy ta decyzja by?a z?a? Nie, ale pokazuje, jak ten "pi?kny kraj" jest czasem chory.

Aby wyj?? z jakiejkolwiek sytuacji z klas?, trzeba po prostu zapomnie? o sytuacji i np. nie kontaktowa? si? wi?cej z oszustem (adresowane m.in. do TenTyp?wir). Obecnie to wygl?da tak, jakby "ofiara" tak naprawd? by?a agresorem tylko przez te ci?g?e komentarze pe?ne jadu. Nie od tego jest to forum i my?l?, ?e wkr?tce b?dzie trzeba co? z tym faktycznie zrobi?. Mam nadziej?, ?e ten post troch? Was uspokoi i mo?e jakkolwiek wp?ynie na inne osoby, kt?re ju? obmy?laj? jak to nie zwymy?la? kogo? od kretyn?w i chuj?w.

Czasem warto si? czego? nauczy? od innych kultur, wystarczy spojrze? na inne fora :p Apel: ogarnijcie si?.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

Chwilowo wstrzymujemy si? z pisaniem news?w, kolejne pojawi? si? za 2-3 dni jak b?dziemy mieli wi?cej do pokazania. Na zach?t? ma?y ss ze stronki ;)

353zBxz.gif
 
Last edited:

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

kodujemy dalej
14107917_509878739221256_1672065655227217655_o.png
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: DBNS.EU - Dragon Ball 24/7 (START 24.07.2015 godz. 18:30)

Chyba najbardziej dopracowany serwer, wasza reklama powala na kolana nie jednego "tw?rce ots" :) takiej reklamy tylko pozazdro?ci?

Propsy za reklame u Rafonixa
 
Status
Not open for further replies.
Top