What's new

Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Status
Not open for further replies.

Dejvos

Advanced User
Joined
Jul 11, 2012
Messages
160
Reaction score
10
Z racji tego, ?e na m?j serwer Dragon Ball Hidden History w?amano si? po raz drugi chc? wam udost?pni? troch? mojej pracy kt?ra mo?e komu? si? przyda?, bo bynajmniej mi si? ju? nie przyda...

Tutaj powiem wam par? s??wek o silniku. Wi?c tak jest to edytowany silnik Dragon Ball Kai Online, w kt?rym stara?em si? usun?? wszystkie bugi lecz nie s? one usuni?te do ko?ca lecz s? to drobnostki (balans,przyrost,poprawienie attack speeda u trunksa na transie 200 i tym podobne duperele).

Tutaj wymieni? rzeczy, kt?re doda?em od siebie:
*Buff od 100 Ki levela dla ka?dej profesji +50,
*Czary nie zabieraj? powera(soula) wyj?tkiem s? chyba dwa czary (genki dama,explosion wave),
*3 nowe miejsca do skillowania (train roomy),
*3 nowe expowiska (bramki: 500 level, 700 level oraz 999 level),
*Doda?em teren na event (event room znajduj? si? polewo od temple),
*U Yamy doda?em quest na senzu oraz 10 golda (noob quest).

Rzeczy, kt?re poprawi?em/zmieni?em lub naprawi?em:
*By odblokowa? sw?j level nale?y wpisa? "bug" i u?y? medalu, bug levela mo?na u?y? raz na 3 minuty i kolejne u?ycie jego kosztuje 5 golda,
*Naprawi?em dwie profesje lecz nie wiem czy do ko?ca (Tenshin,Freeza),
*Czaru Hell Granade mo?e u?ywa? ju? cell od 400 transa po rebornie,
*Edytowa?em/Naprawi?em quest anhilator (nagrody: red senzu, aura sword, death ring, sc17 legs),
*Naprawi?em NPC z enchantami (powodowa? crash serwera),
*Usun??em NPC Policemana (powodowa? crash serwera),
*Usun??em pami?tki po brazolach (itemy kt?re by?y na mapie),
*Zmieni?em protection level i wynosi on 100 level,
*Exhaust na senzu wynosi 2 sekundy.​

2ed062c2de.png




Na Koniec Serdecznie Chcia?bym Pozdrowi? Kochanego Nooba $wirusa, Ca?uj? Amnezja :*
 

Sonpabo

Active User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
71
Reaction score
6
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Skomentowa?bym ale brak jakichkolwiek zdj z serwera , jak mo?esz dodaj je i wtedy inni zainteresuj? si? tematem. Jak dla mnie bardzo ?adna praca ;D
 

Dejvos

Advanced User
Joined
Jul 11, 2012
Messages
160
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Niestety nie mam ?adnych zdj?? z serwera, lecz je?li kto? chc? wrzuci? jakie? screeny to podzi?kuj? z g?ry.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Regulamin:
2. Dodaj opis oraz zdj?cia aby u?ytkownicy mogli przekona? si? do ?ci?gni?cia Twojego serwera oraz go doceni? przyznaj?c podzi?kowanie b?d? punkty reputacji.
Dodaj zdj bo zarobisz warna. // Chyba nikt tego nie pobierze bez zdj.
____________

Bym co? wi?cej napisa? ale na DBZ nigdy nie gra?em.
Og?lnie wida? ze si? napracowa?e? ale i tak nie pobior? z braku screenow.
 

Tayan

Advanced User
Joined
Oct 20, 2012
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Nic tutaj nie doda?e? w?a?ciwie, poza tym noobki typu DJdamian z tego forum zaczn? ju? stawia? serwery na tym silniku ;p.
 

Dejvos

Advanced User
Joined
Jul 11, 2012
Messages
160
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

"Nic tutaj nie doda?e? w?a?ciwie" nie wiem czy jeste? ?lepy czy udajesz g?upiego lecz ju? nie gadaj, bo troch? rzeczy dodanych/naprawionych/poprawionych jest.
Dlaczego od razu noobki? silnik oddaje do u?ytku dla wszystkich, po?wi?ci?em nad nim troch? czasu wi?c komu? mo?e si? przyda?, a nie ka?dy ma czas na wy?apywanie bug?w lub dodawanie nawet takich dupereli.
 

Tayan

Advanced User
Joined
Oct 20, 2012
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Czyste silniki dbko, bez bug?w s? ju? dawno w necie, to co niby "doda?e?" to jest tyle pracy tak?

*Buff od 100 Ki levela dla ka?dej profesji +50, === Tutaj nie w?o?y?e? wysi?ku, po prostu zmiana w firsteq id itema, kt?rego dostajesz do plecaka skills
*Czary nie zabieraj? powera(soula) wyj?tkiem s? chyba dwa czary (genki dama,explosion wave), ==== Tutaj te? nie w?o?y?e? wysi?ku, zmieni?e? w spells.xml kilka linijek.
*3 nowe miejsca do skillowania (train roomy), ===== Tutaj te? nie w?o?y?e? wysi?ku, nie trudno zrobi? 3 kwadratowe kawa?ki mapy z trainami.
*3 nowe expowiska (bramki: 500 level, 700 level oraz 999 level), === Tutaj mog?e? w?o?y? troch? wysi?ku, ok.
*Doda?em teren na event (event room znajduj? si? polewo od temple), ==== Tutaj nie w?o?y?e? wysi?ku, zapewne kolejny kwadrat.
*U Yamy doda?em quest na senzu oraz 10 golda (noob quest). ==== Tutaj te? nie w?o?y?e? wysi?ku, postawi?e? skrzynk? i dopisa?e? kawa?ek skryptu w actions.

Rzeczy, kt?re poprawi?em/zmieni?em lub naprawi?em:
*By odblokowa? sw?j level nale?y wpisa? "bug" i u?y? medalu, bug levela mo?na u?y? raz na 3 minuty i kolejne u?ycie jego kosztuje 5 golda, === Skrypt zapewne z neta - nie wysili?e? si? ( W?tpi? ?eby? sam co? napisa? :( ).
*Naprawi?em dwie profesje lecz nie wiem czy do ko?ca (Tenshin,Freeza), === Nie wiem co z nimi by?o niby nie tak, ale mniejsza, sam nie wiesz co zrobi?e?.
*Czaru Hell Granade mo?e u?ywa? ju? cell od 400 transa po rebornie, === Kolejne 0 Wysi?ku, usun??e? w spells.xml postacie kt?re mog? go u?ywa? i doda?e? Cell SSj5
*Edytowa?em/Naprawi?em quest anhilator (nagrody: red senzu, aura sword, death ring, sc17 legs), === Zamiana id itemk?w ! Trudne, 0 wysi?ku
*Naprawi?em NPC z enchantami (powodowa? crash serwera), === Nie pami?tam, ale chyba trzeba by?o usun?? linijke skryptu - 0 wysi?ku
*Usun??em NPC Policemana (powodowa? crash serwera), === To samo co wy?ej - kolejne 0 wysi?ku
*Usun??em pami?tki po brazolach (itemy kt?re by?y na mapie), === No dobra tutaj masz +, co? tam zrobi?e?
*Zmieni?em protection level i wynosi on 100 level, === Kolejne 0 wysi?ku
*Exhaust na senzu wynosi 2 sekundy. === strasznie trudno zmieni? w skrypcie na senzu z 1000 na 2000 ! Nie spoci?e? si??

Wiem, wiem miesi?ce nad tym pracowa?e?, tak jak m?wi?em, lepsze silniki s? w necie ju? od dawna. Nic ciekawego, robota na godzink?, nie licz?c tej kwadratowej mapy.
 

Dejvos

Advanced User
Joined
Jul 11, 2012
Messages
160
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

dobra rozumiem dla Ciebie jest to nic, dzi?kuj? za krytyk?, a teraz mo?esz ju? i?? dalej hejtowa?.
@@@Je?li kto? mo?e doda? jakie? screeny to by?bym wdzi?czny@@@
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

@@@Je?li kto? mo?e doda? jakie? screeny to by?bym wdzi?czny@@@

Czyli co, wstawiasz sw?j "PRZEROBIONY" serwer nawet bez w??czenia go ? Screeny robi si? szybciej, ani?eli w??cza serwer. . .
 

Dejvos

Advanced User
Joined
Jul 11, 2012
Messages
160
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Z racji tego, ?e na m?j serwer Dragon Ball Hidden History w?amano si? po raz drugi chc? wam udost?pni? troch? mojej pracy kt?ra mo?e komu? si? przyda?, bo bynajmniej mi si? ju? nie przyda...


Przepraszam bardzo umiesz czyta?? serwer by? testowany wszystko sprawnie dzia?a rekord graczy to 61 os?b online, screen?w nie robi?em, bo nie my?la?em ?e wyl?duje tu kiedy? ten silnik.
Aktualnie jestem po formacie silnik mam na innym dysku, nie odpalam nic zwi?zane z Tibi?, dlatego nie ma screen?w czy trudno tak to zrozumie? ? nie chcesz - nie ?ci?gaj, jak ju? co? piszesz to pomy?l pierw.
 

kokitoso12

New User
Joined
Apr 16, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

ja sie zgodze gralem na tym silniku bardzo fajny server polecam go kazdemu sam bym cos postawil gdybym ogarnial takie sprawy oczywiscie sciagnalem tylko jakos baze musze zrobic :S
 

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Po co wgra? dobrego antywirusa, przeskanowa? komputer i usun?? wszystkie wirusy/keyloggery jak mo?na po prostu zrobi? formata i nic nie ?ci?ga?. Po przeczytaniu tego wszystkiego co "doda?e?" r?wnie? stwierdzam, ?e to nic takiego co m?g?by? udost?pni?. Ka?dy potrafi edytowa? liczby. Pozdrawiam.
 

Sonpabo

Active User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
71
Reaction score
6
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Daje Ci rep za to ze dajesz swoj? prace nie wa ?ne ile po?wieci? ale wa?ne jest to ?e co? da? od siebie ;D a Hejty jak zawsze b?d? . Ja nie skorzystam bo robie na 8.54 ale dla reszty jak najbardziej

Dziekuje pozdrawiam ;D
~Pabo~
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

je?eli $wirus ci si? wpieprzy? na serwer to polecam zmieni? vps/dedyk a co do serwera to gra?em i polecam, mapa fajnie zedytowana i wida? po niej ?e si? troch? napracowa?e?
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

G?wno prawda! DBKO z tymi bugami co by?y... 3-4/20 usuni?tych :O
Servera nie polecam bo nic ciekawego na nim nie ma. Lepiej pobrac czystego TFS'a i robic sb po swojemu. Grafiki przezucic to nie problem.

3/10 za wstawke

---Aktualizacja---

@PROSZE O SKLEJENIE

Zmiana dedyka/vpsa nic nie da ~~ niech wygoogluje jak sie zabezpieczy?/zap?aci komu? :X
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

czyli oficjalnie si? przyznajesz ?e to ty hackowa?e? ten serwer?
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Nie, mowie mu tylko co powinien zrobic zeby sie przed takimi zabezpieczyc ;>
 

Ematerion

Advanced User
Joined
Feb 18, 2013
Messages
176
Reaction score
5
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

Nic specjalnego, s? ju? na tnp lepsze silniki ;> 3/10.
 

danielfoksa

New User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Hidden History By Amnezja

kto ma ten silnik

---------- Tre?? dodana o 21:57 ----------

kto ma ten silnik czy moze mi go wys?ac
 
Status
Not open for further replies.
Top