What's new

Dead Island

Status
Not open for further replies.

tr1ckz

User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
29
Reaction score
1
Czekam na ta gre od jakiegos czasu i coraz bardziej nie moge sie doczekac az dostane ja w swoje lapy. Ta swoboda dzialan... Ten klimat... Cos czuje ze spedze przy niej zdecydowanie za duzo czasu :)

 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Dead Island

Ja osobi?cie zawiod?em si? na tej grze. Grafika jak dla mnie dosy? przeci?tna. Gdyby si? uprze? mo?na tylko je?dzi? samochodem i rozje?d?a? zombie, ew. bra? bro? na bossy, kt?re nie s? zbyt inteligentne. Oczywi?cie mapa jest du?a i nawet fajna. Techland chcia? stworzy? tak? lepsz? masakre zombie ale wysz?o na typowy gatunek i typow? rozgrywke.
 

Yallahari

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
121
Reaction score
7
Odp: Dead Island

Gra bardzo fajna,ciekawa. Zasypuje nas maksymaln? ilo?ci? nowych zada? :) Przeszed?em gr? w 21 godzin i 48 minut. Mam 34 poziom postaci? Xian i gram jeszcze raz,ni? bo gra mnie wci?gn??a i s?dz? ?e to nie jest gra kt?r? po pierwszym przej?ciu odstawie na p??k?,tak samo jak tryby Nazi Zombies w COD Black Ops i World At War.
Jedyn? rzecz? kt?ra mnie zrazi?a to by?o to ?e jestem sam na mapce,a podczas cutscenek jak z pod ziemi wyrastaj? 3 kolejne postacie :F Ale og?lnie gra kozacka. Nowy nast?pca Dead Rising .
Polecam wszystkim gor?co kupno Dead Island.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Dead Island

Ja w DI gra?em na PS3 i mi?o czas przy niej sp?dza?em ,Gra bardzo fajna pod tym wzgl?dem ,?e zosta?a zrobiona przez Polak?w:D
Polecam!
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: Dead Island

@Up
Ta, nie ma to jak ci??, szatkowa? i rozdeptywa? g?owy afroameryka?skich zombie :D

Co do gry, nie jest to idea?, ale takich gier brakuje, przez co jest to jedna z lepszych gier tego gatunku; w dodatku co-op podczas gry jest bardzo pomys?owo zrobione.
7/10
 

Vorlax

User
Joined
Jun 1, 2011
Messages
32
Reaction score
2
Odp: Dead Island

Gra?em z bratem na 2 kompy i ca?kiem niez?a frajda. Polecam :D
 
Status
Not open for further replies.
Top