What's new

Diablo - czyli + czy -

Status
Not open for further replies.

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Siemanko - od razu zaznaczam, ?e nie robi? takowego serwera/projektu.

Temat s?u?y tylko i wy??cznie do dyskusji na temat Diablo Open Tibia Server - a dok?adnie do rozm?w takich jak;
"Jak waszymi oczyma mia?by wygl?da? taki serwer"
" Czy co? takiego mia?oby szans? wybi? si? w?r?d innych serwer?w RPG ?"


Reszta nale?y do Was - dyskusja og?lnie b?dzie do waszej dyspozycji ; )
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Diablo - czyli + czy -

Je?li perfekcyjnie uda?o by ci si? odtworzy? system gry i klimat, to mo?e i by co? z tego wysz?o.
Ja osobi?cie wol? pogra? w diablo przez neta.
Pozdrawiam.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Diablo - czyli + czy -

Je?li chodzi o mnie to pomys? nie wypali. Tibio-Diablo to nie jest to. Klasyczny Diablo jest tylko jeden i powinno si? go szanowac. ;)
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Diablo - czyli + czy -

Wiem... szanuje Diablo - fakt jest zajebist? gr? : )

Ale trzeba wprowadzi? co? i zwalczy? te pokemon otsy i inne ?cierwa ( nie m?wi?, ?e ja to zrobi?)
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Diablo - czyli + czy -

Wiesz, musia?by? si? bardzo napracowa?, ?eby wybi? si? z takim serwerem. Skrypty, pixele, reklama, ogarni?cie ca?ego zespo?u. To naprawd? du?e przedsi?wzi?cie. Rozmawia? tutaj sobie mo?emy, ale czy tak naprawd?, powiedzmy, za rok, zobacz? ten serwer online? Bo na razie to jest bardzo wiele projekt?w. I to jest problem, ?e s? to tylko projekty. Nic wi?cej. Je?eli my?lisz o tym powa?nie, to zabierz si? za to powa?nie. Wszystko si? mo?e uda?, aczkolwiek praca, praca, praca. Diablo OTS? Ok. Zawsze to jaka? inna konwencja. Powodzenia i mi?ego dnia.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Diablo - czyli + czy -

Widz?, ?e ma?o os?b si? wypowiada - je?li mo?ecie piszcie co? jeszcze na ten temat ; )
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Diablo - czyli + czy -

Nawet je?li zaczniesz robi?, albo kto? inny to pozostaje sprawa praw autorskich. A wiadome jest, ?e Blizzard lubi przypierdala? si? do takich spraw.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Diablo - czyli + czy -

Nazwie serwer Diabolo OTS i poprzestawia literki w nazwach z a na e (i odwrotnie) i tyle b?dzie z praw autorskich. Na kliencie Tibii nic ciekawego nie zrobisz - nie widz? diablo bez pokazywania faktycznego ataku w potwora a nie ma?ego, szarego dymka.

@down
Wiem. S?k w tym ?e generalnego systemu gry czy koncepcji mapy nie opatentowali wi?c jak przerobi to kto? na Tibi? to nikt nie b?dzie si? mia? jak przyczepi? konkretnie o plagiat gry.
 
Last edited:

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Diablo - czyli + czy -

Dubler, tak dla pewno?ci, wiesz co to prawa autorskie?
To si? nie ko?czy na nazwach czy grafikach.
Ko?cze dyskusje w tym temacie.
 
Status
Not open for further replies.
Top