What's new

Deep Fibula- Potrzebna pomoc

Status
Not open for further replies.

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
Witam Serdecznie.
Chcialbym prosic o baaaaaaardzo dokladna mapke dragow na deep fibuli+ jakies porady jak tam expic, z kad i do kad lurowac, no i oczywiscie czy na 50 Pallu skille 83, pro eq i tymi boltami/royalkami (no wlasnie, lepiej bolty czy royalki) dalbym tam sobie rade? Nie chodzi mi zeby byly profity, po prostu chce sie wyrwac troche z szarej codziennosci na of/guardy itp
Z g?ry dziekuje i pozdrawiam

Btw: Jesli offtopicuje, to prosze o nie dawanie mi warna tylko odpisanie w komentarzach -.-. Rowniez dziekuje
 

Vienio

User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Deep Fibula- Potrzebna pomoc

Obejrzyj sobie jakis filmik na youtube z Questu Deep Fibula i tam bedzie pewnie pokazane
 

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
Odp: Deep Fibula- Potrzebna pomoc

No dobra, thx
A jeszcze jakies porady, odpowiedzi na nurtujace mnie pytania? xD
Z g?ry dziekuje, i prosze Norberta zeby mi cos poradzil, on sie zna
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: Deep Fibula- Potrzebna pomoc

Zale?y jakie bolty, je?eli m?wisz o zwyk?ych to nawet nie warto, cho? nie gra?em dawno pallkiem na tyle, aby wali? z bolt?w, sprawd? to i, to. Za?, je?eli b?dziesz wali? s?abo (w, co nie w?tpi?) Biegasz z royalami. Powiniene? da? sobie rad?, lecz lepiej kup poty, poniewa? nigdy nic nie wiadomo masz dobrego palla, wi?c na pewno dasz sobie rad?, z ma?ym waste, cho? i w to w?tpi?.
Podsumowuj?c: biegasz z boltami, a, je?eli b?dziesz s?abo wali? to royale, dasz rad? tylko kup poty.
 
Status
Not open for further replies.
Top