What's new

Dow?d czy Paszport ?

Status
Not open for further replies.

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Witam.

Rozchodzi mi si? o znak " ? ", a dok?adniej Hmm mo?e ja Ca?? histori? napisz? tutaj?.

Wi?c tak...

M?j brat razem z ?on? i dzie?mi wyjechali do Anglii, mieszkaj? tam dok?adnie 4,5 roku... Ja sobie nie radz? z nauk? i kiblowa?em 3 lata ( nie ma si? czego wstydzi? to jest prawda, ka?demu si? mo?e zdarzy? ). Brat o tym wiedzia?, a ?e jego dzieci chodz? do Angielskiej szko?y i m?wi ?e tam jest lajt to zaproponowa? mi ?ebym tam zacz?? chodzi? mam lat 16, i m?wi? ?e tam sobie poradz? na 100%.

ale jest problem jaki? a taki ?e trzeba do dowodu podpis obu rodzic?w, lecz m?j ojciec jest Alkoholikiem i nie chce podpisa? ;/ !!! co mnie wkurwi?o, starsza mnie chce wys?a? ale ten frajer nie...
Czy jest jaka? mo?liwo?? "inna" ?eby wyjecha?/ zrobi? paszport nie wiem cokolwiek jaki? dokument tylko ?eby jeden rodzi? m?g? podpisa??

Prosz? tutaj o konkretn? wypowied? z waszej strony, z g?ry Bardzo Dzi?kuje!!!
 

szymek24s

Active User
Joined
Oct 24, 2008
Messages
79
Reaction score
9
Odp: Dow?d czy Paszport ?

Sam paszport wystarczy.Z paszportem wyjedziesz wsz?dzie ;p.(przynajmniej w Europie)
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: Dow?d czy Paszport ?

Kurde cz?owieku nie czaisz chyba co napisa?em, chodzi mi najbardziej o podpisy. czaisz? o to ?eby zrobi? jeden papierek z jednym podpisem ;/
 

szymek24s

Active User
Joined
Oct 24, 2008
Messages
79
Reaction score
9
Odp: Dow?d czy Paszport ?

Tymczasowy dow?d osobisty mo?na wyrobi? od urodzenia.
W celu wyrobienia tymczasowego dowodu osobistego nale?y zg?osi? si? do Urz?du z rodzicem lub opiekunem dzieci od 13 roku ?ycia z podaniem, do kt?rego nale?y do??czy? orygina? skr?conego odpisu aktu urodzenia, oraz op?at? – 30 z? za dow?d, – pozosta?e czynno?ci jak przy dowodzie sta?ym.
Natomiast przy sk?adaniu wniosk?w poni?ej 13 roku ?ycia musz? by? obecni obydwoje rodzic?w.
Wnioskuj?, ?e wystarczy zgoda 1 rodzica.
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: Dow?d czy Paszport ?

Ale to z jakiego roku? bo s?ysza?em ?e co? si? pozmienia?o teraz si? nic nie p?aci i w og?le;/ ???

Ja jestem bia?y w tym ;/
 

szymek24s

Active User
Joined
Oct 24, 2008
Messages
79
Reaction score
9
Odp: Dow?d czy Paszport ?

Jednak si? myli?em. Przy sk?adaniu wniosku mo?e by? 1 rodzic, ale podpisy trzeba obojga :/
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: Dow?d czy Paszport ?

No widzisz ;/ a w opcji paszportu ?? tak?e potrzeba dwoje rodzic?w??
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: Dow?d czy Paszport ?

Przepraszam ?e tak si? wyra?? ale taka PRAWDA!
TO kurwa jest popierdolone, ale si? wkurwi?em no nie mog?...

Przecie? powinni zrobi? ?e papierek podpisuje jeden z rodzic?w, a nie oboje ; |

No nic je?eli nikt nie ma nic do powiedzenia sensownego to temat do zamkni?cia dzi?kuje ; ((
 
Status
Not open for further replies.
Top