What's new

Demon Legs Quest - Wycofany.

Status
Not open for further replies.

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
CM Denson Larika na forum oficjalnej strony Tibii napisa? ?e z dzisiejszym patchem odebrana graczom zosta?a mo?liwo?? zrobienia questu na Demon Legs. CipSoft stwierdzi? ?e jest on za ?atwy.
 
Last edited:

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
zal mi tego gm.. jakis c...

Mi ?al Ciebie

#topic
I bardzo dobrze. Quest rzeczywi?cie by? prosty i nie by?o sensu, aby go zostawi?. Chocia? z drugiej strony mogli, zrobi? go trudniejszym. Przynajmniej 2/5 ci??szym od POI.
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Dobrze, ?e tak zrobili. Ten "quest" je?eli mo?na go tak w og?le nazwa? by? za ?atwy. Demony, Blightwalker-y, Betrayed, przecie? to zabi? W TEAMIE to ?adne problem i to pojedy?czo ...
Niech si? ciesz? Ci, kt?rzy zd??yli wykona? tego "questa" : >
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Przynajmniej 2/5 ci??szym od POI.
Przestan pieprzyc.
Co jest trudnego w POI ? nic.Sa takie lvle ze zrobia kazdy realny quest.Jedynie co jest trudnego to ?amig??wki, mogliby zrobic ciezka ?amig??wke na ten quest.
Niech si? ciesz? Ci, kt?rzy zd??yli wykona? tego "questa" : >
By?a cofka, stracili demon legsy.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
By?a cofka, stracili demon legsy.

To ju? by?o moim zdaniem przegi?cie. Je?eli ju? zrobili ten quest to item?w nie powinni zabiera?. To ju? ich b??d ?e zrobili tak ?atwy quest, a gracze ponie?li konsekwencje. :confused:
 
N

Napster

Guest
@2up:
Niejeden pada na PoI, niejeden nie umie zorganizowa? PoI. Ten quest trzeba umie? ogarn??, nie jest on ?atwy. Je?eli p?acisz 300k za service to tak, owszem quest jest ?atwy. Gorzej jak Ty czy?cisz quest i Ty ogarniasz 40+ os?b. Wi?c kto tu pieprzy? ;d.

@up:
Pech xd.

@top:
Nie jarajcie si? tymi demon legami.. Zdupili - naprawili.


Pozdrawiam,
Napster.
 

Siemozz

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
111
Reaction score
5
@Frox
Jak cofka??? Na pewno maj? tak samo Sashra z great shieldem wycofali mu?? Nie. Sk?d wiesz ?e zabrali im demon legsy?
 

Firpro

User
Joined
Jun 29, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Bardzo dobrze ?e odwo?ali tego Questa na Demon Legsy, poniewa? chc? aby one by?y nie do zdobycia. Gdy zobaczy?em post w kt?rym Siemozzz pisa? o Demon Legsach przypomnia? mi si? OTS w kt?rym m?j kumpel dosta? Demon Legsy za darmo...


Na szcz??cie to naprawili i bardzo dobrze.




Bardzo dobrze ?e im odebrali te Demon Legsy, szkoda tylko potk?w.
 
Last edited:

Skalarius

User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
15
Reaction score
1
Demon Legs?w tym co zdobyli nie odbior? bynajmniej tak nam CM m?wi?

Mi i moim 3 kolegom z Gildi uda?o si? osi?gn?? cel


a w sprawie PoI

PoI jest bardzo banalny na moim serwie z Gildi par? os co tydzie? tam Expi tak wi?c nie ma problemu z tym Questem i akurat wtedy robi? servisa albo id? z kumplami aby im da? wykona? ten Quest za FRee
 
E

Ewande

Guest
Ludzie, zlitujcie si?. To nie jest Demon Legs Quest, tylko Demon Oak Quest, i to, ?e demon legs s? jedn? z nagr?d do wyboru, to nie oznacza tego, i? quest si? tak nazywa.
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
no i bardzo dobrze ?e demon legsy zostan? dalej ultra rarem jakich Tibia potrzebuj?, mam nadziej? ?e nie zrobi? questu na golden helmet :)
 

Siemozz

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
111
Reaction score
5
@3up
Ta jestem ciekaw mo?esz screena wrzucic?? :]
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
@2up:
Niejeden pada na PoI, niejeden nie umie zorganizowa? PoI. Ten quest trzeba umie? ogarn??, nie jest on ?atwy. Je?eli p?acisz 300k za service to tak, owszem quest jest ?atwy. Gorzej jak Ty czy?cisz quest i Ty ogarniasz 40+ os?b. Wi?c kto tu pieprzy? ;d.
Widac nigdy nie widzia?es jak sie robi.
Ja 3x u kumpla na PoI by?em.Pierwszy raz nie udany, dosta? kicka, a jak dostaniesz kicka na terenie questa PoI to masz tp do temple.Drugi raz pad? na PoI - mia? oko?o 8 fps zaznaczy? potwora i zrobi? mu sie map kick.Trzeci raz sie uda?, robi? oko?o 10h i by?o prosto, ?azi? za team'em.Robi quest ekipa 10-15 ludzi, oko?o 130lvl+ ogarnietych ofc, a reszta poprostu ?azi, dlatego tak sie duzo p?aci bo sa za ta kase zakupione runy itp.
h?...

Nie tyle co widzia?em, ale i robi?em na niejednym ?wiecie /Napster.
 
Last edited by a moderator:

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Jestem szczerze zdziwiony takim zachowaniem CipSoftu, poniewa? myla?em, ?e takie numery zdarzaj? si? tylko na OTS a w rl wszystko piecza?owicie przygotowuj? i dok?adnie sprawdzaj?. Je?eli quest by? za ?atwy to nie powinno si? go w og?le wprowadza?. W og?le gdy dzi? zobaczy?em napis informuj?cy o wy??czeniu server?w by?em tak zaskoczony jak chyba nigdy wcze?niej graj?c w Tibi?. Pozdrawiam.
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
;/ Czytam temat demon legs zdobyta a potem patrze teamt demon legs quest wycofany ;/ i ten quest si? tak nie nazywa -,- on nazywa si? Demon Oak Quest.

@topic
ci co go wkykonali zaraz po update to zazdro?ci? chod? by ich niemieli ju? ale mieli! :p Pozdro dla nich
 

baambaaam

Active User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
100
Reaction score
2
By?a cofka, stracili demon legsy.
a je?eli kto? je sprzeda? to ten co kupi? to je straci? a ten co je zdobyl jako pierwszy ma od niego kase?:eek:

hmm chociaz kto by je sprzedawal..... no ale jesli? ;p
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Mo?e i dobrze, bo szli sobie w 5 na ten quest i ju? go mieli. Powinni zrobi? jak?? zagadk?, kt?r? robi si? z pare godzin.
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Wycofali zdobyte demon legi? Chyba nie, CM sam m?w?, ?e ci co zd??dyli zrobi? quest maj? du?e szcz??cie, a ci co nie, pecha ;)

C??... Ciesz? si?, ?e demon legi z tego questu zsota?y wycofane poniewa? ten quest by? ?atwiejszy od deserta (zr?b deserta bez solucji :D). Tylko mam takie dziwne uczucie, ?e one nie przypadkiem zosta?y wprowadzone. Wydaje mi si?, ?e CipSoft chcia? jeszcze kilka par wprowadzi? do gry, aby gracze o nich nie zapomnieli ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top