What's new

-Tibia 8.60 Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Status
Not open for further replies.

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Zostaly 2 dni do staru serwera bardzo nie moge sie doczekac !
Z tego co widac mapa ladnie sie zapowiada :)
Zachecam do zakladania kont im wiecej tym lepiej ;)
 

DemetriWorld

New User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Jest ju? was coraz wi?cej ;) zapraszamy wi?c do rejestracji na

Start ju? jutro o godz. 19 !!!
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

zamiencie skill fishing na demetri czy jak to tam ma by? ( na stronie )
Co z sms shopem? Bo widz?, ?e jeszcze nie dodali?cie item?w.
Mam nadzieje, ?e nie dacie tam soft?w itp.
 

darekmen

Active User
Joined
Aug 31, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Witam, chce oglosic wam ludzie ze nie warto tam grac to oszust oje... mnie poniewaz bylem pomyslodawca dzieki mnie ma te wszystkie nazwy i questy. Obiecal mi za to stanowisko Senior Tutora a gowno dostalem wiec jesli wy bedziecie cos od niego nic wam nie da bo to oszust.
Pozdrawiam
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Witam, chce oglosic wam ludzie ze nie warto tam grac to oszust oje... mnie poniewaz bylem pomyslodawca dzieki mnie ma te wszystkie nazwy i questy. Obiecal mi za to stanowisko Senior Tutora a gowno dostalem wiec jesli wy bedziecie cos od niego nic wam nie da bo to oszust.
Pozdrawiam

Chyba co? Ci si? pomiesza?o. Nie wymy?li?e? dla nas, nic. Skoro m?wisz, ?e by?e? pomys?odawc? pochwal si? co wymy?li?e?. Bo s?owa to sobie mo?esz rzuca?. Mo?e nazw? jakiego? miasta? Darkvil? Chyba nie, bo my je wszystkie wymy?lali?my. A mo?e wymy?li?e? jaki? quest? Raczej te? nie... Udowodnij to dziecko zamiast psu? komu? reputacje. M?w teraz co wymy?li?e?, bo po starcie servera ka?dy b?dzie m?g? powiedzie?, ?e by? pomys?odawc?.
 

ama123

Active User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
67
Reaction score
1
Age
36
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Ja mam pytanko dotycz?ce balansu profesji Paladyna ... mianowicie, mo?na si? dowiedzie? jakie hity zadawane s? z exevo mas san przy minimalnym dopuszczalnym lvlu ?? Zg?ry dzieki lub nie ;;p;d
 

Zaq010

User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Szczeze Mowic Zniechecil Mnie RafalGra Do Gry Na Tym Ots Robil Rekrutacje Na Testerow , Ani Nic Mnie Nie Poinformowal O Testach Mowil Tylko Ze Jutro , Jutro , Jutro Az Sie Wkurzylem I Spytalem Kolejny Raz Kiedy Beda To Odpowiedzial Mi Ze Juz Sa . Dobra Odpusilem Sobie Lecz Mowil Mi Ze Zaraz Bede Mogl Wbic Na Serwa Wczoraj I Do Teraz Nie Moge. I TAK ODECHCIALO MI SIE GRAC NA TYM SERWERZE NAPEWNO NIE JEDEN TESTER TAK MYSLI PEWNIE
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Szczeze Mowic Zniechecil Mnie RafalGra Do Gry Na Tym Ots Robil Rekrutacje Na Testerow , Ani Nic Mnie Nie Poinformowal O Testach Mowil Tylko Ze Jutro , Jutro , Jutro Az Sie Wkurzylem I Spytalem Kolejny Raz Kiedy Beda To Odpowiedzial Mi Ze Juz Sa . Dobra Odpusilem Sobie Lecz Mowil Mi Ze Zaraz Bede Mogl Wbic Na Serwa Wczoraj I Do Teraz Nie Moge. I TAK ODECHCIALO MI SIE GRAC NA TYM SERWERZE NAPEWNO NIE JEDEN TESTER TAK MYSLI PEWNIE

1. Pisa?em do Cb. Nie odpowiada?e?, mimo ?e by?e? na "dost?pny". Ja nie b?d? prosi? 2 razy.
2. Mieli?my bardzo du?o pracy. Niekt?rzy testerzy zostali wpuszczeni wcze?niej. Lecz od tygodnia dodajemy to co mia?o by? a nie zd??yli?my zrobi? oraz poprawiamy bugi. Jednym s?owem przychodz? ze szko?y o 15 i siedz? do 23 ?eby wszystko by?o dopi?te na ostatni guzik. Prosz? nie dziw si?, ?e nie pisa?em 2 raz do Cb bo po prostu nie mamy na to czasu.

Jutro start i mam nadziej?, ?e b?dzie du?o graczy online.
 

Toco Tronic

Active User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
105
Reaction score
3
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Odwiedzilem wlasnie wasza strone i jestem zadowolony z :
-minimapy, mapy
-wygladzie strony
-oraz sms shop chodz jedna rzecz nie moge zaakceptowac,
mianowicie sa soft bootsy, ktore bym z tamtad usunal. Jest to moje zdanie ale serv nalezy do was wiec wasza decyzja. Na server oczywiscie wejde bo mi sie podoba mapa i system skilli :)
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Soft Bootsy, nie s? najlepszymi butami na serwerze, tak wi?c postanowili?my doda? je do sklepiku, jednak?e ich cena jest dosy? wysoka, wi?c my?l?, ?e nie strac? one na swojej warto?ci a? tak du?o.

Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji, Szusi.
 

roxisq

Active User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
73
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

I w?asnie tymi softami zje*aliscie cale rpg serwera... GRATULACJE ! :|
 

DemetriWorld

New User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Do startu Demetri RPG pozostalo:
0 dni, 4 godzin, 3 minut oraz 38 sekund!
 

ama123

Active User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
67
Reaction score
1
Age
36
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Strasznie si? ciesz? ?e za 4h rusza.
Mam pytanko dot. servera czy jak si? leczy osoba to nad nim pisze ile dodaje ?:D

Pozdrawiam.

Ps. Dziekuje Bardzo za odpowiedz


Ps.2 - Co z klientem na stronce bedzie on dzisiaj ukazany ?
 
Last edited:

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Strasznie si? ciesz? ?e za 4h rusza.
Mam pytanko dot. servera czy jak si? leczy osoba to nad nim pisze ile dodaje ?:D
Pozdrawiam.

Tak, pisze ile dodaje HP. :)
 

Mendex

New User
Joined
Jul 25, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Spider OTS
Spider ots powraca!
Sobota 4 grudnia 2010 !
Informacje:
Nazwa: Spider OTS
IP: spiderots.no-ip.org.
Klient: 7.6
Exp: Stage
1-50 = 200x
50-100 = 135x
100-300 = 65x
300 + = 20x
Screen z expa:
Dodatki:
* Auto Clean
* Restarter
* AntySpam (czary/napisy)
* Blue Robe & Mystic Turban
* Life Ring & Ring Of Healing
* Soft Boots
* Nieko?cz?ca si? amunicja
* Anty Wallhack
* Nowe Czary
* Dzia?aj?cy kosz
* Nowy System PVP
* Nie mo?na wrzuca? itemek do domu przez okno i p?oty
* Informacje o Loocie
Questy:
* Assassin Quest (Nagroda: Assassin Backpack (Vol:50), assassin axe (Atk:150))
* Blood Shield Quest (Nagroda: Blood Shield [redukuje 10% obra?e?])
* Magiczne Klapki Quest (Nagroda: Magiczne Klapki [Dodaj? 7% atk magicznych])
* Legends Legs Quest (Nagroda: Legends Legs [Dodaja 2% do atk magicznych])
* Carbone Armor Quest (Nagroda: Carbone Armor [Dodaje
 

Zaq010

User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Sorka Za Pisanie Ale To Do Ciebie RafalGra Moze Do Kogos Innego Pisales Bo Ja Zawsze Jestem Na Niewidocznym Sprawdz Sobie W Archiwum Do Kogo Pisales
Ps.Sorka Za Tego Posta (Wiem Moglem Napisac Na Pw)
 

darekmen

Active User
Joined
Aug 31, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

A wi?c Pisz?
potrzebnych graczy: sorc,drut,knight, pall<< all po 2

Przedmioty : rh, 10cc, 2 paw cats,demonics esense 5,key ring, 250lvl

npc ktore spotkamy: keny,lilu,samon,bensor,xorpon

a teraz quest

Nazwa MIRONQUEST

Zaczynamy quest w miescie Nolir, jesli juz sa nazwane miasta to aby bylo blisko wody. Biegniemy kolo wody lewa strona,z dala od miasta ale blisko brzegu. Szukamy dziury gdzie znajduje sie przy drzewach nie daleko wody. Po zejsciu w dol napotykamy DL-e. Sa one umieszczone w ciasnym tunelu(1 kratka szerokosci)Jesto to ogromny tunel, jesli nie chcesz zabladzic idz na polnoc na drugim skrzyzowaniu skrec w prawo za trzy skrzyzowania skrec na polnoc za piec pojdz w lewo. Wtedy znajdziesz schody prowadzace w gore. Spotkasz tam NPC o imieniu "keny" piszemy hi,miron quest, on pyta sie o 10cc my piszemy yes w ten sposob zabiera nam 10cc i wtedy teleportuje nas przed pomieszczenie (zamek), gdzie jest umieszczona bramka z lvl (250). Po przejsciu bramki z lvl musimy poradzic sobie z stadem nightmare , lost soul, juggernaty 3. Po zabiciu ich udajemy sie na pierwsze pietro gdzie mieszka gdzie mieszka stado demonow , jest ich bardzo duzo poniewaz cale pietro wypelnione jest nimi(okolo 25). Po zabiciu ich udajemy sie na pietro 2 gdzie czekaja na nas bracia Fembruasy (3) , a na balkonach po kazdej stronie swiata stoja firefightery ktore zucaja w nas gretfileball po zabiciu braci musimy ubci takze potwory na balkonach poniewaz drzwi beda ciagle zamkniete. Jak juz zabilismy je na 3 pietrze spotkamy NPC "lilu"Ktrora nas prosi o 2 cats paw. Jesli mamy je to wtedy teleortuje nas do klimatu lodowego. Stomy przed lodowym budynkiem. Wchodzimy do niego a w nim znajduja sie frost dragony ice spidery po ubiciu ich wchodzimy na pietro 2. TAM CZEKA NA NAS BOSS o nazwie ICE DEMON KTORY POSIADA40K HP I ATAKUJE NAS 4K HP MAX. Po ubicciu jego polecam wziasc loota. Po tej niespodzance czeka na nas labirynt a w nim sa orshabale. Ten labirynt takze jest dlugi i ciasny(1 kratka szerokosc) Na koncu tego labirentu czeka na nas teleport . przenosi nas na wyspe gdzie sa hellsawny i plugmeshiny pare demonow i fembruas.Po ubiciu ich otwieraja sie drzwi gdzie sa schody w dol. jestesmy pod woda gdzie mieszkaja wodne monstery(quary itd.) Idziemy tunelem na poludnie po drodze ubijajac potwory. Spotykamy tam Samona. Piszemy hi Royal Helmet yes. A on daje nam GOLDE KEY, ktory bedzie potrzebny aby otworzyc na samym poludniu drzwi za ktorymi znajduje sie teleport. On nas teleportuje do pomieszczenia gdzie jest duzo dzwigni i 8 miejsc aby nas przenioslo dalej musimy przezucic dzwignie 4 sa dobre reszta nie. jedna osoba musi stac ciagle przy pierwszej dzwigni a pozostala siodemka biega i sprawdza polnocna czesc wschodnia i zachodnia tylko tam sa odpowiednie dzwignie.Jesli juz sprawdzimy wsztstkie dzwignie stajemy na kafelkach a pierwsza osoba przewzuca ostatnia dzwignie . teleportuje nas do zamknietego pomieszczenia gdzie mieszka morgtat i fembruas. Jesli uda nam sie zgladzic ich pojawiaja sie 2 orshabale po ich zgonach stajemy na ruchoma podloge ktora tak naprrawde nie otwira drzwi tylko uaktywnia 15 demonow po ich zabiciu teleportuje nas na pietro wyzej NA tym pietrze spotykamy NPC Ktory ma na imie Bensor on prosi nas o 5 demoninc esense za ktore otrzymujemy golden horns. Podchodzimy do stolku gdzie jest miejsce na wzucenie golden horna a obok dzwignia, przezucamy dzwignie a ona nas teleportujedo malego pomieszczenia gdzie spotykamy bossa o nazwie Sersen ktory stoi w ciasnym labirencie(1 kratka szerokosci)boss ma duza liczbe hp i bije nas po 4,5k max a przy tym zabiera 200many . Jesto to takze labirynt gdzie po zabiciu czekaja nas orshabale i jugernauty. Na koncu jest 10 hellspawnowi do tego fembruas. po nich czeka nas tylko tp. Uradowani bo to pomieszczenie wyglada jak koniec questa z itemkami a co sie okazuje widzimy npc o imieniu Xorpon. Piszemy gi keyring yes . a tu nagle pojawia sie fembruas i 4 demony. Po ich ubiciu piszemy hi noob yes. a on teleportuje nas do pokju z itemkami. jest to pok?j jest w koloze niebieskim Mysle ze itemki za to meczenie powinny byc w ch... dobre a i na koncu WLASNIE UKONCZYLES MIRONQUEST GRATULACJE :) a i proponuj aby wszystkie itemki sie bralo i zeby nie mozna bylo wejsc poraz drugi. I zeby nie bylo napisalem to przed startem serva...
 
Last edited:

archlord02

User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Troch? niewypa? patrz?c po za?o?onych postaci. Zepsuli?cie tym ?e start dzi?, kiedy wi?kszo?? serwer?w startuje.
W?tpi? aby przekroczy?o 20 graczy online.
 

DemetriWorld

New User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Troch? niewypa? patrz?c po za?o?onych postaci. Zepsuli?cie tym ?e start dzi?, kiedy wi?kszo?? serwer?w startuje.
W?tpi? aby przekroczy?o 20 graczy online.
Jak widzisz server ma si? dobrze i nie sprawdzi?y si? twoje spekulacje ;)
zapraszamy
Pozdrawiamy
Za?oga Demetri RPG
 

archlord02

User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl 24/7 True RPG

W?a?nie sprawdzi?y. Na serwerze by?o na pocz?tku 50 os?b online, a teraz jest 20.
Ka?dy by? ciekaw to wchodzi?, ale niestety spotkali si? z mas? bug?w. Po pierwsze na samym starcie by?o 6 trainer?w, potem GM dorobi?. Rody dla druida nie dzia?a?y, nie by?o npc ze statku. R?wnie? npc od areny, shmita oraz dla palladyna.
Taski na pocz?tku za g?upie rotwormy dawa?y 2cc, czy tam 1, a za hero ju? nic.
Tak jak pisa?em ?le zrobili?cie ze startem w?a?nie we wczorajszy pi?tek, mogli?cie to prze?o?y? na poniedzia?ek i naprawi? wszystkie bugi do ko?ca. Oczywi?cie nie wiem jakie jeszcze s? bugi, ale na pewno du?o ich wi?cej. Niestety wbi?em tylko 40 level i wyszed?em, bo ci??ko si? expi na respie z 5 potworkami, gdzie 10 ludzi biega.
No nic, ja rezygnuje ale wam ?ycz? sukcesu.
 
Status
Not open for further replies.
Top