What's new

-Tibia 8.54 Dragon Ball Kai Online

Status
Not open for further replies.

MokateH

Active User
Joined
Sep 2, 2012
Messages
127
Reaction score
7
logo_f12.png

Chcia?bym was zaprosi? na nowe zrekonstruowane DBKO
Opisz? wam co zawiera gra i co dok?adnie zosta?o zmienione:

Na wst?pie chcia?bym zaznaczy? ?e do gry dolacza nowy administrator Sairen ktory bedzie sie zajmowal DBKO, mamy zamiar jak najbardziej naprawic DBKO oraz sprawi? ?e gra nie bedzie polegala jedynie na wyexpieniu postaci.
PvP oraz postacie zostana zbalansowane. Gra nie bedzie juz polegala na P2W (Pay2win) wszystkie itemy beda do zdobycia w grze.

Kazdy bedzie mial 25 postaci do wyboru
chary.png


7 Planet
355402a441343fa4f4b21e17a1b382c4.png


Rework Calego Equipment
5f3961804260e9dc5580e565cc8deb98.png




Wszystkie BUGI/ZMIANY kt?re mamy zamiar doda?/poprawi? na chwil? obecn? to te:


- Balans PvP
- Balans Postaci (transforms + hp/mp)
- Map update
- Zmieniony exhaust Senzu
- Zemiony exhaust Stronge Ki Potion
- Charge mozna teraz tylko uzywac w PZ
- Rework Skill'a Defense
- Rework Spell'a Regeneration
- Rework NPC
- PVP od 50 lvla po przekroczeniu 50 lvla nie mo?na juz spa?? nizej
- Naprawione bugi z sagami
- Usuniety rotate wszystkich itemow
- Uub mo?e u?ywa? kienzana (fix)
- Rework Shenron System
- Rework Potworow
- Rework loota
- Rework MVP
- Dodane nowe Questy
- Itemki KI od teraz s? to bronie dystansowe maja atk jak normalne bronie
- Dodanie resp?w
- Spell Instant Transmission ktory teleportuje do miasta
- Ranked System
- Crafting System

Inne nowosci:


Strona:


Forum:


Trailer:



 

vegetornik

User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Kai Online

Nie polecam admini na tym servie sa tragiczni, jak szukasz czegos stalego nie wbijaj tam.
 

mlody2j

Active User
Joined
Jul 18, 2011
Messages
80
Reaction score
5
Odp: Dragon Ball Kai Online

Polecam gor?co. Wiadomo, ?e to stary lider na scenie db ots?w. Ostatnie pare edycji by?o bardzo s?abych ale je?eli obietnice admin?w si? spe?ni? to znowu b?dzie pozamiatane.
 

MokateH

Active User
Joined
Sep 2, 2012
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Dragon Ball Kai Online

Nie polecam admini na tym servie sa tragiczni, jak szukasz czegos stalego nie wbijaj tam.

Nowa administracja bedzie sie zajmowala serwerem. W planach jest dodanie update co miesiac.
 

NBHCTeam

Active User
Joined
Mar 4, 2016
Messages
51
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Kai Online

Dziwnym trafem, gdy my reaktywowali?my start na t? dat? nagl? DBKO, obudzi?o si? z do?? d?ugiego zimowego snu i olewania wy?ej wymienionego serwer'a. No c?? mo?e przypadek.

//Powodzenia.
 

vegetornik

User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Kai Online

nie martw sie norbon tam nowy admin to sairen, czyli kolejna osoba pazerna na kase. Jak tylko Twoj serv wystartuje wbijam. Crasha servy sa robione po to zeby byl reset co 2-3 miechy ;/ a nie inaczej. Nowy server wono zrobiony tylko pod kase a stary reset bedzie niebawem na bank
 

korkalon

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Kai Online

Polecam gor?co. Wiadomo, ?e to stary lider na scenie db ots?w. Ostatnie pare edycji by?o bardzo s?abych ale je?eli obietnice admin?w si? spe?ni? to znowu b?dzie pozamiatane.

Oj dziecko, to bardzo s?abe, czy znowu pozamiatane. Mieszasz si?, spytaj si? mamy mo?e.
 

MokateH

Active User
Joined
Sep 2, 2012
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Dragon Ball Kai Online

nie martw sie norbon tam nowy admin to sairen, czyli kolejna osoba pazerna na kase. Jak tylko Twoj serv wystartuje wbijam. Crasha servy sa robione po to zeby byl reset co 2-3 miechy ;/ a nie inaczej. Nowy server wono zrobiony tylko pod kase a stary reset bedzie niebawem na bank

Sairen osoba pazerna na kase? Nie sadze. Jestem pewny i dalbym sobie reke uciac ze WoDBO Norbon'a upadnie po 3 miesiacach i to nawet przed DBKO/WoNo. Wiadomo poprzednie edycje DBKO przez kilka lat byly marne serwer byl tylko robiony dla profitu. Jednak teraz to sie zmienia nowa administracja oznacza nowe zycie na serwerze. DBKO tak naprawde upadlo w 2010 ostatnia dobra edycja DBKO to 3.1 po tym serwer zostal zaniedbany i kazdy przeniosl sie na WoNo. Teraz jednak to inna bajka jesli serwer bedzie mial sporo graczy to zacheci na dalsze update'y i prace nad serwerem. I wiadomo klimat starego WoDBo i DBKO nie przebije zaden inny tego typu OTS.
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Dragon Ball Kai Online

Wiadomo poprzednie edycje DBKO przez kilka lat byly marne serwer byl tylko robiony dla profitu.
I to sie raczej nie zmieni :V
I wiadomo klimat starego WoDBo i DBKO nie przebije zaden inny tego typu OTS.
Zbyt duze mniemanie... Dbl juz bije na glowe Wodbo i Dbko bo stoi i stoi a nie juz "x" edycja i tam ciagle sa gracze. A ze kazdy pamieta wodbo bo bylo 10000x przerobek to juz wiesz...
+ podoba mi sie stwierdzenie na forum
"Wiadomo ?e pe?no server?w ma nasze grafiki albo ca?e clienty wi?c nie b?d? mia? nic przeciwko jak kto? nam pode?le nawet grafiki z innych serwer?w." JA JA xd chyba ze "wasze grafiki" to te rekolory postaci xD
 

MokateH

Active User
Joined
Sep 2, 2012
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Dragon Ball Kai Online

+ podoba mi sie stwierdzenie na forum
"Wiadomo ?e pe?no server?w ma nasze grafiki albo ca?e clienty wi?c nie b?d? mia? nic przeciwko jak kto? nam pode?le nawet grafiki z innych serwer?w." JA JA xd chyba ze "wasze grafiki" to te rekolory postaci xD

Crashowi chodzilo o grafiki itemow i mapy. Duzo grafik Crasha zostalo uzytych przez inne serwery np z DBKO2 wiele grafik zostalo skradzionych. Wiadomo ze Crash rowniez uzywal grafik z innych serwerow no ale co mozna zdzialac takie zycie.
 

NBHCTeam

Active User
Joined
Mar 4, 2016
Messages
51
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Kai Online

#Mokate

Crash nie tyle co u?ywa? innych grafik, on je po prostu bra?, a p??niej wypisywa?, ?e takowy serwer ma "jego" grafiki. Dok?adnie by?o z moim DBHayate, gdzi? wi?kszo?? grafik stamt?d to robota Creazy'ego, jak?e otoczenia i technik, dziwnych trafem p??niej znalaz?y si? na serwerach Crasha. Gdy teraz przegl?dam jego Sprity to widz? mas? naszych grafik, NASZYCH, nie z LOG'a. Je?li chcesz rozszerzy? temat grafik to nie ze mn?, nie interesuj? mnie to, lecz niech wie, ?e doda? ?adne grafiki otoczenia do WoNo z emulator?w, i na pewno nie przejd? oboj?tnie przez to po tym co on NAM robi? ~~3 lata temu. Poza tym grafiki od zawsze by?y kradzione i tak zostanie, nie mam nic przeciwko, tylko ka?dy powinien wiedzie? , ?e karma wraca.

Co do mojego utrzymania Serwer'a si? zdziwisz, nie jeste?my lajkonikami w ?wiecie OT oraz tym bardziej nie wypuszczamy odgrzewanego kotleta, ale ten temat nie jest do tego przeznaczony wi?c nie b?d? pisa? o swoim serwerze.

Nie mam nic do Crasha, by?em graczem u niego tylko na WoDBO oraz na DBKO(pocz?tki) i mog? stwierdzi? z perspektywy czasu, ?e ch?op zna si? na rzeczy i potrafi wiele, lecz niestety my go zjemy.

Nie chc? nie k??ci? dlatego napisz? to jeszcze raz :

//Powodzenia.
 

cranter

User
Joined
Apr 21, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Kai Online

#Mokate

Crash nie tyle co u?ywa? innych grafik, on je po prostu bra?, a p??niej wypisywa?, ?e takowy serwer ma "jego" grafiki. Dok?adnie by?o z moim DBHayate, gdzi? wi?kszo?? grafik stamt?d to robota Creazy'ego, jak?e otoczenia i technik, dziwnych trafem p??niej znalaz?y si? na serwerach Crasha. Gdy teraz przegl?dam jego Sprity to widz? mas? naszych grafik, NASZYCH, nie z LOG'a. Je?li chcesz rozszerzy? temat grafik to nie ze mn?, nie interesuj? mnie to, lecz niech wie, ?e doda? ?adne grafiki otoczenia do WoNo z emulator?w, i na pewno nie przejd? oboj?tnie przez to po tym co on NAM robi? ~~3 lata temu. Poza tym grafiki od zawsze by?y kradzione i tak zostanie, nie mam nic przeciwko, tylko ka?dy powinien wiedzie? , ?e karma wraca.

Co do mojego utrzymania Serwer'a si? zdziwisz, nie jeste?my lajkonikami w ?wiecie OT oraz tym bardziej nie wypuszczamy odgrzewanego kotleta, ale ten temat nie jest do tego przeznaczony wi?c nie b?d? pisa? o swoim serwerze.

Nie mam nic do Crasha, by?em graczem u niego tylko na WoDBO oraz na DBKO(pocz?tki) i mog? stwierdzi? z perspektywy czasu, ?e ch?op zna si? na rzeczy i potrafi wiele, lecz niestety my go zjemy.

Nie chc? nie k??ci? dlatego napisz? to jeszcze raz :

//Powodzenia.


No chyba sobie ?artujesz ....
Ja wszystkie sprity bra?em w?asnie z loga lub z piccety albo sam przerabia?em, od kogo? bra?em grafiki tylko i wy??cznie wtedy gdy jaki? server mia? nasze grafiki.
My p?acimy za grafiki prawdziwe pieni?dze a potem to nam je kradn?.

Nie ma nawet o czym m?wi?, wystarczy spojrze? na nazw? waszego servera! WoDBO? no chyba se jaja robisz ... kradniesz nazw? aby zyska? na popularno?ci czy jak? WoDBO by?o i jest jedynie od CHJ, a wasze podr?bki to jedynie pr?ba zyskania wi?cej graczy na naszej nazwie, zero oryginalno?ci z waszej strony. Je?eli na prawd? robicie tak powa?ny projekt jak m?wisz to na prawd? ?ycz? Ci powodzenia bo wiem ile trzeba na to po?wi?ci? czasu ale ogarnijcie si? z wypisywaniem g?upot.

Je?eli nadal uwa?asz ?e to ja ukrad?em wam jakie? grafiki to poka? mi chocia? 1 przyk?ad bo nigdy nie posiada?em waszego clienta.
 

vegetornik

User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Kai Online

Od xxx lat servery u Crasha maja reset co 3-6miechow minimum

Co do grafik przeciez wy wszystkie pomysly i grafiki podpierdalacie... Ktory pomysl jest oryginalny ? Pvp ranked diament ranga? liga legend... jak cala reszta gowna + pozniej sms shop pay 2 win jak zawsze. Ludzie nawet pisza ze wystarczy email do Ciebie z kaska to leci full secik.
 

cranter

User
Joined
Apr 21, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Kai Online

Wiele naszych system?w nie znajdziesz nigdzie indziej, wszystko co mamy w sms shopie mo?na zdoby? w grze, co do tego co ludzie pisz? to ja mog? Ci powiedzie? ?e "ludzie mi pisz? ?e masz cztery nogi" i co mam w to te? uwierzy??
resety u nas s? tylko i wy??cznie na pro?b? graczy, zawsze staramy si? utrzymywa? server jak najd?u?ej ale po co skoro ludzie chc? resa?
Je?eli nie ?ledzisz co si? u nas dzieje na bie??co to mo?e sie nie wypowiadaj bo te? wymys?y i przypuszczenia tylko wypisujesz.

Ka?dy tylko plotkuje i wypisuje g?upoty ale jako? nikt nie mo?e mi nic udowodni?, przypadek?
 

Bysiu123

Active User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Dragon Ball Kai Online

Co do grafik to kazdy kazdemu podpierdala, co do resetow to ,,na prosbe graczy" jest dla mnie troche bez sensu jakby Nilan robil resety ,,na prosbe graczy" to DB* byl by jak teraz kazdy inny DB ots.
 

NBHCTeam

Active User
Joined
Mar 4, 2016
Messages
51
Reaction score
3
Odp: Dragon Ball Kai Online

No chyba sobie ?artujesz ....
Ja wszystkie sprity bra?em w?asnie z loga lub z piccety albo sam przerabia?em, od kogo? bra?em grafiki tylko i wy??cznie wtedy gdy jaki? server mia? nasze grafiki.
My p?acimy za grafiki prawdziwe pieni?dze a potem to nam je kradn?.

Nie ma nawet o czym m?wi?, wystarczy spojrze? na nazw? waszego servera! WoDBO? no chyba se jaja robisz ... kradniesz nazw? aby zyska? na popularno?ci czy jak? WoDBO by?o i jest jedynie od CHJ, a wasze podr?bki to jedynie pr?ba zyskania wi?cej graczy na naszej nazwie, zero oryginalno?ci z waszej strony. Je?eli na prawd? robicie tak powa?ny projekt jak m?wisz to na prawd? ?ycz? Ci powodzenia bo wiem ile trzeba na to po?wi?ci? czasu ale ogarnijcie si? z wypisywaniem g?upot.

Je?eli nadal uwa?asz ?e to ja ukrad?em wam jakie? grafiki to poka? mi chocia? 1 przyk?ad bo nigdy nie posiada?em waszego clienta.

Nie chc? si? k??ci? o Grafiki, bo ka?dy sobie kradnie. Nie mam clienta Twojego z DBKO2, lecz tam mia?e? brzegi + wod?, kt?r? robi? kiedy? Creazy dla DBHayate ( wzi??e? od nas po wypuszczeniu DBHayate). Mia?e? tak?e nasze Saiyany ssj4 ( nie wiem po co Ci by?y, no ale c??), znalaz?em te? tam nasze Super Makankosappo ( makankosappo na wysoko?? 3sqm, do?? spore) co? tam jeszcze by?o lecz nie pami?tam, pewnie masz sw?j Client to sobie zobacz. Nie chce si? k??ci? wi?c napisz? po raz trzeci :

//Powodzenia.
 

MokateH

Active User
Joined
Sep 2, 2012
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Dragon Ball Kai Online

Trailer:

Nowy trailer DBKO
 
Status
Not open for further replies.
Top