What's new

Inne Donator na OTland

Status
Not open for further replies.

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Witam. Mam pytanie a propo donatora na otlandzie. Jak go wykupie to mo?na tam pisa? posty, tematy, szuka? pomocy w polskim j?zyku?
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Donator na OTland

Nie mia?em tam donatora ale mo?e jest co? takiego jak Polish Board ale w to w?tpi?. Raczej wszystko b?dziesz mia? po angielsku - to chyba nie sprawia problemu? Najwy?ej ?ci?gnij przegl?dark? google chrome, tam masz opcje t?umaczenia stron na j?zyk polski.
 

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Donator na OTland

acha. Dziekuj? za pomoc temat do zamkni?cia.

@dla OT Expert
ErMex rozwi?za? problem
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Donator na OTland

Jak mo?na jeszcze co? doda? to Avish ma chyba tak?e problemy z j?zykiem polskim. A jak Ci si? nie chce ?ci?ga? chroma to wchodzisz na translate.google.pl, wybierasz j?zyki docelowe i wpisujesz link. Klikasz na niebieskie i masz :d


@Down

"acha"
 
Last edited:

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Donator na OTland

ninja google translator nie t?umaczy wszystkiego do s?ownie... ?atwiej b?dzie mi si? porozumie? w j?zyku polskim ni? angielskim... i jeszcze czy m?g?by? rozwin?? te moje problemy z j?zykiem polskim?
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Donator na OTland

Nie, na donate board nie mo?esz pisa? w j?zyku polskim. Obowi?zuje tam j?zyk angielski.
Jest za to niemal identyczny dzia? na kt?rym otrzymasz pomoc pod paroma warunkami : nie jeste? noobem, nie tworzysz D&R. Ten dzia? to Polish Board.
 
Status
Not open for further replies.
Top