What's new

Diablo 2

Status
Not open for further replies.

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Witam witam :D
W?a?nie zaczynam swoj? pierwsz? przygode z diablo 2 LOD :D I chcia?bym was si? zapyta? kim gra? bo przeczyta?em du?o poradnik?w i my?le ?e b?de gra? nekromantom albo druidem ale nigdy nie gra?em w diablo 2 LOD i do was mam tu pytanie kim gra? (lubie raczej dystansowe postacie ale je?li np barba?y?ca albo jaka? inna posta? kt?ra bije w zwarciu by?by bardzo dobra to moge ni? gra? :D) ????
 

Mateht

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
260
Reaction score
35
Odp: Diablo 2

Nie graj nekromant?, jak i druidem! Te profesje s? do kitu. Polecam Ci Paladyna, najlepsza profesja. Ale i tak, wi?kszo?? zale?y od Twoich umiej?tno?ci.
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Diablo 2

Czekam na wypowiedzi innych u?ytkownik?w chce zna? wasze zdanie :D Oczywi?cie b?de bra? pod uwage granie paladynem :D

@edit + doda?em ankiete :D

//tak si? dostaje 2 pkt.
 
Last edited by a moderator:

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Diablo 2

Refresz _______-------

//tak si? dostaje 2 pkt. = 4
 
Last edited by a moderator:

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Diablo 2

Refresz ___________------- My?la?em ?e to bendzi? bardzo popularny temat :< szkoda ?e nikt nie odpowiada :<

//tak si? dostaje za wredny spam 3 pkt. = 7 pkt.
10 pkt. = ban
 
Last edited by a moderator:

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: Diablo 2

No ja polecam nekromante, po prostu lubi? szkielety, czarn? magi?...
Polecam Nekro.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Diablo 2

Gra?am czarodziejk? (bo dziewczyna). Bardzo przyjemna i ?atwa w obs?udze posta?. Jest bardzo silna, lecz niestety, ma jeden minus - bardzo ?atwo j? zabi?, przez co gra ni? bez towarzysza mo?e by? trudna.
Najprostsz? postaci? do samotnej gry wydaje si? by? paladyn. Silny, wytrzyma?y, z paroma ciekawymi czarami. Walczy w zwarciu.
 
G

Guzux

Guest
Odp: Diablo 2

Aktualnie pykam barbem. Jestem zadowolony ale te? dobr? klas? jest paladyn nie?le si? nim gra. o/
 
Status
Not open for further replies.
Top