What's new

Dom Pustelnika

Status
Not open for further replies.

Firentis

Advanced User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
174
Reaction score
26
1.
fngsci.jpg


2.
108gzt1.jpg


3.
20872io.jpg



M?wcie o ka?dym b??dzie bo ucz? si? mapperstwa :p
 

The Emones

Active User
Joined
Mar 13, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Dom Pustelnika

Moim zdaniem powinien by? na jakim? odludziu ;D. W ska?ach.. Wi?cej szczeg???w- obrazy na ?cianie itd. ! Chodniki i realistyczne my?lenie ;D. Popatrz na dom i spr?buj zrobi? to w map editorze.. Je?eli nie masz wyobra?ni- odpu?? Sobie mapping.
 

Kibo

Active User
Joined
Mar 22, 2010
Messages
69
Reaction score
1
Age
27
Odp: Dom Pustelnika

Ta g?ra troch? kwadratowa, a w domku na ?cianach m?g?by? doda? jaki? zegar i pochodnie.

I tak jeszcze zauwa?y?em. Jak pustelnik ?yje sam to po co ma w domu 3 fotele? :D
 
B

Blackq

Guest
Odp: Dom Pustelnika

Ca?a praca wykonana fatalnie, trawa wykonana auto borderem, dom ma brzydki kszta?t, g?ra tak samo. Brak detali na mapie, natura s?aba.
Robi?c traw? nie r?b j? auto borderem i nie zostawiaj na zdj?ciach czarnych miejsc. Zapraszam do poradnika ?adne zdj?cia mapy, poniewa? jako?? twojego zdj?cia jest fatalna, no i poczytaj troch? poradnik?w o detalowaniu a nast?pnie wstaw co? konkretniejszego.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Dom Pustelnika

Wed?ug mnie twoja praca ma za ma?o natury, na ska?ach mog?e? doda? ro?liny kt?re je porastaj?. W domku jest za pusto a te 3 wazony z kwiatem na 2 pi?trze g?upio wygl?daj? bo si? powtarzaj?, jak reszta wcze?niej wspomnia?a mog?e? doda? jakie? zegary flagi lub co? a i przyda?by si? dywan jaki? popracuj jeszcze troch? i poczytaj poradniki moja ocena 5/10.;)
PoZdro Maksiu.
 
M

Maseron

Guest
Odp: Dom Pustelnika

Strasznie ma?o detali, mapa mi si? nie podoba, mi si? dom pustelnika kojarzy? z piaskiem i ska?ami, ale to zale?ny od interpretacji. Nast?pnym razem postaraj si? bardziej urozmaici? swoj? prac?.

Pozdrawiam
 

Bejdul

User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Dom Pustelnika

No og?lnie to tak:
-Ciekawie zrobione
-Detale - s?
-Oryginalno?? - jest
-Chyba nie jest zbyt u?yteczne? niema jakiego? zastosowania. na dom nie pasuje na expowisko za ma?e
-Bardziej wygl?da na dom drwala ni? pustelnika
Podoba mi si? ta praca i chce wi?cej :D
Pozdrawiam peace
 
Status
Not open for further replies.
Top