What's new

Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

oskarex

New User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Dlaczego moim knightem 20 lvl skills : 59 /50 z dwarven axe wale tak ma?o w ludzi np. dzi? kole? 15 lvl palladyn wbil skulla wali? we mnie po 30 , 20 a ja mu po 2 , 5 nieraz w cale nie trafialem , ppytalem sie go jakie ma skille on slabe :
52/40 .
 

Perif

Active User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

Dlatego ze palladyn wali wiecej niz knight nawet na mniejszych skillach ;< Wbij tym knightem skille 70/60 i wtedy bedziesz mial dobre hity ;p Do tego moze walisz na full defie? moze tez byc tak ze ten palladyn mial bardzo dobre eq ;D
 

Wini1986

Advanced User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
220
Reaction score
10
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

mo?e mia? dobre eq a ty z?e .to wystarczy aby nie bra? na siebie du?ych hit?w
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

Po pierwsze chyba nie wiesz najwa?niejszej rzeczy knight nie jest jakim? super pro w waleniu ludzi nawet na wi?kszych lvl nie b?dziesz mia? szans z takim samym lvl sorkiem lub druidem czy paladynem.To ?e knight jast najprostrz? postaci? w grze i nie trudno rozwalac nim potworki to z graczami nie ma wi?kszych szans.Powod?w ?e go tak ma?o hita?e? mog? by? takie

- Ok?ama? Cie ze skillami
- mia? dobre eq
- Wali?e? na full defie lub on
- mia? np ring lub amulet obni?aj?cy damage od psyhicznych
Innych nie ma i pami?taj to co powiedzia?em knight nigdy nie b?dzie wali? du?o w playera ;/
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

bo jestes ciota !

@ tak serio
masz gorsze eq od niego , knajt ma mniejsze hity ale cz?sciej tragfia pallek czasami nie trafia ;x a w og?le pallek ucieka to by cie spokojnie ubi? ...
 

Rysik

Active User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
77
Reaction score
5
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

LOL ?
Nie ma psychicznych obra?e? jak ju? co? to s? fizyczne :)))))

Psychiczne hity w Tibii s? uznawane, za uderzenia z wszelakiej broni.

Ja ju? nie raz by?em ok?amywany na skille, lecz zawsze uchodzi?o mi to na sucho lepszymi rzeczami i amuletami. Najprawdopodobniej wszystkie opcje, kt?re wymieni? kondzio s? jak najbardziej mo?liwe w przypadku tego paladyna.
 

Kaszel

Active User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
81
Reaction score
10
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

Dlatego ze palladyn wali wiecej niz knight nawet na mniejszych skillach ;< Wbij tym knightem skille 70/60 i wtedy bedziesz mial dobre hity ;p Do tego moze walisz na full defie? moze tez byc tak ze ten palladyn mial bardzo dobre eq ;D
Mylisz si?, knight nawet na 70 skillu nie b?dzie ogarnia?. Swoim 80 knightem z 83 skillem bi?em w ludzi po 80 a max hit wynosi? 150~, paladyn z takim skillem i poziomem do?wiadczenia bije nawet po 220 w ludzi.

- Wali?e? na full defie lub on
w takim razie nie bi?by go za 30...

bo jestes ciota !
to zabawne bo czytaj?c nazwe tematu te? tak sobie pomy?la?em

Podsumowanie:

Knight to najgorsza profka do PvP jak i TvP nadaje si? jedynie do blokowania, na niskich lvlach wbija szybko poziom lecz po 100lvl bez skilli nic nie zrobi.
Je?eli nie zamie?asz nim gra? na powa?nie lub lubisz wyzwania jest to profka dla ciebie, je?li nie podaruj sobie..

PS:
Ciekawi mnie czemu ludzie zawsze pisz? tutaj a nie w odpowiednim dziale ;s

#2xdown
0 50%


#Kuszczyk
Sam jeste? noob je?li nie wiesz po ile bij? niskopoziomowi paladyni na takim skillu.
 
Last edited:

Quedos

Active User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
131
Reaction score
6
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

To tak.
Mia?e? full defa lub s?abe eq jest te? mo?liwo?? , ?e ten kole? mia? lepsze skille i lepsze eq , a raczej to jedyne wyt?umaczenie.
Knight jest gorszy do PVP jest on g??wnie do blokowania i expienia , ale powodzenia w PVP ja te? tak wali?em na twoim levelu , a teraz gdy mam 110 wal? wi?cej.
 

dantas

Advanced User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
220
Reaction score
4
Age
28
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

powiem tak...
wszystkie hity zadawane na pvp sa slabsze o iles tam%
wiadomo w potwora mocno walisz ale cipsoft wprowadzil cos ze ludzie otrzymuja dany % mniej obrazen .
 

szyszak98

New User
Joined
Apr 18, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

Gracz oskarex powinien dosta? bana za podawanie link?w bez 30 post?w ma on link w opisie!!! Ja ju? to zg?osi?em :)
 

Kuszczyk

Advanced User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

Mylisz si?, knight nawet na 70 skillu nie b?dzie ogarnia?. Swoim 80 knightem z 83 skillem bi?em w ludzi po 80 a max hit wynosi? 150~, paladyn z takim skillem i poziomem do?wiadczenia bije nawet po 220 w ludzi.
w takim razie nie bi?by go za 30...
to zabawne bo czytaj?c nazwe tematu te? tak sobie pomy?la?em
Podsumowanie:
Knight to najgorsza profka do PvP jak i TvP nadaje si? jedynie do blokowania, na niskich lvlach wbija szybko poziom lecz po 100lvl bez skilli nic nie zrobi.
Je?eli nie zamie?asz nim gra? na powa?nie lub lubisz wyzwania jest to profka dla ciebie, je?li nie podaruj sobie..
PS:
Ciekawi mnie czemu ludzie zawsze pisz? tutaj a nie w odpowiednim dziale ;s
#2xdown
0 50%


Noobem jestes to widac!!! po 1 jak mial wysokie skille np. ktos mu monka postawil i skillowal to mogl miec 80+++ a do tego full defense to mozliwe ze walic mogl na defense po 30... a obrona byla zwiekszona :) poprostu noobki nie udzielac sie!!!
 

caspariev

User
Joined
Oct 20, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

A ja my?la?em zawsze ?e na rl ki? to the best jest, potek+czar ok. 1.5k leczenie. W pip hp du?e hity z exori gran. Niby g?wno a najwi?ksze levele to EK. Jak si? nie umie gra? to i 100 ki? nie ubije 30 palka.

Matko. To jest temat do wypasa czy jak?? Dzia? WypasOTS>wsparcie ;D
Notka moderatorska:
No bo to chyba ma miejsce na wypasie, z tego co zrozumia?em ;)


Nie panie MOD na Wypasie tak NIE JEST
 
Last edited:

Zioom'ek

New User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Age
33
Odp: Dlaczego ma?o wale w ludzi ?

C??.. jak Ci pom?c, lub doradzi?. Jedyne co powiem, je?li chcesz gra? pvp, to lepiej zr?b palka, taka bardzo uniwersalna posta?, Sork bardziej do samego pvp, a druid do pvp i do pve:)

a Knighta dobrze mie? je?li chce si? troch? kasy po zbiera?, taki ma?y cash maker, ewentualnie je?li naprawd? chcesz gra? knightem, oczywi?cie bez bota, to b?dziesz mie? ci??kie czasy przed sob?, ca?kiem nudne.. do tego 100 lvla, a potem ?eby expi? bardziej sprawnie, b?dziesz musia? po?wi?ci? kilka tyg na dobre skillowanko:)

og?lnie, knight tylko do bloczenia, i nic si? na to nie po radzi.


no i odp. Na Twoje pytanie, dlaczego? najlepiej si? spyta? CipSoftu, a tak po za tym moim zdaniem Knightem na ma?ym lvlu nic nie wsk?rasz, co najwy?ej na lvlu 30 i skille 70/70 m?g?by? co? komu? zrobi?. To nie te czasy, gdy Knight m?g? u?ywa? wszystkich broni, bez r??nicy ile atk maj?:) teraz to po prostu trza sobie te pocz?tki jako? przetrwa?.
 
Last edited:
Top