What's new

-Tibia 8.60 Demetri-World.pl 24/7 True RPG

Status
Not open for further replies.

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

~~!RefreSh!~~

Zapraszam do komentowania teamtu
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

B?dzie arena svar jak na globalu? Albo co? na jej wz?r?
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Tak, arena svar b?dzie dos?ownie taka sama jak na RL Tibii.

Zapraszam do komentowania
 

habii1995

User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Noo, d?ugo na takie co? czeka?em. Mam nadziej?, ?e serw wypali, bo mam zamiar wbi? tu z moj? klas? ;]
 

adrian21

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Wszystko Super Mapka , niski exp
tylko moim zdaniem nie sa potrzebne taie rzeczy jak
umagicznianie softow zeby sie nie konczyly
ulepszanie broni u kowala
np. na takim rpg powinien byc platny pacc zamiast sms shopu zrobic taniego pacc moim zdaniem nie bylo by zlym rozwiazaniem
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

tylko moim zdaniem nie sa potrzebne taie rzeczy jak
umagicznianie softow zeby sie nie konczyly
ulepszanie broni u kowala
np. na takim rpg powinien byc platny pacc zamiast sms shopu zrobic taniego pacc moim zdaniem nie bylo by zlym rozwiazaniem

Je?li chodzi o softy, to jak pisa?em wcze?niej, mo?na je ulepszy? lecz jest to drogie. I kto powiedzia?, ?e nie mo?na ich "zu?y?"? Tak, mo?na je nosi? bez ogranicze? czasowych lecz mog? one podczas walki ulec zniszczeniu.

Ulepszanie broni u kowala jest to takim dodatkiem, dla wszystkich gracz. Nie b?dzie tak, ?e jak magic sword ma 48 ataku to po ulepszeniach b?dzie mia? 120, czy co? ko?o tego. U kowala mo?na podnie?? tylko par? punkt?w ataku/def/armora.

Pacc b?dzie darmowy, a sms shop stosunkowo tani. Serwer jest dla graczy, a nie dla pieni?dzy.

To tyle z mojej strony. Mam nadziej?, ?e moja odpowied? zmieni cho? troszk? twoje pogl?dy na te 3 sprawy.
 

kevin15

User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Zapowiada si? fajnie lecz moim zdaniem wprowadzenie nowej broni dla postaci magicznych to g?upota poniewa? taki sorc czy tez druid z wysokim skilem devilry b?dzie mia? hity z rozgi takie jak knight z broni, poza tym w zapowiedzi jest napisane ?e wprowadzicie czary kt?re b?d? wykorzystywa?y moc devilry czyli to b?d? czary tylko dla postaci magicznych wiec taki knight czy paladyn b?dzie daleko w tyle za profesjami magicznymi.
 

Zuchos

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Zgadzam si? z przedm?wc?

Za???my ?e 100 ed z 50 mlvl bije z sd po 400 srednio ~ + ta ca?e co? devirly walnie z 200 jesli jest to na zasadzie skilli np. 80

taki 100 kinas z 7 mlvl (mniej wiecej to odpowiada 50 mlvl) walnie max , w??czaj?c to nawet utito tempo 300.

Cos nie tak ?
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Zapowiada si? fajnie lecz moim zdaniem wprowadzenie nowej broni dla postaci magicznych to g?upota poniewa? taki sorc czy tez druid z wysokim skilem devilry b?dzie mia? hity z rozgi takie jak knight z broni, poza tym w zapowiedzi jest napisane ?e wprowadzicie czary kt?re b?d? wykorzystywa?y moc devilry czyli to b?d? czary tylko dla postaci magicznych wiec taki knight czy paladyn b?dzie daleko w tyle za profesjami magicznymi.

Mag/drut z lvl 100 oraz skillem devilry 80 = hity z spycjalnej r??d?ki 80-95.
Knight z lvl 100 oraz skillem 80 oraz broni? SCA = ~300 + szansa na critical hit kt?ry wynosi ~800

Je?li chodzi o czary devilry, to mog? wam zdradzi?, ?e nie b?d? to czary kt?re zabieraj? hp/mane przeciwnikowi. Nie d?ugo zostanie nakr?cony filmik z jakim? czarem devilry w akcji, a przekonacie si?, ?e jest to naprawd? inna magia.

Nie zapominajmy, ?e knight mo?e ulepsza? swoj? cenn? bro? kamieniami.

Nie b?jcie si? te? o paladyn?w. Mamy dla was niespodziank?, kt?ra umili wam gr? paladynem.

Kto? mnie si? pyta? na PW, czy po tym wprowadzeniu devilry skill, nie zak??ci si? balans PVP. Spokojnie, wprowadzaj?c ten skill mieli?my na uwadze, to ?e balans mo?e si? zak??ci?. Nie ma obawy, bo PVP jest wyr?wnane.
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Mam pytanie. Czy my?licie na podstawie post?p?w waszych prac, ?e wyrobicie si? w terminie 10 listopad?
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Do 10 listopada wyrobimy si?, lecz nie wiem, czy zd??ymy zrobi? beta testy. Mam za to dla was nowin?, mianowicie za tydzie? (nie wiem dok?adnie w jaki dzie?), b?dzie dost?pna ju? stronka. Wi?c wszyscy zainteresowani gr? na Demetri RPG b?d? mogli ju? zak?ada? konta.

Pozdrawiam!

Zapraszam do komentowania.
 
Last edited:

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Refresh!

Zapraszam do komentowania
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Wydaje mi si?, ?e lepiej zrobi? start te 3-4 dni p??niej i zrobi? betatesty bo sami nie dacie rady sprawdzi? wszystkiego.
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Jest jedno ale. Te ca?e punkty do sms shopu oraz te wydziwianie z softami to totalne dno. Najlepiej daj tylko pacc do s shopu i tyle i zadnych eventow z darmowymi punktami... Wtedy mo?na by by?o zagrac.
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Refresh!

Zapraszam do komentowania.​
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Tylko nie r?bcie nigdy addon doli!!
A co z rookiem w ko?cu? B?dzie, nie b?dzie?
 

przemox16

Active User
Joined
Feb 10, 2009
Messages
130
Reaction score
4
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

ja bym nie robil roka :D glupio sie expi i wgl nie chce sie przechodzic
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Tylko nie r?bcie nigdy addon doli!!
A co z rookiem w ko?cu? B?dzie, nie b?dzie?

Jak ju? wcze?niej napisa?em Addon Doli nie b?dzie. Co do rooka, to ustalili?my, ?e na razie nie b?dzie go. P??niej zobaczymy.

tylko moim zdaniem nie sa potrzebne taie rzeczy jak
umagicznianie softow zeby sie nie konczyly

C??, z racji, ?e ta sprawa zosta?a skrytykowana przez wiele os?b, nie b?dzie mo?na ulepsza? soft?w. Tyczy si? to te? life ring'u oraz RoH'a. Za to b?dzie mo?na ulepsza? np. sword ring, stealth ring itp.
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Mam za to dla was nowin?, mianowicie za tydzie? (nie wiem dok?adnie w jaki dzie?), b?dzie dost?pna ju? stronka. Wi?c wszyscy zainteresowani gr? na Demetri RPG b?d? mogli ju? zak?ada? konta.
Pozdrawiam!

Jaki b?dzie adres tej strony? Wiadomo ju??
 

kevin15

User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Demetri RPG 24/7

Odp: Demetri RPG 24/7

Ja proponuj? wprowadzi? jakie? nowo?ci te? dla knighta i paladyna bo skill devilry spowoduje ?e na otsie b?d? gra? sami magowie i druidzi. Wiem ?e knight mo?e ulepsza? swoj? bro? lecz nie jest to ?adna nowo?? bo jest ta opcja dost?pna na wielu innych otsach z reszt? nie zapominajmy ?e mag te? mo?e ulepsza? swoj? r?zge.
 
Status
Not open for further replies.
Top