What's new

Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

inqontrolpl

New User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowalem sporo serverow jedne to byl kompletny nie wypal a nie ktore nudzily sie po czasie oczywiscie jesli byl jakis blad odrazu dawalem znac administracji robiac ssy i wypisujac co by mozna bylo z tym zrobic lecz to tylko moja propozycja ktora wcale nie musi byc brana pod uwage.Bylem tez Game Masterem na jednym z serverow gdzie co doszla nowa profesja ja ja testowalem od podstaw czyli jak sie w porowaniu do innych postaci nia expi i walczy na pvp lecz nie wszystkie moje sugestie trafialy do administratora ktory wolal wszystko robic po swojemu i zrezygnowalem z bycia testerem oraz game masterem.
W tibie gralem od 13 roku zycia czasy kafejek internetowych internet a nawet komputer byly malo komu dostepne lecz 1 rok potem dostalem komputer i wtedy juz dziennie zarywalem nocki na graniu w tibie no i olewalem tym samym szkole prawdziwy nolife teraz mam 26 lat i dalej mnie interesuje cos w stylu tibi lecz juz nie stara dawna tibia w ktorej nie widze nic ciekawego lub wiem na jej temat zbyt wiele i niema dla mnie nic w niej ciekawego do odkrycia zreszta ile lat mozna grac i rypac w ta sama gre co do waszego servera moge sie przydac do testow (tak mysle) doradze jak bedzie trzeba moze juz niegram tyle co kiedys lecz chcial bym by ten server byl perfekcyjny i zebym mogl go polecic moim znajomym.
Najlepiej gram (profesja):paladyn/Knight
Preferowany nick na serwerze testowym: Inqontrol/Lexx
Kontakt (gg/skype/email): (Skype:szur.szur)(Email:kamil.nislony1989@gmail.com)
 
Top