What's new

Do os?b maj?cych router.

Status
Not open for further replies.

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Do os?b maj?cych router.

Mam router i mam lagi, tylko, ?e te lagi nie s? za spraw? routera a internetu. Nie mo?na mie? lagi przez router bo nie on odpowiada za sprawno?? internetu (w pewnym sensie), napisz chocia? czy jest bez/przewodowy.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Do os?b maj?cych router.

To zale?y. Je?li masz router i dzia?a jeden komputer to nie ma lag?w, lecz je?li chodz? dwa to pojawiaj? si?. Na jednym kompie chodzi tylko gg, a na drugim grasz w byle co to nie b?dziesz mia? lagg?w. Ja przynajmniej tak mam.
 

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Do os?b maj?cych router.

To zale?y. Je?li masz router i dzia?a jeden komputer to nie ma lag?w, lecz je?li chodz? dwa to pojawiaj? si?. Na jednym kompie chodzi tylko gg, a na drugim grasz w byle co to nie b?dziesz mia? lagg?w. Ja przynajmniej tak mam.

Nie s?dze. To, ?e gdy 2 komputery s? w?aczone mamy lagi, jest skutkiem wi?kszego pobierania internetu.
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Do os?b maj?cych router.

Nie mo?na mie? lag?w przez router nawet jak masz dobrego neta mo?esz mie? lagi zale?y gdzie grasz ja mam bardzo dobrego neta a gram na USA servie i mam straszne lagi nie potrzebnie wybieralem server USA lepsze s? niemieckie ale s? takie programy legalne do u?ywania na rl tibii ?e zwi?ksza fps jest tutaj gdzie? na forum ten program poszukaj i zobacz czy to co? daje.
 

Areckii

Advanced User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
154
Reaction score
45
Odp: Do os?b maj?cych router.

Ja mam router i laga mam jedynie gdy brat robi co? na laptopie, ja gram w co? przez neta, a ps3 swoj? drog? odpalony. Lagi mo?na mie? jedynie przez pr?dko?? internetu. Zale?y te? jakiej firmy masz router i jaki ma tam limit przep?ywu Mb/s.
 
Status
Not open for further replies.
Top