What's new

Domowy serwer offline.

Leder22

New User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Witam. Mam problem ze swoim domowym serwerem offline. Poniewa? nie mam internetu pomy?la?em ?e pogram sobie sam. ?ci?gn??em wiec globalot odpalilem i wszystko fajnie pieknie ale ciagle mam lagi. :/ jak wymienie map? na mniejsz? to ich nie ma a gdy dam na real map 9.81 to juz co drugi krok scinka. Czy to wina kompa? Chyba nie potrzrba az takiej maszyny zeby serwer uciagnac l. Mam 6gb ram 2 karty graficzne procek amd 4x1.50. I niestety nie wiem co mi dolega. Tibia mi si? nigdy nie zacinala
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Domowy serwer offline.

Chujowy server, sprawd? na 8.60 real mapie a jak nie to nw.
Dziwi mnie fakt i? nie masz neta a piszesz tu posta xD ale to mo?e forum te? jest na offline.
 

czesctereska

Active User
Joined
Sep 26, 2016
Messages
135
Reaction score
10
Odp: Domowy serwer offline.

Mo?e ma Internet na telefonie? xP A komputer nie ma karty sieci brzydzi bezprzewodowej?
A co do tematu mo?liwe ?e mapa zwyczajnie za du?a
 

Leder22

New User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Domowy serwer offline.

Dok?adnie internet mam w telefonie a w domu ju? nie. Tak?e potrzebuje otsa 8.60 rl map. Ma kto? namiary?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Domowy serwer offline.

Odpal serwer, gr? i jak masz lagi to sprawd? zu?ycie procka / ramu / dysku. B?dziesz wiedzia? co ci dolega.
Skoro na mniejszej mapie ?miga, to pewnie ramu brakuje. Sam system ci wsysa kilka GB. Do tego serwer z du?? map? potrzebuje sporo i ci brakuje.
Albo procek, bo te? za mocnego nie masz...

 

Matthew554

New User
Joined
Nov 22, 2017
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Domowy serwer offline.

potrzeba nawm wiecej informacji, wrzuc moze na forum zuzycie procka, ram etc.

prawdopodobnie cos na twoim komputerze moze byc s?abe przez co masz sciny
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Domowy serwer offline.

Hmm... Modem umo?liwia pod??czenie komputera do Internetu. To mo?e ka?dy wie ale kart? telefoniczn? mo?na pod??czy? do modemu, te? b?dzie dzia?a? ci internet. Ale w moim przypadku jak kto? dzwoni? do mnie to przerywa internet. Te? nie polecam tego ;(( Odno?nie tematu polecam w cliencie sprawdzi? ustawienia. np frame rate limit. Te? przekr?cenie spowoduje takie efekty. Odno?nie serwera procesor mo?e by? obci??ony ale na starej maszynie, co? mo?e ci naciska? na procesor kt?ry obci??a inny program lub programy. Ustaw 2gi albo 4ty procesor na sam serwer to da mu tylko i wy??cznie zapas mocy.
 
Top