What's new

Dok?adne skilowanie

Status
Not open for further replies.

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Witam. Pisz? ten temat bo ju? nie wiem czy dobrze skiluj? :p. Chodzi mi o to, ?e na niekt?rych stronach jest napisane, ?e kamieniami troszk? szybciej leci dist ni? spearami i jest jeszcze, ?e im wi?ksza odleg?o?? i im cz?stsze zadawanie blood hit?w tym skilowanie jest efektywniejsze. Nie wiem czy to prawda, ale jak kiedy? gra?em palkiem to (ca?kiem przypadkowo) stosowa?em si? do tego co napisa?em i wydaj? mi si?, ?e skill o wiele szybciej r?s?. Prosz? niech kto? do?wiadczony si? wypowie na ten temat. Z g?ry dzi?ki
Pozdrawiam
Notka moderatorska:
Wyja?nione, zamykam.
 

jaco890

Active User
Joined
May 6, 2008
Messages
102
Reaction score
5
Odp: Dok?adne skilowanie

wystarczy ?e przebijasz sie raz na 1minute w targeta i skill leci :]
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Dok?adne skilowanie

Witam , ja swoim 53 rp skille normalnie kamyczkami na full atak i mam ju? 86 dysta :) i na slime skille ;] wiec po prostu skill :)
 

lemiech

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Dok?adne skilowanie

.rwa, ale nie od rzeczy.
Kamieniami szybciej dlatego, ?e na d?u?ej starczaj?, nie maj? ?adnych super-w?a?ciwo?ci.
Odleg?o?? sama w sobie nie zmienia szybko?ci skillowania, ale je?eli mob jest bezpo?rednio obok ciebie szansa trafienia w procentach jest mniejsza, ni? gdyby sta? kratk? czy dwie dalej. Na wielu stronach jest napisane, ?e dzi?ki tym szczeg??om skill leci szybciej, co jest nieprawd?. Dzia?a to na takiej zasadzie, ?e aby skill wzr?s? musisz zdoby? dan? ilo?? 'punkt?w'. Za uderzenie w moba w 'tarcz?' b?d? 'armora' dostajesz 1 punkt, natomiast za zadanego mu blood hita dostajesz 2 punkty. Tak wi?c pomy?l sam, o ile szybciej b?dziesz skillowa? zadaj?c same blood hity.
 
Status
Not open for further replies.
Top