What's new

Do??cz? do projektu (Wykonywanie map, edycja, grafika, project management)

Status
Not open for further replies.

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Cze??, nazywam si? Kuba, jestem studentem pierwszego roku informatyki wy?szej szko?y zawodowej we W?oc?awku.

Od 2006/7 roku zajmuje si? operacjami na serwerach w grze Tibia.
Proponuje wsp??prac? na poziomie zdalnym.

Je?li potrzebujesz:
- Mapera o wysokich umiej?tno?ciach, kt?ry sprawnie i wydajnie potrafi wykona? zadan? prac?
- Kompletnego grafika kt?ry wykona dla Ciebie r??ne elementy
- Managera projektu serwera, dzi?ki kt?remu Tw?j serwer b?dzie powstawa? w dok?adnie taki spos?b jaki by? chcia?.

To dobrze trafi?e?.

Je?li masz problem z dzia?aniem serwera, czy dodaniu jaki? funkcji r?wnie? pomog?
mog? udost?pni?, zaimplementowa? skrypt sklepu sms, obs?ug? wszelkich p?atno?ci.
Zapewni? pomoc og?ln?, doradztwo. Bez zb?dnego obwijania w bawe?n?: zrobi? wszystko ?eby Tw?j projekt odni?s? sukces.

Moje do?wiadczenie:
Zacz??o si? od czas?w tibi 7.1, ju? pod koniec szko?y podstawowej na w?asnym PC prowadzi?em serwer dla koleg?w ze szko?y.
Przy Tibi 7.6, jakie? dobre 6 lat temu zaczyna?em pracowa? na wirtualnych maszynach gdzie prowadzi?em sw?j pierwszy profesjonalny serwer (YurOTS), na kt?rym grywa?o do 60 os?b, co w tym czasie by?o nie lada sukcesem, a na forum zarejestrowa?o si? oko?o 500 os?b.
Potem pracowa?em przy wielu projektach z lud?mi ze spo?eczno?ci takich jak: otfans, tnet, czy p??niej otland.
Wsp??tworzy?em oficjalny projekt Vitae, kt?ry b?d? co b?d? przez 'k??tnie' administrator?w tibia.net.pl nie wypali? (Woristin w?o?y?e? w to ogrom pracy).
Prze?omowe by?y projekty ze S?awkiem: LoriaOT.net czy Flaconia.com podczas kt?rych rozdali?my graczom nagrody o warto?ci ponad 1000 PLN.
Prowadzi?em serwery jako manager wielu znanych 'real map', kt?re z za?o?enia mia?y by? nastawione na zysk, os?b ani nazw z jasnych przyczyn nie chce ujawnia?.
Ostatni projekt nad kt?rym pracowa?em z Panem Lukaszem(FunOT.pl) r?wnie? z tego forum kosztowa? mnie ogrom pracy i wysi?ku, na oko zrobi?em 30 mb ?adnych map, niestety przez brak czasu wcze?niej wymienionego Pana, nic nie osi?gn?li?my.

Od tego czasu:
[-]NIE wspomagam serwer?w kt?re maj? TYLKO koncepcje, wymagaj? du?o pracy za? ich w?a?ciciele nie robi? nic.
NIE do??cz? do projektu kt?ry 'zatrudnia' wi?cej ni? 5 os?b.
NIE pracuje za 'pozycje' na serwerze, nie jestem tu charytatywnie, praca umys?owa, a co najwa?niejsze czas kosztuje.
NIE mam zamiaru wsp??pracowa? z osobami niepe?noletnimi, oraz osobami kt?re nie maj? kompletnie poj?cia co robi? czy co chc? zrobi?.[/-]


Wszelkie powa?niejsze propozycje wola?bym aby zosta?y kierowane na prywatna wiadomo?? lub na mail, kt?ry widnieje w opisie.
Oczywi?cie mo?na zadawa? r??norakie pytania w temacie: co do mojej osoby, czy tego co umiem.



Je?li chodzi o moje umiej?tno?? i wzgl?dem mapowania: ka?dy projekt jest inny i wymaga innych map (wi?cej - gorzej / mniej - lepiej itd)
Obecnie nie posiadam ?adnych map na komputerze, ale ?eby co? tam pokaza?, mam kilka screen?w i jednego gifa kt?re ocala?y na serwerach imageshack.

Owe prace:
teaser3c.jpg

teaser2u.jpg

teaser1og.jpg

46950095.jpg

45769936.jpg

Gif poprawki miasta dla funot.pl(po jakim? "maperze"):


Co wi?cej mog? powiedzie?, czekam na pytania, propozycje, mam nadzieje ?e znajdzie si? kto? z kim b?d? m?g? pracowa? :)
Pozdrawiam!
 

Rychu Be

Senior User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
641
Reaction score
14
Odp: Do??cz? do projektu (Wykonywanie map, edycja, grafika, project management)

Jaki protok?? by Panu pasowa??
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Do??cz? do projektu (Wykonywanie map, edycja, grafika, project management)

W zwi?zku z tym ?e nie spotka?em si? z ?adn? powa?n? ofert?, kontakt si? urywa? a ludzie nie byli zbyt konkretni decyduje si? rozpocz?? samotnie sw?j projekt.

//W takim razie zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top